ایتالیا محدودیتهای جدید که دستورالعمل ویروس بیمار جداسازی

رم ایتالیا — وزارت بهداشت درخواست مشاوران دولت به ارزیابی جدید سازمان بهداشت جهانی توصیه کرد و گفت که مردم با COVID-19 می تواند بیرون آمدن از انزوا قبل از آنها تست منفی برای coronavirus.

که در هفته گذشته گفت: بیمارانی که صرف 10 روز متوالی در انزوا و علائم می تواند منتشر شود اگر آنها سپس علامت رایگان برای حداقل سه روز است. افرادی که نمی توسعه COVID-19 علائم می تواند به توقف جداسازی 10 روز پس از آنها برای اولین بار آزمون مثبت با توجه به که اصلاح دستورالعمل ها.

                                                                                                                                                                                                                       

قبلا که توصیه می شود پایان دادن به جداسازی افراد آلوده تنها پس از آنها دو بار آزمایش منفی بر روی نمونه های گرفته شده از 24 ساعت از هم جدا. تغییر قابل توجه است با توجه به این که بسیاری از کشورهای در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به مقابله با هزاران نفر از افرادی که از لحاظ فنی با این ویروس آلوده شده اما ممکن است هنوز هم در برخواهد داشت خطر انتقال به دیگران است.

U. N. آژانس بهداشت گفت: این به روز رسانی توصیه های خود را به دلیل بهبود COVID-19 بيمار هنوز تست مثبت برای ویروس هفته بعد. با وجود نتایج خود را, ‘œthese بیماران به احتمال زیاد به عفونی و بنابراین بعید است که قادر به انتقال این ویروس را به فرد دیگری” چه کسی گفت.

ایتالیا زمانی کانون این بیماری همه گیر در اروپا دنبال کرد که قبلی تست مشاوره با برخی از مردم خود جدا حتی اگر آنها احساس خوب به دلیل نگهداری آنها آزمایش مثبت برای coronavirus.

یکی از عناوین ساخته شده در ایتالیا چرا که او آزمایش مثبت شش بار طی 57 روز حتی اگر او گفت: احساس خوب است. اما از لحاظ فنی صحبت او نیاز به باقی می ماند در انزوا.

                                                                                                                                                                                                                       

وزیر بهداشت روبرتو Speranza خواسته دولت ایتالیا علمی و فنی کمیته مشورتی یکشنبه برای راهنمایی در این جدید است که توصیه های اشاره آنها به نمایندگی از ‘œsignificant” تغییر به ایتالیا را مدیریت COVID-19 بيمار.

Speranza در بیانیه ای گفت که به روز رسانی و مشاوره نیز می توانید تغییر دهید که چگونه دولت می شمارد که رسما بهبود از ویروس ها و توصیه می شود ‘œmaximum احتیاط.’�

قول پزشکان گفته اند که بسیاری از ایتالیا جدید تایید موارد با توجه به افرادی که آزمایش این ویروس پس از آنها آزمایش خون به دنبال COVID-19 آنتی بادی است.

در ایتالیا کسانی که توسعه آنتی بادی به طور خودکار تست شده به طور خاص برای coronavirus با برخی از نتایج مثبت بودن ثبت نام در افرادی که ممکن است بیمار بسیار زودتر و یا هرگز احساس بد.

ایتالیا روز یکشنبه گزارش 224 جدید کروناویروس موارد و 24 و میر در روز گذشته در آوردن این کشور به شمار مرگ و میر در این بیماری همه گیر به 34,634.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de