James’ لیآپ اواخر آسانسور لیکرز گذشته کلیپرز 103-101

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — LeBron James و لس آنجلس لیکرز نشان داد برخی از زنگ.

LeBron James #23 لس آنجلس لیکرز دریبل توپ در برابر Reggie Jackson #1 از لس آنجلس کلیپرز در عرصه ESPN در جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی جولای 30 در دریاچه Buena Vista, Florida. (عکس از مایک Ehrmann/گتی ایماژ)

آنها زدم آن را با زمان به فراغت.

آنتونی دیویس گل 34 امتیاز جیمز حال رفتن به آینده سبد با 12.8 ثانیه به سمت چپ و لیکرز منتقل شد و نزدیک به عقد شماره 1 دانه در کنفرانس غرب برگشتی با شکوه لس آنجلس کلیپرز 103-101 پنج شنبه شب در دومین بازی NBA دوباره باز doubleheader.

جیمز تا به حال 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هفت پاس گل برای کمک به لیکرز حرکت 6 1/2 بازی پیش از کلیپرز در غرب با هفت بازی باقی مانده است. کایل Kuzma اضافه شده 16 امتیاز.

“این احساس مانند یک بازی واقعی به نظر من دو تیم مبارزه با. … نمی تواند شکایت برای اولین بازی,” دیویس گفت:.

پل جورج تا به حال 30 امتیاز و Kawhi Leonard به ثمر رساند 28 برای کلیپرز که تا به حال 11-نقطه منجر میدوی را از طریق سوم در یک بازی با اببس و جریان. کلیپرز کردم که سرب پس از 26-5 اجرا; لیکرز بلافاصله موقع توجه کرد با 36-14 اجرا به اصلاح کنترل.

و آن را هنوز هم پایین آمد به لحظات پایانی.

جورج 3-اشاره گر با 1:50 در سمت چپ برش لیکرز ” منجر به 99-98. جیمز عضلات, راه خود را به یک لیآپ در آینده در اختیار داشتن و پس از آن جورج ضربه دیگری 3 برای مساوی کردن بازی در 101 با 29 ثانیه باقی مانده است.

جیمز به دنبال خود دست پایین خط برای رفتن به آینده سبد درخشان بود در آخرین دفاعی در اختیار وادار کردن توپ از لئونارد دست و پوشش جورج به عنوان 3 نقطه سعی کنید در زنگ misfired.

“ما نمی توانیم خود وارد زخم و من فکر کردم ما تا به حال بیش از حد بسیاری از آنها گفت:” کلیپرز مربی Doc Rivers که تیم — که باقی می ماند کوتاه دست با لو ویلیامز هنوز در قرنطینه و Montrezl Harrell رسیدگی به یک موضوع خانوادگی — داد تا 29 امتیاز در گردش.

پنج شنبه مشخص NBA بازی برای اولین بار در 141 روز لیگ بازگشت به کار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور خاموش شدن است.

در طول همه گیر تجدید بحث و گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی اتفاق افتاده در این کشور — مکالمه که در اطراف این NBA راه اندازی مجدد. دادگاه “Black Lives Matter” بر روی آنها و لیکرز و کلیپرز زانو هم در طول سرود ملی در سکوت اعتراض به تقاضای برابری. نیواورلئان و یوتا همین در شب, درب بازکن.

جیمز — که در حال رفتن به برنده اول خود را کمک به عنوان — تا به حال پنج در سه ماهه اول به هم تیمی های رفتن و سپس خود را در سبد اول از راه اندازی مجدد آمد در غوطه دادن در اوایل سه ماهه دوم برای قرار دادن لیکرز تا 37-24.

اما برای یک کشش است که اساسا انجامید کامل سه ماهه پوشا دوم و سوم دوره های لیکرز را نمی تواند یک شات. آنها رفت و 1 به 10 به پایان نیم سپس 0 9 برای شروع سومین و کلیپرز در زمان استفاده.

آنها تبدیل به یک 50-40 کسری به 66-55 لبه در سوم. و سپس آن را به لیکرز’ به نوبه خود به تجمع برش کلیپرز’ منجر به 77-76 رفتن به چهارم.

“این یک بازی خوب” لئونارد گفت. “هنوز هم تا به حال سرگرم کننده وجود دارد. عالی بود روی زمین.”

نکته-INS

کلیپرز: کلیپرز برنده شده بود 11 از 12 بازی گذشته خود را در ایالت فلوریدا. در هر دو از کسانی که ضرر و زیان Dion پیشخدمت برای طرف برنده — برای اولین بار یک بازی در میامی. … لئونارد متهم شد با دو تهاجمی خطا را در سه ماهه اول اولین بار در زندگی حرفه ای او است که اتفاق افتاده است.

لیکرز: لیکرز رو به 50-برنده علامت برای 33rd بار در تاریخ حق رای دادن و این 12th زمان که جیمز کمک کرده است تا یک تیم را که بسیاری از برنده خود را در 17 فصل است. … جیمز’ 3-اشاره گر با 8:30 به سمت چپ خود را تمدید NBA رکورد متوالی به طور منظم فصل بازی با حداقل 10 امتیاز به 989.

تالارهای ردیف

بازیکنان NBA مجاز برای حضور در بازی در حباب به عنوان طرفداران — با کرسی های خود را 6 فوت از هم جدا برای برآوردن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در میان کسانی که حضور داشتند: پورتلند Damian Lillard و C. J. McCollum, San Antonio DeMar DeRozan و تورنتو Kyle Lowry.

بعدی

کلیپرز: New Orleans در روز شنبه.

لیکرز: تورنتو در روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر