آن سپیده دم از یک روز جدید برای Lakeview سالن

بعد از طلوع آفتاب خدمات در Lakeview سالن است که هنوز بیش از یک ماه دور اما یک روز جدید است که در حال حاضر سپیده در این محله نوار, کلاسیک شیرجه رفتن در یک شهر که در آن نقاط از جمله گونه در معرض خطر هستند.

این Lakeview که اشغال نخست قطعه از املاک و مستغلات در 2375 شریدان بلوار در اجواتر دارای یکی از بهترین نمایش ها در شهر: در این نوار شما می توانید زل زل نگاه کردن از طریق ویندوز در سراسر اسلون دریاچه به دنور افق. و دو بار در سال در آخرین روز از نور روز صرفه جویی در زمان در ماه نوامبر و دوباره در اولین روز از نور روز صرفه جویی در زمان در ماه مارس کسانی که عبادت بزرگ سالن را ساخته اند یک عادت در آینده هنگامی که نوار باز می شود در 7 صبح گرفتن یک نوشیدنی و مصرف آن در حالی که آنها به تماشای خورشید پاپ از طریق آسمان خراش ها به شرق است.

داخل Lakeview باقی مانده یک انفجار از گذشته است. اگر چه زنان در حمام به روز شده است و بازی شافل نقل مکان کرد و نه بسیار تغییر کرده است بیش از چند دهه و نسل از آرنج را ساخته اند و نمرات خود را در مشمع کف اتاق بر روی نوار. ایستاده به تنهایی و ساختمان قدمت آن به ’40s زمانی که خود را شروع به عنوان یک لبنیاتی. در اوایل ’50s شد, دایره, درایو در یک همبرگر مشترک و پس از آن در سال 1957 آن را دست خود بيشترين استفاده به عنوان یک نوار. آن را به عنوان بالا کاپیتان تبدیل به Sloopy را در اوایل 60s, سپس, شد, سیندی و در نهایت لقب گرفت Lakeview سالن در سال 1975 تحت مالک جدید جری طلایی. (ساختمان خود شده است متعلق به دو خانواده مشارکت پس از ’60s.)

طلایی به فروش می رسد آن را به جک سیمون یک دهه پیش. مانند طلایی سیمون تا به حال رشد در منطقه و شروع به کار در Lakeview به عنوان یک متصدی بار در سال 1980 و سپس خریداری جایی که طلایی بازنشسته شد. و در حال حاضر Lakeview اتحادش را تغییر دست, دوباره, اما مالکیت ماندن در محله: یوجین “Geno” و جیل مارتینز جدید پنج سال اجاره در ساختمان است.

Geno آغاز شده زیاد Lakeview حدود 25 سال پیش زمانی که او آموزش تا جاده ها و دیدار با یک دوست وجود دارد که مشغول به کار بود در جنوب دورتر. Geno پدربزرگ زندگی در محله و دو دهه پیش ، Martinezes نقل مکان کرد و یک بلوک دور از طلایی که در آن زندگی می کردند به بلوک که در آن سیمون رشد کرده بود. “او می تواند نام هر خانواده است که زندگی در بلوک در ’70s” Geno می گوید.

جیل که مشاور مدرسه, شروع به کار در Lakeview به عنوان یک متصدی بار حدود هفت سال پیش. او و Geno تا به حال با نزدیک شدن جک چند بار در مورد مصرف بیش از محل “اما او علاقه مند بود,” Geno به یاد می آورد. “ما نمی گویند هر چیزی را برای چند سال پس از آن از آبی او به ما آمد.”

شایعه بدست کرده بود که جک فروش بود و به طور منظم “نگران بودند این امر می تواند یک شرکت” Geno می گوید. اما ترس خود را ناپدید شد زمانی که Martinezes گرفت در فوریه 1, زیرا در حالی که Lakeview جدید صاحبان جیل و Geno هیچ برنامه ای برای تغییر مکان.

“شاید یک سی دی جدید و یا دو در jukebox” Geno می پذیرد. “اما ما می خواهیم به نگه داشتن آن همان است.”

به سلامتی به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im