‘آن را معمولی خود را قانونی نشان می دهد”: سیمون Missick در CBS ‘همه افزایش’ & Netflix را تغییر داده کربن’

(CBS محلی)– سیمون Missick را ستارگی بود slow burn اما همه چیز شروع به اتفاق می افتد برای میشیگان بومی است.

Missick سرب در CBS قانونی جدید درام “همه ظهور” خواهد بود و به ظاهر به فصل دو از Netflix بکشد “تغییر کربن” با آنتونی مکی. در حالی که بسیاری می دانند بازیگر برای کار خود را به عنوان قهرمان مبهم شوالیه Missick مفتخر است به عنوان یک قاضی در شبکه های تلویزیونی.

“بهترین بخش برای من بوده است طرفداران” گفت: Missick در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “شما می توانید نشان می دهد که شما در باور و نشان می دهد که کمی متفاوت است. آن را نه معمولی خود را قانونی نشان می دهد. این همه درام و این همه کمدی و ما رسیدگی داغ دکمه موضوعات سیاسی در آب و هوای امروز. ما تا به حال بزرگترین اعداد هر دانشجوی سال اول نشان می دهد از سقوط. آن شگفت انگیز بود و قطعا یک برکت و رحمت است. من فقط این پیام بزرگ از یک بانوی جوان که در دانشکده حقوق و مطالعه به یک وکیل و تماشای نشان می دهد باز کرده و ذهن او را به احتمالا تبدیل شدن به یک قاضی است.”

مصاحبه کامل:

“همه ظهور” پخش دوشنبه شب در 9pm EST/PST و همچنین می تواند جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید. در علاوه بر این به بازی قاضی لولا کارمایکل Missick نیز ظاهر می شود در فصل دو, مربوط به اینده, Netflix سری “تغییر کربن است.”

‘من به تماشای فصل اول از تغییر کربن قبل از من شات نشان می دهد و من تا به حال به تماشای آن را دو بار گفت:” Missick. “فقط تا مطمئن شوید که من آن را کردم به این دلیل که اولین فصل متراکم است. ما رو بزرگ بازیگران و داستان فوتی و فوری است. من واقعا هیجان زده برای مردم را به دیدن این نمایش می دهد. من منتظر به اندازه کافی بلند و رویای من در مورد این. من تا به حال یک دایره کامل لحظه. بیلبورد برای همه افزایش است در همان منطقه ای که من استفاده می شود به صبر جداول زمانی که من برای اولین بار به LA. من آن را. من 10 یا 15 سال از آن زمان برای من به یک بیلبورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>