“این واقعا یک داستان الهام بخش’: Kenneth سیمز جونیور & Destyne ساقی جونیور در Showtime مستند “در کنار صحنه ورزش’

(CBS ورزشی محلی)– کنت سیمز جونیور و Destyne ساقی جونیور دو به کرات از بوکسورهای تا به حال آمده از شیکاگو است.

جدید Showtime ورزشی مستند به نام “در کنار صحنه ورزش” تواریخ زندگی و حرفه از دو بوکسورهای بیش از نه سال دوره. این فیلم هیجانی اسناد بالا از هر دو سیمز جونیور و ساقی جونیور تبدیل شدن به حرفه ای و پایین ساقی جونیور رفتن به زندان و سیمز جونیور شکست را به تیم المپیک ایالات متحده به عنوان یک تازه کار. هر دو از بوکسورهای می خواستم به استفاده از این مستند برای نشان دادن آنچه در آن طول می کشد تا آن را در ادم کش ورزش.

“این نوع سورئال از دیدن خودم زمانی که من خیلی جوان” گفت: سیمز جونیور در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “من 13 یا 14 هنگامی که آنها شروع به فیلمبرداری و تماشای فیلم می بینم خودم را رشد می کنند. در این مصاحبه زمانی که من جوان بودم و به آنها یک کلمه جواب. به عنوان آن را در ادامه ببینید من خودم رشد و تبدیل شدن به شخص من امروز هستم.”

“تا چه حد من آمد و چگونه زندگی من معلوم شد از خوب به بد” گفت: ساقی جونیور “این دیوانه است, اما این داستان زیبا. من می خواهم همه به لحن در 12 ژوئن و به ما اطلاع. این واقعا یک داستان الهام بخش و من احساس آن را رفتن به لمس یک بسیاری از مردم است.”

مصاحبه کامل:

سیمز جونیور و ساقی جونیور در هر حال یک رابطه متفاوت با بوکس. سیمز جونیور متوجه شدم در 16 هنگامی که او در مبارزه با مردان در 30 خود را که او می تواند یک نرم افزار و ساقی جونیور می دانستم که به عنوان یک 7 ساله که او می خواست می شود یک جنگنده. دو شیکاگو بوکسورهای شناخته شده هر یک از دیگر از آنجایی که آنها بچه های جوان و از طریق آن تمام شده.

“پس از من قفل کردم دیدم کنی مبارزه در تلویزیون گفت:” ساقی جونیور “من بود لعنت او واقعا آن را انجام داد. من خیلی خوشحال شد و من آنقدر دیوانه در خودم. هنگامی که من کردم من می دانستم که من که قرار بود به دنبال رد پای خود. من فقط رفتن به آمده و پشت سر او. من احساس می کنم ما در شیکاگو باید از یک سبک تهاجمی و pleaser جمعیت،”

“ما استفاده می شود برای رفتن به خارج از شهر با هم و در هتل هم در مسابقات مختلف گفت:” سیمز. جونیور “ما بزرگ شدیم با هم. من فقط احساس می کنم مثل شیکاگو نژاد مردم را به انجام کارهای بزرگ است. من عاشق شیکاگو و من احساس می کنم مانند شیکاگو شهر بزرگ است. به نمایندگی از شیکاگو یک افتخار است. هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد شیکاگو اولین چیزی که آنها فکر می کنم در مورد مایکل جردن. او مظهر بزرگترین و من می خواستم برای نشان دادن عظمت است.”

بوکسورهای امیدوارم که مردم از همه سنین می توانند یاد بگیرند که در مورد داستان های خود و روابط با خانواده خود را.

“من پدر من است و من پسر گفت:” ساقی جونیور “او همیشه سعی مرا در مسیر درست و او همیشه به من گزینه ای برای تصمیم گیری در خود من است. او همیشه می خواست من به خود من که یکی از چیزهایی که من احترام در مورد او. آیا نمی دهد تا. مردم سعی خواهد کرد برای شکستن شما وجود خواهد داشت و بیشتر naysayers. وجود خواهد داشت منفی بیشتر از مثبت. رفتن نگه دارید و اجازه ندهید هیچ یک از شما شکستن.”

“پدر من نیست که آن را آسان هنگامی که او در آینده گفت:” سیمز جونیور “او می خواست همه چیز را برای من بهتر در آینده. او فقط می خواهد من برای ادامه بهتر شود و احساس می کنم مثل این است که چگونه شما قرار است به عنوان یک پدر و مادر است. شما می خواهید به رهبری فرزند خود را به انجام کارهای بهتر از شما. بدون توجه به جایی که شما از, شما می توانید استقامت و چیزی را از خودتان. هیچوقت نمی دهد.”

سازمان دیده بان “در کنار صحنه ورزش” جمعه ژوئن 12 در 8:30بعد از ظهر EST/PST در Showtime.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de