این پایان ما رستوران جهان به عنوان ما آن را می دانم

جنوب استرالیا و رستوران ها و کافه ها و بارها و بارها گرفتار شده در یک “مهمان نوازی آخرالزمان” – و نه همه آنها در حال رفتن برای زنده ماندن.

یکشنبه شب دولت اعلام کرد که تمام سالن های مهمان نوازی را به تعطیل ظهر روز بعد بود که اخبار همه و هیچ کس نمی خواست به شنیدن. این علامت پایان یک هفته است که به رستوران تغییر جداول در اتاق ناهار خوری برای برآوردن تغییر فاصله قوانین و تقلا برای زنده ماندن در یک چهارم از معمول خود تجارت است.

یکشنبه برخی از اماکن از جمله جاش بیکر سوت & فلوت در Unley در حال حاضر درهای بسته خود را.

آقای بیکر می گوید که او برنامه ریزی شده برای توصیه می شود شش ماه بسته شدن در سراسر هفت سالن است که همچنین شامل Part Time Lover در CBD.

“من ترس و اضطراب و من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به پرداخت وام مسکن من, اما من احساس می کنم خوب در واقع ما در حال رفتن به رفتن در این بیرون آمدن بزرگتر و قوی تر” او می گوید.

برای بسیاری از دیگران وجود دارد ممکن است یک بازگشایی. صنعت سنگین وزن دانکن Welgemoed از آدلاید را Africola تخمین زده 25 درصد از استرالیا, رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها و میله در حال حاضر بسته شده برای همیشه لطفا برای.

“هفته آینده آن خواهد بود حداقل 50 درصد” او می گوید.

“ما کار بر روی یک چهار درصد حاشیه سود. به من نشان می دهد یک رستوران, بار, باشگاه, یا کافه اپراتور که حمل این نوع بدهی برای مدت شش ماه به سعی کنید پس از باز کردن در یک افسردگی است. هیچ کس خواهد بود.”

Nathan and Sali Sasi in their now empty restaurant, Leigh Street Wine Room in Adelaide. Picture: supplied
media_cameraناتان و سالی Sasi در حال حاضر خالی, رستوران, Leigh خیابان اتاق شراب در آدلاید. تصویر: عرضه

برای بسیاری از رستوران ها و سرآشپزها که ساعات طولانی کار و کارکنان و خانواده است. خسارت های ناخواسته شده است ،

“20 از ما تا به حال به اجازه رفتن 759 کارکنان در روز شنبه – که فقط CBD اپراتورها” آقای Welgemoed می گوید.

دقیقترین محدودیت های مورد نیاز در حال حاضر او معتقد است که برای مبارزه با COVID-19 اپیدمی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و به مهمان نوازی یک شانس مبارزه.

بستن فروشگاه تلخ و شیرین. جهت در یک زمان می آید زمانی که آدلاید ناهار خوری صحنه شکوفایی با جشن ها مانند Leigh خیابان شراب اتاق که باز در شهرستان laneway فقط شش ماه پیش.

سالی Sasi که شرکت صاحب رستوران با او سر آشپز, Nathan تحت فشار قرار دادند به صورت رسمی بسته شدن در بداهتا صنعت تجمع برتر استیون مارشال در روز شنبه.

“حداقل در حال حاضر این اجازه می دهد تا ما را به ادامه خونریزی با باز ماندن,” او می گوید. “حال ما باید به طور جمعی با هم قرار داده و ذهن ما در همان راه به عنوان به آنچه که ما نیاز به از دولت است. این فقط کمک برای شش ماه آینده; اما 12 ماه و فراتر از آن.

“وجود سه جنبه به این: بازگشایی مجدد به کارگیری و بازسازی است.”

در حالی که رسمی بسته اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار به مذاکره کمک مالی مانند اجاره یخ متغیرهای باقی می ماند. LSWR برای مثال هنوز هم نیاز به آدرس $1800 هفتگی لایحه از تجهیزات آشپزخانه تجاری استخدام شرکت SilverChef.

دراز مدت آدلاید مواد غذایی ساکن Ragini دی از Ragi را Spicery او می گوید احساس می کند مانند دولت “کشیده فرش را از هر کس پا”.

“نوشتن روی دیوار بود اما در همان زمان شما نمی توانید فقط باید چیزی در یخچال در صورتی که مردم در آمده است,” او می گوید.

Ragini مانند بسیاری از رستوران ها در حال حاضر ارائه شده است غذای آماده از ادویه کاری است که خانواده او نیز تحویل به صورت رایگان.

آشپز آدم Liston از بالا خوشمزه است.100 رستوران Shobosho – بخشی از Kardachi گروه ها و رستوران ها که همچنین شامل Osteria Oggi و نیدو – گفت: کسب و کار در حال حاضر برنامه ریزی برای بسته شدن قریب الوقوع.

“ما می دانستیم که آن آینده بود,” او گفت:. “چیزی که ما را شوکه بود که دو هفته پیش ما تا به حال بهترین درآمد هفته در کل سه سال از ما باز بودن.

“سپس $80,000 هفته رفت به $30,000.”

هر کس موافق وجود دارد دو چیز عمومی می توانید انجام دهید برای کمک به. اولا آقای Welgemoed می گوید: “خرید به عنوان مقدار غذای آماده از رستوران ها که در خدمت آن خرید میوه و سبزیجات از بازار مرکزی Foodland یا دریک یا مستقیم از تولید کنندگان و جلوگیری از غول سوپر مارکت های زنجیره ای فست فود”.

Chef Duncan Welgemoed in his restaurant, Africola. Picture: Matt Turner
media_cameraآشپز دانکن Welgemoed در رستوران Africola. تصویر: مت ترنر

مهم تر است و مصرف اجتماعی فاصله جدی است.

“واقعیت این است که این بیماری همه گیر نمی خواهد برود مگر اینکه ما پایبند به این اقدامات شدید” خانم Sasi می گوید. “این بدان معنی نیست که همه ما به هر یک از دیگر خانه ها و قطع کردن.

“همه ما یک مسئولیت اجتماعی به اقدام و ما نیازی به صبر کردن برای دولت به اجرای آن است. که در نهایت به ارزش بیش از خرید کارت های هدیه و یا غذای آماده محصولات به دلیل آن را صاف و منحنی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی سریعتر است.”

رفاقت قوی است.

ارائه پشتیبانی به یک دیگر در طول بحران میباشد آقای بیکر می گوید. “این باعث می شود مردم چندان متفاوت, بنابراین آنهایی هستند که بیشتر در نیاز باید به جامعه پشت سر آنها” او می گوید.

آقای Welgemoed می افزاید: “تنها چیزی که در برابر غم و اندوه من برای من صنعت برادران و خواهران در حال حاضر قدردانی من برای دانستن آنها از کار با آنها, به اشتراک گذاری این درد با آنها, اما بالاتر از همه چیز به قدردانی از فرصت به کار در بهترین صنعت در جهان است.

“فشار باعث می شود الماس و ما خواهد آمد از این قوی تر از همیشه است.”

نیاز به صحبت با کسی ؟

آیا آن را به تنهایی. لطفا با رسیدن برای کمک به.

تاسیسات: 13 11 14 یا تاسیسات.org.au

فراتر از آبی: 1300 22 4636 یا oberoi mall.org.au

Headspace: 1800 650 890 یا headspace.org.au

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im