این صابون نه دمای آب است که جان ویروس

سلام به خوانندگان عزیز و با تشکر از شما برای پیوستن به ما برای ادامه ماهانه ما نامه ستون. ما دریافت بسیاری از سوالات مربوط به کروناویروس و COVID-19 که ما نیاز آنها را به آدرس.

• یک خواننده از Great Barrington, ماساچوست پرسید: اگر درجه حرارت آب نقش مهمی در کشتن ویروس زمانی که ما شستن دست ما است. “من شده اند با پشتکار شستن دست من اما گاهی اوقات من نمی صبر کنید تا آب به بیرون می آیند داغ,” او نوشت. “آیا شستشو با آب سرد و صابون کشتن میکروب ها یا آب باید داغ؟”

                                                                                                                                                                                                                       

پاسخ این است که آب شما دستهای خود را با می تواند هر درجه حرارت در همه. اگر چه آب گرم ممکن است راحت تر از آن خواص صابون-و نه دمای آب-که نقض پوشش خارجی ویروس و کشتن آن.

• در امتداد آن خطوط همان یک خواننده از سانتا رزا کالیفرنیا خواست مردم را در نظر بگیرید خاموش کردن شیر در طول 20 ثانیه آنها فورا کف ، “شستن دست ها مهم است برای سلامت, در حال حاضر, اما حفاظت از آب هرگز نتواند به معني” او نوشت.

• یک خواننده از آرکانزاس پرسید: اگر با استفاده از مایکروویو است یک راه خوب برای از بین بردن ویروس ذرات بر روی سطوح. “من احساس می کنم بهترین راه برای ویروس را به حمله به خانه من در این روستا و منطقه جدا از آرکانزاس است و از طریق پست و روزنامه و من شده اند در حال اجرا آنها را از طریق امواج مایکروویو به مدت 30 ثانیه,” او نوشت. “توسط مایکروویو کشتن ویروس؟”

یک اجاق مایکروویو آثار هیجان انگیز مولکول های آب در یک غذا یا آشامیدنی که افزایش درجه حرارت آن است. واقعی تابش نمی کند اثر مستقیم. پس از ذرات ویروسی ساخته شده از پروتئین ها و چربی ها, مایکروویو نمی خواهد آنها را از بین ببرد.

                                                                                                                                                                                                                       

اما پژوهش های اخیر نشان می دهد که منبع اصلی انتقال رمان coronavirus است که از طریق قطرات تنفسی که ساطع شده در حالی که تنفس و عطسه و سرفه و صحبت کردن یا خندیدن بیان کند. و در حالی که ذرات ویروسی شده اند و برای ادامه بر روی کاغذ تا 24 ساعت و در پلاستیک به مدت سه روز این خطر بسیار کم است. وجود دارد هیچ مواردی که نوع انتقال است. اگر شما هنوز هم نگران شما می توانید با استفاده از شستن دست یا دستکش برای محافظت از خودتان را تا 24 ساعت گذشت.

• یک خواننده از ایندیانا که مانند بسیاری از ما که در حال اجرا پایین در دست ضد عفونی کننده خواسته در مورد رفتن DIY. “آیا در خانه دستمال مرطوب تواند به عنوان موثر در کشتن میکروب ها به عنوان آماده مارک ها؟,” او نوشت. تا زمانی که محتوای الکل در فرمول خود را حداقل 60 درصد از حداقل مورد نیاز برای کشتن ترین میکروب ها را دم خانه موثر خواهد بود. تنها راه برای رسیدن به این هدف با استفاده از یا ایزوپروپیل الکل که 99 درصد الکل حجم. مطمئن شوید که به rub همه دست عفونی به دست های خود را تا زمانی که آنها به طور کامل خشک از 30 تا 60 ثانیه.

با تشکر از شما دوباره برای همه خوانندگان ما برای شما نوع افکار و آرزوهای خوب. ما امیدواریم که شما و خانواده خود را ایمن ماندن و هست.

س: من درک می کنم که چگونه من ردیاب تناسب اندام شمارش من مراحل و اقدامات ضربان قلب من اما ظاهرا آن می توانید می گویند که چگونه به خوبی من خواب است. چگونه می توانید آن را انجام دهید آن است که مرتب کردن بر اساس داده حتی دقیق است ؟

یک: ما شاهد یک رونق در محبوبیت از سلامت دستگاه های ردیابی در سال های اخیر است. یک نظرسنجی انجام شده در سال گذشته دریافتند که یک سوم آمریکایی ها تلاش کرده است برخی از فرم های بهداشت و درمان فن آوری و که نزدیک به 20 درصد از ما در حال حاضر با استفاده از یک تناسب اندام دیجیتال دستگاه ردیابی در هر روز. بسته به شرایط خاص دستگاه wearables می توانید تعداد گام های ما را هر روز ورود ما ضربان قلب و تجزیه و تحلیل استرس تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از پرواز از پله ها ما صعود با دقت اشاره کردن مقدار از زمان ما صرف فعال بودن برآورد که چگونه بسیاری از کالری ما سوخته, اندازه گیری مسافت طی شده و یا استفاده از اشعه ماوراء بنفش سنسور برای اندازه گیری قرار گرفتن در معرض آفتاب. و بله تعداد فزاینده ای از دستگاه های در حال حاضر به دنبال ما به اتاق خواب به نظارت و تجزیه و تحلیل خواب ما.

                                                                                                                                                                                                                       

بسیاری از wearables مانند یکی از شما استفاده شامل یک حالت خواب. باز هم بسته به دستگاه آنها ممکن است ارائه اطلاعات در مورد چگونه شما خواب یا در مورد کیفیت که خواب است. آنها این کار را با استفاده از سنسورهای شناخته شده به عنوان شتاب سنج است که می تواند تشخیص نیست و تنها زمانی که کسی در حال حرکت است اما همچنین سرعت و جهت که حرکت است. این اطلاعات همراه با ضربان قلب است که اطلاعات دستگاه جمع آوری است تعمیم به خواب تجزیه و تحلیل. برخی از انتقالها حتی ادعا می شود قادر به تعیین کمیت و چه مقدار زمان صرف شده در سه عمده مراحل خواب: چراغ خواب, خواب عمیق و خواب REM.

این مهم است به یاد داشته باشید که به صورت دقیق خواب و تحلیل شما نیاز به اقامت یک شبه در یک آزمایشگاه خواب. وجود دارد الکترود قرار داده شده بر روی صورت و پوست سر و سینه و اندام به صورت دیجیتالی جمع آوری و ثبت طیف وسیعی از فعالیت در هر دو مغز و بدن است. اطلاعات است که می رود به تجزیه و تحلیل خواب خود شامل تنفس فیزیکی حرکت عضلات چشم ، ضربان قلب و ریتم و فعالیت موج مغزی. انتقالها تناسب اندام در مقابل محدود به حرکت و ضربان قلب داده است که آنها قادر به جمع آوری است که پس از تجزیه توسط یک الگوریتم است.

خواب کارشناسان نگران هستند که کسی که با یک اختلال خواب است که متکی بر داده ها را از یک ردگیر تناسب اندام ممکن است سهوا خواهد مطمئن شود که همه به خوبی. سمت تلنگر است که کسی که با مشکلات خواب در همه ممکن است تبدیل به نگرانی در مورد اطلاعات که لزوما دقیق است.

خط پایین این است که یک ردیاب تناسب اندام با یک حالت خواب می تواند خوب به شما اجازه می دانم چه مدت شما حرکت چگونه اغلب شما شد بی قرار و چگونه بسیاری از شما کردم در طول شب. اما نه اطلاعاتی که قابل اعتماد, ترجمه به کميت خواب و یا کیفیت خواب. هر کسی که فکر می کند آنها ممکن است یک اختلال خواب و یا کسی که می خواهد به بهبود کیفیت خواب خود را باید اول بررسی خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. سپس اگر آن را مناسب یک شب در آزمایشگاه خواب ممکن است در مرحله بعدی است.

• دکتر حوا شیشه گر یک متخصص داخلی و استادیار پزشکی در دانشگاه UCLA سلامت. دکتر الیزابت Ko متخصص داخلی و استادیار پزشکی در دانشگاه UCLA سلامت. ارسال سوالات خود را به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de