‘آن را قطعا تغییر جهان: باربی پرستار در مبارزه با COVID-19 & MTV را درست زندگی ارائه: اولین بار اولین پاسخ دهندگان’

(CBS محلی)– زندگی واقعی بوده است MTV موسسه از اواخر 1990s اما برای اولین بار شبکه ارائه self-shot پروژه است که به دنبال یک تیم داوطلب هزاره EMTs کار در کانون COVID-19 جهانی همه گیر در نیویورک است.

“زندگی واقعی ارائه: اولین بار اولین پاسخ” برای اولین بار روز شنبه, ژوئن 9 در 9 بعد از ظهر EST/PST در MTV و باربی پرستار از نیویورک Throggs گردن داوطلب آمبولانس پارسیان یکی از دو متخصصان پزشکی ویژه در قسمت. تروما پرستار دیده می شود بسیاری از چیزهای دیوانه در زندگی حرفه ای خود را, اما هیچ چیز در مقایسه با گذشته سه ماه از زندگی خود را در خط مقدم مبارزه با COVID-19.

“سه ماه گذشته شده است به طوری گیج کننده و در عین حال بسیار هیجان انگیز گفت:” باربی پرستار در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “آن را به من آموخته زیادی در مورد زندگی من به عنوان یک فرد همکار پرستار و دختر. COVID-19 بیداری بسیاری از چیزهایی که بسیاری از ترس در مردم و مردم به حد تحت فشار قرار دادند.”

باربی پرستار و همکاران او در نیویورک برای اولین بار متوجه شدم COVID-19 خواهد بود در اطراف برای یک مدت طولانی در اوایل ماه مارس. گسترش ویروس آمار نیویورک تروما پرستار در سطح حرفه ای و سطح شخصی هنگامی که او در بر داشت او پدر و مادر کردم و ویروس.

“این قطعا تغییر جهان است. با پوشیدن ماسک است که قطعا چیزی است که رفتن به چسبیده در اطراف برای یک مدت طولانی” گفت: پرستار باربی. “آنها می گویند به حوادث اتفاق نمی افتد تا 2021. آن را تحت تاثیر تمام انواع از مردم که آیا آنها یک تاریخچه پزشکی یا نه. ما هم به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان سیستم و یا داوطلبانه با اورژانس است. آن را قطعا آمار خانه به من چون پدر و مادر من قرارداد ویروس. من برای زندگی من و خانواده بیماران من. من یک وظیفه برای حفاظت و کمک به آنها را به عنوان به خوبی.”

باربی پرستار پدر و مادر باید هر دو بهبود از coronavirus و پشت در محل کار. نیویورک تروما پرستار امید “زندگی واقعی ارائه: اولین بار اولین پاسخ” نشان می دهد مردم چه زندگی بود برای پاسخ اول مبارزه با این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

“من می خواهم آنها را به تمرکز بر روی چه سخت کار می کرد برای صرفه جویی در هر زندگی با تجهیزات و بدون تجهیزات” گفت: پرستار باربی. “ما ساخته شده با توجه با آنچه که ما تا به حال. من می خواهم آنها را به تمرکز بر چگونه ما احساس و انرژی ما را به هر خانه داوطلب. این قطعا نشان می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه EMS حرفه ای انجام دهید زمانی که آنها می آیند به خانه خود را به شما را نجات دهد.”

سازمان دیده بان تمام DJ Strainge این مصاحبه از “نشسته” سری به اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de