پلنگ extreme networks بخش راه پس از موافقت با 3 سال قرارداد

جکسونویل فلوریدا. — جکسون پلنگ و cornerback Darqueze extreme networks را جدا از راه نه روز پس از موافقت با سه سال $13.5 میلیون قرارداد در آژانس رایگان.

این پلنگ گفت: ‘œthe دو طرف نمی تواند به یک توافق نهایی شرایط قرارداد.”

                                                                                                                                                                                                                       

Extreme networks توافق برای معامله مارس 17, شب قبل از شروع رسمی لیگ جدید سال. این قرارداد شامل 6 میلیون دلار تضمین شده است.

اما هرگز آن را امضا کردم و پلنگ تصمیم به حرکت در جهت های مختلف. آنها توافق کردند که شرایط سهشنبه با کارگر ماهر cornerback Rashaan ملوین در یک قرارداد یک ساله به ارزش $2.25 میلیون.

Extreme networks شده بود یکی از شش بازیکن دفاعی به توافق برای پیوستن به جکسون در آژانس رایگان. این لیست همچنین شامل linebacker جو Schobert دفاعی lineman رادنی گونتر, linebacker/تصویب-حمله کننده Cassius مارش و دفاعی در مقابله با آل جنگل.

Jaguars امیدوار هستند را بیشتر قابل توجه و طولانی مدت اضافه شده به خود را تخلیه فهرستی با 12 میدارد در ماه آینده پیش نویس NFL.

هنوز هم آنها را امضا کرده extreme networks به پیش بینی استارت. او خدمت بیشتر به عنوان یک نیکل cornerback خود را در طول شش سال در سینسیناتی شد اما انتظار می رود به بازی خارج از خانه در جکسون ویل. Jaguars نیاز به تعویض cornerback A. J. Bouye که معامله شد به دنور در اوایل این ماه به صورت یک پیش نویس دور چهارم انتخاب کنید.

جکسون همچنین معامله سه بار نرم افزار کاسه cornerback Jalen رمزی اوایل فصل گذشته از دست داده و کهنه جاش رابینسون به بازنشستگی بعد از آن در سال.

در حال حاضر آنها Melvin, بازگشت استارت تره هرندون و پری نیکرسون به عنوان گزینه های. آنها به احتمال زیاد نیاز به پیش نویس یک cornerback ماه آینده.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>