اگر شما افتخار, کلرادو, سبز, آن را سخت برای پیدا کردن یک زمان بهتر به nerd در کلرادو شاهدانه از 303 روز. جشن هر 3 مارس برای دهه (اگر چه شروع این تعطیلات غیر رسمی است که مورد مناقشه به عنوان منبع داستان برای 4/20), 303 روز افتخارات مترو دنور تنها کد منطقه تا سال 1998 زمانی که 720 پیشوند اضافه شد به جای شهر رو به رشد جمعیت است.

شما لازم نیست برای زندگی در 303 به جشن می گیرند ، به دولت خود غرور فوق العاده بالا برای این نسخه از 303 روز در اینجا ده نژادها شاهدانه با یک کلرادو چرخش.

303 OG
ما می شود بی مبالات اگر ما شروع نکردیم 303 OG. بر خلاف بسیاری از نژادها با کوه های راکی و تاب به نام 303 اوجی (همچنین به نام 303 کش) دارای شهرت خارج از دولت که در آن شناخته شده برای آن از قبل’98 بابا کش و Chemdawg ژنتیک به عنوان به خوبی به عنوان آن اثرات اجتماعی. اما با فقط در مورد هر چیزی که تبدیل به یک افسانه محلی برخی از 303 OG را backstory مورد مناقشه است.

فورت کالینز سرفه
همچنین به عنوان شناخته شده کلرادو سرفه و به سادگی سرفه فورت کالینز سرفه وطنی فشار فورت کالینز ظاهر در دانشگاه ایالتی کلرادو خوابگاه در اواخر ’90s و به دست آوردن محبوبیت به عنوان ماری جوانا پزشکی, گسترش صنعت, رد پای آن پس از سال 2008 است. تربیت از مه (شایعه است که آن را یک #17 فنوتیپ) و شفق شمالی #5 فنوتیپ آن است نسبت به زغال اخته, تمشک یا توت فرنگی سرفه سويه اما آن را باید نسبی در شمال غربی در سیاتل سرفه است که تربیت با رقیق فنوتیپ اما همان برش از شفق شمالی. نسخه ما دارای عطر و طعم قوی است که سخت است برای توصیف ترکیب با هم wintergreen مرکبات دیزل و یادداشت های گیاهی برای terpene مخلوط است که می تواند مشکل را به دقت اشاره کردن.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تجارت شهرستان کش
تجارت شهرستان کش ایجاد دنور مادر Dankness نادر, نشده زمانی ستارگی اما این بیش از حد محلی شاخص گسترده بالقوه است. یک محصول از Chemdawg #4 و Dankness نادر #1, تجارت, شهر کش یک hitter وظیفه سنگین است که می تواند بیماران پزشکی با هش مانند امداد. قوی بالا را می توان تقریبا ناتوان کننده سوق دادن کاربران به اعماق خود نیمکتها در حالی که تعلیق سر خود را در یک سرخوشی مه برای ساعت. حتی stoners می تواند یک زمان سخت با آن و من از تجربه صحبت می کنند: تجارت شهر کش بود و من برای اولین بار دود پس از چهار روز استراحت و بازدید از یک لوله نیز ممکن است قطع کرده و پاهای من و به من داده یک برش قسمتی از مغز.

دنور افرا
انتخابات برای بهترین شاخص در سال 2014 بالا, بار, کلرادو, شاهدانه جام حذفی, Denver, افرا یکی از ورزشگاه جامع گل سرسبد گونه است. در حالی که این محلی ظرافت نمی خواهد رقیب شیره ورمونت در هر زمان به زودی آن را هنوز هم اتصالات دنور را مرتب کردن بر اساس مانند مهتاب مه از Dankness نادر یکی دیگر از دنور مادر. Piney خاکی یادداشت ها با یک کش شیرینی روشن OG صفات و Ballpark جامع قادر به جلو و باور نکردنی ادویه است که مناسب برای تعطیلات.

راکی آپارتمان
نه همه از این گونه نامگذاری شد, پس از قسمت های خوب از کلرادو گذشته است. دنور مبتنی بر داروخانه های زنجیره ای سطح بالا بهداشت کار با Rocky آپارتمان Downwinders برای ایجاد Rocky آپارتمان فشار بالا CBD به آگاهی به خطرات بهداشتی بالقوه از سلاح های هسته ای گیاه در نزدیکی اروادا و Broomfield که حمله به گیاه پس از FBI بود و با نوک انگشتانش کردن در مورد پتانسیل های زیست محیطی جنایات. راکی آپارتمان بسته بود که در آن سال و در نهایت تبدیل به یک پناهگاه حیات وحش اما هر کسی که در اینجا زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای یادگیری در مورد این گیاه را از گذشته تا به سوالات.

Cherry Hills tends to make people stick their noses up.گسترش

گیلاس تپه تمایل مردم را به چوب بینی خود را تا.

هربرت Fuego

گیلاس تپه
شناخته شده برای یکی از مرفه ترین جوامع و نه فقط در کلرادو اما کل کشور, گیلاس تپه ایجاد شده است خانه را به جان Elway Peyton منینگ جو Sakic, Ethel Merman و مایک Shanahan و همچنین تعداد زیادی از سیاستمداران است. گیلاس تپه نیز به نام یک, بسیار, بنفش, گونه علف هرز به فروش می رسد در کلرادو (اگر چه ما نمی فکر می کنم آن را لزوما از اینجا آمد). هر دو تهدید آمیز به هر کسی که فاقد اعتماد به نفس, اما حداقل علف های هرز گونه است که در بسیاری از ما به معنی.

Peyton Manning
این گونه ظهور در اطراف 2013, هنگامی که Peyton منینگ را بازوی هنوز عملکرد در یک سطح رکورد برای Denver Broncos. سوپر باول-برنده کارفرمایی و خانواده اش نبودند طرفداران بزرگ از فشار بعد از او به نام است که بنا به گزارش صلیب بین Chemdog 91 و دره سن فرناندو OG. آن را سخت برای پیدا کردن در کلرادو در حال حاضر, اما هنوز هم به نظر می رسد در اطراف بقیه کشور هر یک بار در در حالی که.

کلرادو شیمی
احتمالا فقط یک فنوتیپ همیشه محبوب Chemdog با یک کلرادو نام کلرادو شیمی حک کردن یک مناسب و معقول شهرت در اوایل تفریحی روز, برنده دوم-مکانی برای بهترین هیبرید در 2014 کلرادو جام شاهدانه. ژنتیک فشار ناشناخته اما اکثر کاربران مانند فشار برای روز سرگرم کننده بدون خیلی فکر کردم.

مشتاق اوج آبی
ایجاد دنور-بر اساس تولید کننده Dankness نادر, مشتاق اوج آبی است که پس از خریدهای قله یکی از کلرادو بیشتر چشمگیر قله کوه — اما این ترکیب از Dankness نادر #1 و آبی احتمالا نمی خواهد شما را می خواهم به مقیاس یک fourteener. شناخته شده به عنوان یک شب فشار برای آرامش و تسکین درد مشتاق اوج آبی و آن طعم شیرین توت را به صورت یک بهتر است پس از شام و دود از اواسط روز جلسه.

نهر سرد کش
اگر چه پرورش توسط T. H. دانه آمستردام بانک بذر سرد نهر کش سهام نام یک نهر واقع در لبه های ریو گراند ملی جنگل و تپه های شنی پارک ملی در Saguche شهرستان است. این مخلوط از MK Ultra و شیمی 91 شناخته شده است برای ساخت کاربران آرام و بدون ضربه زدن به آنها — راه خوب برای خنک کردن در یک روز گرم تابستان در جنوب کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de