جکی Lacey مایک Feuer: بدون هزینه خواهد بود در برابر ‘صلح’ بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد عدم پراکنده

لس آنجلس (CBSLA) — LA County District Attorney جکی Lacey و دادستان شهرستان مایک Feuer می گویند که آنها نمی خواهد تحت تعقیب قرار دادن هر گونه مسالمت آمیز معترضان که دستگیر شده بودند در طی تظاهرات اخیر.

هر دو مقامات می گویند که اتهامات نمی تواند در برابر معترضان به نقض مقررات منع رفت و آمد و یا و یا عدم پراکنده در تلاش برای گرفتن یک غیر تنبیهی رویکرد در رسیدگی به همه تخلفات از تظاهرات که شامل خشونت و غارت و یا خرابکاری.

“اعتراض مسالمت آمیز است عمیقا مهم است و این اعتراضات را شعلهور طولانی سر رسیده و تلاش برای تغییر و دل و ذهن و موسسات” Feuer در بیانیه ای گفت.

Lacey که صلاحیت شامل شهرستانها که در آن دیگر از تظاهرات صورت گرفته است همچنین با تاکید بر آزادی بیان و تجمع مسالمت آمیز.

“من می خواهم برای تشویق به تبادل ایده ها و کار برای ایجاد گفت و گو بین اجرای قانون و معترضان به طوری که ما ممکن است پیاده سازی پایدار سیستمیک تغییر” او در بیانیه ای گفت.

هزاران نفر دستگیر شده اند در تظاهرات در لس آنجلس پس از مرگ جورج فلوید دو هفته پیش. فلوید درگذشت در مدت کوتاهی پس از برگزاری گردن زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس برای بیش از هشت دقیقه است. که افسر درک چوین است پس از کار اخراج شده و به اتهام قتل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de