جیمز میسون اعلام نئو نازی ها و نظامی انحلال

جیمز میسون فکر رهبر نئو نازی ها به گروه های شبه نظامی Atomwaffen بخش می گوید که این سازمان و انحلال.

“وقت آن است که برای منافع مشترک می گوید:” 67 ساله میسون که زندگی در دنور. “هیچ کس انکار هر چیزی به جز رسمی سازمان و استفاده از خشونت است.”

میسون در اطلاعیه ای که فقط آمار اینترنت از طریق ضبط صدا می آید به عنوان اجرای قانون فدرال کنگره و وزارت امور خارجه ایالات متحده تا سطح شیب دار فشار بر نئو نازی ها به گروه هایی که دست به اسلحه مانند Atomwaffen. چرا که از زمان هر چند برخی از منتقدان بر این باورند که این حرکت طراحی شده است که به اعضای اتاق تنفس به جای در واقع خود را پایان فعالیت های شبه نظامی.
در اواخر ماه مارس فدرال و ماموران اجرای قانون بازداشت پنج تن به اتهام Atomwaffen از اعضای این گروه دو شرکت رهبران توطئه برای تماس جعلی تهدید علیه روزنامه نگاران و ترک تهدید مواد در خانه های خود.

پس از این دستگیری فشار تنها افزایش یافته است. به عنوان سیاسی گزارش شده در مارس 9, وزارت امور خارجه است فشار به تعیین حداقل یک خشونت آمیز سفید-supremacist گروه به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی — و Atomwaffen است که نامزد نخست برای این طراحی. گروه شماره عضویت در ده ها; در حالی که اکثر اعضای اقامت در ایالات متحده نیز وجود دارد که اعضای پراکنده در سراسر جهان.

کنگره نیز با توجه به لایحه ای به قلم نماینده حداکثر رز یک دموکرات از استاتن آیلند که “مستقیم وزارت امنیت داخلی به منظور توسعه و انتشار یک تهدید تروریستی ارزیابی خارجی خشونت آمیز سفید supremacist گروه های افراطی” با توجه به دفتر خود.

میسون که در کاپیتول هیل آپارتمان تبدیل به یک سایت زیارت برای مردان جوان که به دنبال پیوستن و یا در حال حاضر بخشی از Atomwaffen می گوید که او نزدیک شد اعضای این گروه در مارس 9, همان روز که سیاسی به چاپ آن مقاله چه کسی گفت که آنها می خواستند او را به اعلام انحلال.

“من شخصا شناسایی شده اند در رسانه ها عنوان شده داشتن یک ‘مشاور’ به گروه شناخته شده به عنوان Atomwaffen را بدست آورد و این تصمیم خود را به من کمال توافق” میسون توضیح می دهد.

Atomwaffen به دنبال سرنگونی خشونت آمیز دولت آمریکا با توجه به اعضای چند محکوم شده اند از سلاح های مختلف و اتهامات از جمله آنهایی که مربوط به اسلحه و مواد منفجره است. در سال 2016 سال گروه اول را به دست آورد نور افکن Mason نوشته از 1980s ویژه در یک مجموعه با عنوان محاصرهدریافت نوظهور توجه از جوان نئو نازی ها.

“محاصره مخلوط مساوی از احترام به هیتلر با ستایش از قاتل به اعدام محکوم شده چارلز منسون. و در سراسر متن ضد یهودی و نژاد پرستانه استعارههای علاوه بر نیاز به حفظ خلوص نژادی هستند حمایت” می گوید: جوانا مندلسون ارشد تحقیقی محقق با ضد افترا لیگ را مرکز مقابله با افراط گرایی در.

“از آموزه های ما دیدن کل این محصول سفید supremacists ترین شدید که ما می دانیم از” او می افزاید. “آنها از افراطی ترین نوع, که در آغوش نه تنها سفید supremacist آرمان اما نیهیلیسم.”

“آنها انگیزه خوب قلب و ارادت خود را به مردم” شمارنده میسون. “آنها را خاص کنید. آنها باید اقدام کنند. اما نه آنها که بیان آنها نیست که بزرگسالان و آنها مناسب برای رفتن در حال اجرا راست به آغوش دولت فدرال است.”

برخی از آنها در حال حاضر وجود دارد. در سال 2017, دوون Arthurs گفته به ضرب گلوله کشته و دو همکار Atomwaffen اعضا پس از آنها او را مسخره کردند برای تبدیل به اسلام.

همان سال هفده ساله نیکلاس Giampa که تا به حال لینک کلیک کنید برای Atomwaffen گفته شات و کشته شدن پدر و مادر و دوست دختر خود را پس از آنها گفت که او نمی تواند تاریخ او را به دلیل نئو نازی ها نمایش ها.

هر دو Arthurs و Giampa در حال حاضر در حال رفتن را از طریق سیستم دادگاه.

در ژانویه 2018, Atomwaffen عضو ساموئل وودوارد گفته چاقو به مرگ فروغ برنشتاین یک یهودی و آشکارا همجنسگرا دانشگاه پنسیلوانیا ، دادستان مارسی ادعا سلاح سرد بود و نفرت و جنایت.

“چه لعنت شرم برای این مرد جوان که قربانی زندگی خود را برای این که” میسون می گوید از وودوارد که بازدید او در دنور در اواخر 2017. “این یک جنایت نفرت هیچ تردیدی در مورد آن, اما آن را تروریسم است؟”

ماسون برگزار کرده نئو نازی ها باورهای دهه و از آنها کاهش یافته ، این عضو سابق آمریکا حزب نازی می گوید که او هنوز هم معتقد است که یهودیان در پشت “جامعه دیوونه و کشیدن از هم جدا است.” او همچنین views مفهوم تنوع به عنوان چیزی مجبور در جهان توسط کمونیست ها و احساس تحقیر نژادی ادغام مدارس دولتی در این کشور است.

همانطور که برای زمان رئیس جمهور “مغلوب ساختن پیشی جستن همه حق دشمنان” میسون می گوید. “قلب تپنده امریکا به او رای دادند چرا که او گفت: چیزی ساخته شده است که نوعی از حس مانند” ما در حال رفتن به ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک.'”

اما میسون نمی بر این باورند که حمایت خود را از رئیس جمهور خواهد شد جلوگیری از او را از دستگیر شدن خود را برای روابط Atomwaffen حتی اگر او می گوید او نمی درگیر در هر چیزی غیر قانونی: “پایین جاده شاید ما ممکن است scooped تا گوانتانامو به سبک و یا چیزی شبیه به آن.”

و این که حتی اگر Atomwaffen واقعا انحلال به عنوان ماسون اصرار دارد آن است. “رسما به عنوان یک سازمان نه بیشتر,” او می گوید. “این یک دوج و آن را زیر زمین است.”

اما او نمی باید همه متقاعد شده.

“از آن به عنوان جای شگفتی نیست با اخیر فشارهای اعمال شده بر این افراطی و خشونت آمیز نئو نازی ها گروهی که آنها در حال صدور یک بیانیه عمومی از انحلال می گوید:” مندلسون. “آن را نهایی محافظ بند می گویند که این گروه دیگر وجود دارد, اما آن را به دور خود پیام. فداکاری و تعهد به ایدئولوژی باقی مانده است.”

مندلسون امتیاز به درخت زندگی کنیسه تیراندازی در پیتسبورگ مرتکب شده توسط رابرت قهقهه در سال 2018 به عنوان شواهدی وجود دارد که نئو نازی ها آموزه ها می تواند نفوذ خارج از سازمان رسمی. “این فقط طول می کشد که یک بازیگر تنها که با الهام از این ایدئولوژی به انتقام چنین ویرانی در اینجا در کشور ما,” او می گوید.

ماسون بوده است در اخبار به طور متناوب در طول چند دهه گذشته است. پس از شفاعت از گناه به دو فقره بزه “استفاده غیر قانونی از جزئی در برهنگی گرا مواد” ماسون ترک خانه اش در ایالت اوهایو در اوایل ’90s و آمد به کلرادو. در سال 1994 او دستگیر شد در لاس انیمس و به اتهام دو فقره سوءاستفاده جنسی از یک کودک و دو فقره کمک به بزهکاری جزئی است. میسون به پایان رسید تا قابل توجه درخواست مقابله با دادستان است که او را دیدم اعتراف به گناه به شوم شارژ و دریافت سه سال حبس. Westword خبرنگار آلن Prendergast نوشت: در مورد این پرونده در سال 1995.

گذشته از خود برس با قانون میسون به طور کلی در آنجا ماند و از اخبار بیش از چند دهه گذشته. اما به عنوان جوان نئو نازی ها, کشف ماسون نوشته در سال های اخیر رسانه های مختلف شروع گزارش خود را در زندگی و نمایش. تصاویر ارسال شده از او نشان می دهد نما در یک نازی ها با جوان Atomwaffen اعضای. نیز وجود دارد یک عکس اخیر او با Atomwaffen اعضا گرفته شده در خارج از خانه از آلن برگ دنور رادیو میزبان بحث نشان می دهد که کشته شد با supremacists در سال 1984.

در ماه نوامبر گذشته 9News خبرنگار جرمی Jojola مصاحبه میسون در خیابان دنور; قطعه خود را بر این واقعیت است که ماسون زندگی در دولت-یارانه مسکن و باعث می شود استفاده از سوپ ،

ماسون خجالتی نیست و دور از این حقایق اشاره کرد که بسیاری از مردم در سن و سال او با استفاده از شبیه حمایت از برنامه.چه جهنم است شما نقطه ؟ ” او می پرسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im