“من هرگز این بیمار در زندگی من’: مرد مظنون به داشتن COVID-19 مذاکرات در مورد زنده ماندن ویروس

لس آنجلس (CBSLA) — دین تایلندی هنوز سرفه های خشک است که باعث می شود آن را سخت برای او به نفس.

“این دیوانه است,” او گفت: قبل از اینکه او شروع به سرفه کردن. “که سرفه. آن را فقط از جایی بیرون می آید.”

روشن است از گوش دادن که سرفه های عمیق در قفسه سینه خود را.

“این واقعا پایین و من احساس می کنم آن را نیز در پشت گلو” تایلندی گفت. “و ترکیبی از تنگی نفس چه چیزی باعث آن ترسناک است.”

تایلندی, یک نویسنده مستقل و مدیر مستقر در الحمرا نزدیک شدن پایان از دو هفته بیماری که دکتر گفت به فرض بود رمان coronavirus.

“من هرگز این بیمار در زندگی من,” او گفت:.

مرتبط با: 5 بیشتر Coronavirus مرگ و میر گزارش شده در شهرستان لا; موارد نزدیک به 1500

آن را همه آغاز شد مارس 14, زمانی که او شروع به احساس خستگی و درد است.

“بعد از چند روز شروع کردم به یک تب است که هیچوقت از بین برود و سپس چک من خودم به استروژن در اینجا در مرکز شهر لس آنجلس قرار دادند و من از طریق یک سری از آزمایشات است که همه منفی اما آنها نمی تواند آزمون من برای COVID-19,” تایلندی گفت.

پزشکان او را فرستاده خانه با تیلنول و ایبوپروفن و به او گفت به فرض او این ویروس و به ماندن جدا شده است. چند روز بعد او به نام 911 اما امدادگران گفت: او را به ماندن در خانه.

“و [گفتند] که اگر آنها مرا به یک بیمارستان من فقط می تواند تخمگذار وجود دارد و بدون مراقبت” تایلندی گفت. “من نمی ترسم, مرگ, بنابراین من فکر می کنم آن است که راه. من بیشتر می ترسم که من می تواند رنج می برند.”

تایلندی گفت که او قادر به از طریق آن دریافت کنید اما بیشتر نگران مادر سالمند خود را و چه این ویروس می تواند انجام دهد برای او به طوری که او در زمان به Facebook برای هشدار دادن به دیگران در مورد ویروس.

“کل دلیلی برای ارسال است که من فکر می کنم, امیدوارم که این ویروس بسیار واقعی است,” او گفت:. “من نسبتا سالم من 46 من نه اضافه وزن. من هیچ دیگر مسائل پزشکی و من پیدا کردم آن را بسیار دشوار به سعی کنید از طریق که قسمت وسط.”

و در بالا از نگرانی های سلامت, تایلندی, مانند بسیاری از در حال حاضر ، او گفت که پس انداز برای کمک به او آن را از طریق کوتاه مدت اما او نمی داند که چه مدت این گذشته خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im