‘این یک رویا به حقیقت می پیوندند, من می توانم آن را باور نمی کند’: Joel McHale در CBS تمام دسترسی را “منطقه گرگ و میش’


(CBS محلی)– فصل دو “منطقه گرگ و میش” است که جریان در حال حاضر در CBS همه دسترسی و Joel McHale است که در یکی از فصل ترسناکترین قسمت.

مرتبط: “همانطور که من انجام شده بود آن را من متوجه شدم که چگونه یاد آن جهان است’: Morena Baccarin در CBS تمام دسترسی را “منطقه گرگ و میش’

در حالی که این بازیگر و کمدین ساخته شده است نام خود را برای مردم خنده McHale شروع به پریدن کرد در این فرصت را به کار با Jordan Peele و وارد یک دنیای او شده است یک فن.

عکس های اعتباری: CBS

“این یک رویا به حقیقت می پیوندند است که من در حال حاضر می گویند من در منطقه گرگ و میش” گفت: McHale در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “من می توانم آن را باور نمی کند. من تماشای هر قسمت و سپس من به تماشای فیلم گرگ و میش منطقه. من هیجان زده می شود بخشی از آن است. ما باید به ساقه به مدت دو هفته در ونکوور و من آن را دوست دارم وجود دارد. آن را درست قبل از COVID-19 و من با نگاه کردن به آن بسیار رمانتیک و گلگون راه است.”

مصاحبه کامل:

مربوط به: ‘Jordan Peele بسیار منحصر به فرد نابغه”: Kylie Bunbury در CBS تمام دسترسی را “منطقه گرگ و میش’

McHale قسمت است به نام “8” و آن را می گوید داستان از یک تیم از دانشمندان است که کشف جدید گونه ای بسیار هوشمند است که تهدید را در سراسر جهان. بازیگر دور منفجر شد با این فرصت را به کار با Peele و کشف برخی از این موضوعات نشان می دهد.

“Rod Serling کشیده شدن چیزی بود که مانند رفتن به ماه” گفت: McHale. “مقدار کار او و بسیاری است که او نوشت: من نمی دانم که چگونه او آن را از طریق. برخی از این قسمت در حال لعنت وحشتناک است. به فکر می کنم که اینها در خانه های مردم در 60s دیوانه است. آنها را نگه دارید تا آنجا که چشم انداز خود را و او نه سازش. جهت آن را برای رفتن با اردن [Peele] و او وجود دارد و او عالی بود و واقعا سرد است. من آن را دوباره در نیویورک در دقیقه, آن را بسیار سرگرم کننده است. اردن بسیار آسان رفتن و این رونق صوتی از یک نابغه در آن وجود دارد. خود را لمس است که به وضوح در آن است.”

سازمان دیده بان “منطقه گرگ و میش” در CBS دسترسی به همه در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر