James’ سه گانه-دو آسانسور لیکرز گذشته پلیکان 122-114

NEW ORLEANS — LeBron James نگه می دارد پیدا کردن راه هایی برای دفاع از خود برتری بیش از تازه بدوران رسیده New Orleans Pelicans و rookie احساس صهیون ویلیامسون – با یا بدون کمک از هموطنان لیکرز All-Star آنتونی دیویس.

جیمز تا به حال 34 امتیاز 13 پاس گل و 12 ریباند و لس آنجلس غلبه هر دو دیویس’ غیاب و ویلیامسون بالاترین نمره بازی به ضرب و شتم نیواورلئان 122-114 یکشنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œObviously دیدنی, عملکرد توسط LeBron James” لیکرز مربی Frank Vogel گفت. “شوت او-ساخت مسخره بود از هر دو در این پست با چرخش عکس پرش و در 3 نقطه خط.

‘œWhen آنها به ارمغان آورد دو تیم او یکی از بهترین رهگذران در لیگ,’� وگل اضافه شده است. ‘œHe نشان داد آن امشب و برداشت خود را در دفاع از هم جدا.’�

ویلیامسون به پایان رسید و با 35 امتیاز خود را تا حد زیادی مولد و برجسته کردن شب پر از خدشه دار شد تا حدودی توسط شش گردش.

کایل Kuzma به ثمر رساند 20 از جمله یک گوشه 3-اشاره گر توسط جیمز قرار داده است که لیکرز تا 113-109 با 3:40 بروید. لیکرز به تدریج کشیده دور پس از آن با کمک جیمز’ 3 با 2:27 سمت چپ.

‘œHe است که او چه کسی است – باور نکردنی, بازیکن,” ویلیامسون گفت: جیمز. “من به احترام وقتی که آن را با توجه. او به یک شات بزرگ و به آنها کمک کرد تا مهر و موم بازی.’�

دیویس که صرف هفت از هشت فصل با, New Orleans, نشسته با درد زانو راست یک شب پس از بازی در لیکرز’ 105-88 از دست دادن در ممفیس. آسیب دیدگی او به نظر نمی رسد بیش از حد جدی است; او بر روی نیمکت در خیابان لباس و به طور معمول در واکنش به اقدام دادگاه توسط springing از صندلی خود و ایستاده در حاشیه.

                                                                                                                                                                                                                       

Kentavious کالدول-پاپ به ثمر رساند 13 و JaVale McGee اظهار داشت خود را در داخل با شش مسدود شده, عکس های و هشت امتیاز از جمله لیآپ در دقیقه آخر که از آن ساخته شده 120-112.

‘œWe تا به حال یکی از بهترین بازیکنان در لیگ امشب; این چیزی است که باعث می شود برنده احساس می کنید که خیلی بهتر است” Vogel گفت. “Kuz عالی بود و ما bigs عالی بودند. بسیاری از بچه ها کمک در محیط به ویژه در پایان دفاعی. … فقط یک هک یک پیروزی برای ما است.’�

جیمز مجازات پلیکان روز متوالی اموال در سه ماهه چهارم زمانی که دو تیم دیر رسیدم ضرب و شتم گارد و تیمی سابق جاش هارت با مواد منفجره دریبل درایو برای غوطه دادن و لیآپ. تسلط خود را در خدمت به عنوان یک تاکید دوباره به نواز دعوت به فصل-بالا 40 امتیاز در پیروزی بر نیواورلئان شش روز پیش از آن در لس آنجلس است.

‘œHe فقط کنترل کل بازی� پلیکان مربی آلوین Gentry گفت. ‘œYou پایین و دو او و او در می یابد که باز برای عبور 3. اگر شما نمی دو او خیلی قوی و خیلی ماهر است که او فقط می گذارد توپ در سبد. … من فقط شگفت زده است که آنها در مورد صحبت کسی دیگر از او را برای MVP.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Ex-Laker ساق پوش, جوراب توپ تا به حال 19 امتیاز نه کمک و نه ریباند برای نیواورلئان. جرثقیل نعمت اضافه شده 12 امتیاز و 14 ریباند اما پلیکان انجام شد و در 7-از-33 3-نقطه تیراندازی.

افتتاح نیمی خشنود امر است که در آن جیمز به ثمر رساند 19 و ویلیامسون 17.

لحظات پس از ویلیامسون قطع کرده و به حلقه برای یک دست مسائل جیمز کشیده از 35 پا برای 3 که آن را در 61.

‘œZion تا به حال یک جهنم از یک حرکت درست قبل از این که, کردم جمعیت به آن است. نگاه کردم به ساعت دیدم ما تا به حال فرصتی برای دو نفر-برای-یک” جیمز به یاد می آورد. “نه بار از 10 شاید 10 بار از 10 بسیاری از بچه ها در حال رفتن به مسابقه شات که چون آنها فکر می کنم من تیراندازی که از بیش از حد. بنابراین من می دانم که من به برخی از فضا. من کار بر روی آن را قبل از بازی و من قادر به آن دست کشیدن پایین.’�

کالدول-پاپ رانندگی رول انگشت به لس آنجلس یک 63-61 لبه در حاصل کار دو تیم.

لیکرز گسترده تر شود خود را به نه در سه ماهه سوم تنها برای دیدن نیواورلئان خروش در مقابل برانگیخته شده توسط ویلیامسون در حال چرخش رایگان از Kuzma برای عقب-درب غوطه دادن از Jrue تعطیلات alley-oop منتقل می کند.

در اوایل چهارم پلیکان رهبری به عنوان بسیاری از شش امتیاز – تقریبا به اندازه کافی برای جلوگیری از جیمز و شرکت. از مصرف بیش از دیر شده است.

نکته-INS

لیکرز: Danny Green, Avery Bradley و Markieff Morris هر گل 10 امتیاز. … جاروب فصل سری 4-0. … همچنین بدون گارد الکس کاروسو (همسترینگ).

پلیکان: Brandon Ingram 15 به ثمر رساند نقاط تعطیلات اضافه شده 11 و Nicolo ملی 10. … اعلام کرد ذخیره گارد JJ Redick را از دست حداقل به مدت دو هفته با چپ همسترینگ فشار – آسیب رخ داده است که در طول یک پیروزی کلیولند در شب جمعه. … به یاد می آورد rookie Nickeil الکساندر واکر.

عبور مشعل

جیمز با نزدیک شدن ویلیامسون و صحبت با او به طور خلاصه در دادگاه پس از نهایی شاخ.

‘œIt فقط مسئولیت من. هیچ کس به من گفت که برای انجام این کار’� جیمز گفت. ‘œYou دیدن همه این بچه ها – این بچه های جوان. شما می دانید, لیگ است که در یک مکان بسیار خوب است و اگر من قادر به عقل من از بازی با تصویب آن را در حالی که من بازی یا بعد از بازی می کنم احساس می کنم مثل این کار من به خاطر این بازی فقط به من داده خیلی از آنجایی که من شروع به بازی زمانی که من 8 سال.’�

ویلیامسون گفت: James’ تصمیم به رویکرد او “قطعا به معنی چیزی است که به خاطر او انجام شده است این برای 17 سال و رزومه کاری خود را برای خود صحبت می کند.’�

بعدی

لیکرز: میزبان فیلادلفیا در سه شنبه شب.

پلیکان: میزبان مینه سوتا در سه شنبه شب.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>