Jacy جیمز اندرسون با استفاده از شعر او اولین آلبوم خاموشی شعربه تلنگر کردن اضطراب گرفتار شده است که خود زندگی است.

“رکورد بسیار زیادی در مورد آسیب پذیری و در مورد باز بودن با چیزهایی که همه ما را از طریق به عنوان افراد با شرایط انسانی” indie-خواننده عامیانه می گوید. “برای من که اضطراب و اختلال هراس.”

او تشبیه اضطراب به یک خرگوش و گرگ و گرگ می خواهد به خوردن خرگوش. خرگوش در حال رفتن به رفتن به مبارزه-یا-حالت پرواز برای اجرای دور است و امیدوارم تبدیل به یک گرگ میان وعده. زمانی که مردم در حال تحول بودند که همان پاسخ را به خطر است.

“مشکل در حال حاضر ما بدست به نقطه که در آن مغز ما ببافند چیز به ترس و ماشه که مبارزه یا پرواز پاسخ,” او می گوید. “برای من یک زمان وجود دارد که آن را واقعا بد بود. من می تواند راه رفتن سگ من, و من فکر مردم بودند پس من و داشتن افکار تیره و مغز من رو برد و شروع کردم ناجور.”

شمای کلی از خاموشی شعر است که مبارزه با اضطراب و اندرسون — که دچار حملات وحشت — به صراحت آدرس آنها را در مسیر “موجی از ترس و وحشت است.”

“من در مورد حملات هراس که این مهم به نوشتن خودتان چیزی جلوتر از زمان در یک notecard,” او می گوید. “شما می توانید آن را هنگامی که شما در حال تجربه آن است. آن را به شما بگویم که شما بوده ام ، شما با داشتن یک حمله قلبی. شما به تنهایی نیست. شما در حال رفتن را از طریق این. برای من موسیقی من است notecard.”

اندرسون همچنین تکل افراد مانند روابط مضر در “آنچه از شما انتظار دارند ؟” و خشونت اسلحه در “توخالی” که هر دو به درجات مختلف به موضوع اصلی. عنوان خاموشی شعر — با الهام از عمل از مصرف یک کتاب درسی و یا دیگر چاپ رسانه ها و رنگ سیاه از کلمات با یک نشانگر جدید را در متن نیز اشاره ای به اندرسون مبارزه با اضطراب است.

“من احساس خودم را با قرار دادن خودم پایین یا این مقدار بسیار زیاد از شک” اندرسون می گوید. “این احساس مانند آن را blacking بخش از شخصیت من است که من دوست ندارم یا که نیست به اندازه کافی خوب به یک نوازنده یا یک هنرمند مستقل. به نظر من این عنوان نشان دهنده غلبه بر آن است.”

اندرسون بزرگ در هاوایی است اما در اصل از فورت کالینز پس از آن بازگشت به خانه از انواع زمانی که او صرف سال گذشته ضبط این آلبوم در دومی انفجار اتاق. او تساوی از انواع هنرمندان و برخی از خاموشی شعربه خصوص غربی نفوذ طول می کشد با الهام از لس آنجلس indie folk گروه پروردگار هارون. اندرسون همواره کشیده شده به lyrically استعداد ترانه سرایان مانند لئونارد کوهن و Gregory Alan Isakov.

“به طور کلی من می خواستم آن را به یک folky آلبوم با کمی الکترونیکی تاثیر,” او می گوید. “به نظر من هر آهنگ ما چگونه تولید آن در استودیو ساخته شده بود در سراسر شعر و پیام من در تلاش بود برای انتقال به این آهنگ.”

او می خواست رکورد به یک موضوعی قوس و همچنین به عنوان یک بتن حس از یک طرف و ب کنار چرا که او برنامه ریزی در یک وینیل آزادی نیز هست. عنوان آهنگ که به پایان می رسد از یک طرف نشان دهنده یک نقطه کم در مبارزه خود را در برابر اضطراب; نیمه دوم رکورد معاملات با آمدن از آن است.

“من قطعا فکر می کردم که در مورد arc,” او می گوید. “این یک مجموعه ای از تک آهنگ. این یک رکورد است.”

اندرسون در حال حاضر زندگی در دنور و gigging در اطراف شهر. خاموشی شعر است instrumental پشتوانه اما او انجام شده است از اواخر. او می گوید افرادی که به دیدن او بازی می توانید انتظار زیادی از آسیب پذیری و صداقت.

“من در تلاش برای د-به اضطراب و سلامت روان,” او می گوید. “هنگامی که شما به من نشان می دهد و ببینید من بازی من قصد دارم به سعی کنید به واقعا واقعی با مخاطب و بحث در مورد چیزهایی که من از طریق از بین رفته اند.”

این آلبوم توسط مخلوط تسلط و آماده برای انتشار است. اندرسون امیدوار است به رها کردن چهار مجرد بیش از چند هفته آینده پس از آن آلبوم و سرانجام وینیل نسخه. او حدود $30,000 به رکورد خاموشی شعرکه برخی از او قادر به جبران از طریق Kickstarter پروژه. او می گوید که او را ساخته اند و آن اینکه آیا Kickstarter موفق بوده است یا نه.

“پس از رفتن را از طریق بسیار اضطراب و شک من احساس مثل من آن را به خودم بدهکار,” او توضیح می دهد. “این ممکن است به من کمک کند; آن ممکن است به من صدمه دیده است. اما در پایان روز به من بگویید اضطراب به eff خاموش من نیاز به ایجاد یک آلبوم و قرار دادن آن را.”

اندرسون برجسته و مجری در اصل فقط باز کردن میکروفن در سوختگی خانواده صنعتگر اله, 2505 غرب خیابان دوم در 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه 27. نمایش رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im