Izzio نانوایی رمپ تا تولید برای دیدار با فروشگاه مواد غذایی تقاضا

در عرض یک روز از ایالت تعلیق تمام در خانه, بار و رستوران خدمات برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus اخراج آغاز شد و هزاران نفر از سرورهای آشپز بار من و دیگر مهمان نوازی کارکنان در سراسر کشور در حال حاضر از کار. اما حداقل یک بخش از خدمات مواد غذایی صنعت شاهد چنین افزایش در تقاضا است که کارکنان جدید مورد نیاز است.

Eatai بار-که خانواده صاحب Izzio صنعتگر نانوایی در لویی می گوید این تسهیلات نمی تواند نگه دارید تا با سفارشات از فروشگاه های مواد غذایی و بازار در حال حاضر به عنوان محصولات به ویژه کالاهای اساسی مانند نان در حال پرواز کردن قفسه. “فروشگاه های مواد غذایی نمی تواند نگه دارید تا; همه شاهد بوده ایم که” او اشاره می کند. “وجود دارد یک شبه تغییر در عادات مصرف.”

به عنوان یک نتیجه بار-در روند استخدام بیست تا سی کارمندان جدید در نانوایی به صورت تمام شیفت. او می گوید: برخی از ورود به موقعیت های سطح است که نیاز به آموزش پس از استخدام و همچنین موقعیت برای تجربه نانوا به خصوص کسانی که با مواد غذایی-ایمنی آموزش و تجربه است. “ما باید به دنبال بسیار سختگیرانه تر سلامتی مقررات که حتی رستوران ها” بار-می افزاید.

Inside Izzio Artisan Bakery in Louisville.گسترش

داخل Izzio صنعتگر نانوایی در لوییویل.

علامت Antonation

نانوایی مالک می گوید که او نمی تواند صحبت می کنند تمام مواد غذایی شرکت های تولید اما او فکر می کند که دیگر شبیه عمده فروشی کسب و کار در یک وضعیت مشابه است. “بسیاری از ما ظرفیت اضافی, اما شما باید به سطح شیب دار بالا — شما فقط نمی تواند به نوبه خود آن را در شب” او توضیح می دهد.

بار-می گوید که تجربه رستوران همیشه نیست ترجمه به نوع کار نانوا انجام در Izzio اما وجود دارد مقدار زیادی از شباهت ها از جمله کار های غیر استاندارد ساعت که بر روی پاهای خود را برای مدت طولانی شیفت کاری در یک مجموعه ایستگاه و درک غذای سالم دست زدن به. نانوایی است پس توصیه CDC شیوه برای به حداقل رساندن پتانسیل گسترش بیماری هایی از قبیل محدود کردن هر گونه فضا در این مرکز به ده کارگران در یک زمان از جمله اتاق استراحت. این بدان معناست که این شرکت تا به حال به ایجاد تنظیمات به تغییرات و شکستن برنامه اما بار-می گوید: “نانوا ایستگاه های کاری در حال حاضر نسبتا بزرگ و گسترش است.

Izzio به طور سنتی با تمرکز بر صنعتگر بازار نان که بار-می گوید درگیر رقابت با دیگر تولید کنندگان برای فضای قفسه در فروشگاه های مواد غذایی. “اما در حال حاضر, ما در نقش های مختلف بازی است که به نگه داشتن مواد غذایی در قفسه” او می افزاید.

در علاوه بر این به تجاری نانوایی, نوار-در خانواده اجرا می شود یک Izzio نانوایی در داخل دنور بازار مرکزی در 2669 Larimer خیابان و Etai نانوایی کافه در استاپلتون است که باز ماندن برای وانت سفارشات تنها بار-اشاره می کند که takeout کسب و کار آهسته بوده است تا کنون به دلیل “مردم فقط می خواهم به خانه.” اما در دنور مرکزی در بازار اشاره سالن غذا تبدیل شده است بیشتر به یک بازار مواد غذایی از خانه و ناهار خوری ممنوع تا زمانی که ممکن است 11 و بسیاری از فروشندگان در حال حاضر با گزینه های مواد غذایی مانند نان و سایر محصولات پخته, گوشت, گوشت, پنیر, ماکارونی, شکلات, قهوه, تولید و تهیه وعده های غذایی.

متقاضیان علاقه مند می توانند با مراجعه Izzio نانوایی وب سایت استخدام, صفحه برای ارسال رزومه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im