لس آنجلس (CBSLA) — در شروع این بیماری همه گیر مصرف کنندگان نگران صف های طولانی و خالی کردن قفسه ها در فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر وجود دارد اضافی نگرانی از افزایش قیمت.

مواد غذایی قیمت بودند تا 2.6% در ماه آوریل بود که بالاترین تک ماه افزایش از سال 1974 با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار.

برخی از کارشناسان مانند رفتار مصرف کننده تحلیلگر فیل Lempert می گویند گوشت گیاه اختلال های بازنشستگی و کامیون خشک کن و تقاضای بالا برای خانواده کالاهای اساسی با توجه به کروناویروس در میان عواملی که منجر به افزایش است.

“آن را یک بیماری همه گیر از مواد غذایی جهان” Lempert گفت.

Southland خریداران همراه با مصرف کنندگان در سراسر کشور باید تجربیات شخصی برای به اشتراک گذاشتن در مورد فشار در جیب خود.

“من یک مادر تنها. من رفتم به خارج امروز. من به طور معمول صرف مانند $200. امروز من صرف $300. این چیز عادی خریداری کنم” گفت: یکی از خریداران.

دیگران باید نگرانی در مورد محل معمولا با استفاده از محصولات مانند آرد و مخمر است.

به عنوان مردم همچنان به تمرین فیزیکی, فاصله, بسیاری از در حال تبدیل شدن به تحویل خدمات مانند Instacart که در آن هزینه های تحویل راهنمایی و قادر به استفاده از کوپن اضافه کردن در قیمت مواد غذایی.

Lempert پیش بینی است که فروشگاه مواد غذایی قیمت ها ممکن است رفتن به پایین در اطراف ژانویه که آن هم زمانی که او انتظار دارد که مواد غذایی در قفسه های فروشگاه به طور کامل مواجه نگردند و دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de