جانا Koretko محکوم برای درهم کوبیدن عاشقانه رمان نویسان از 200K $

رمان عاشقانه زیر آتش هستند از زوایای بسیاری از در حال حاضر با اهداف از جمله این ژانر را به اتهام عدم تنوع — استدلال خلاصه عبارت “پنجاه و سایه های سفید.” اما جانا Koretko ثابت می شود یک دشمن از درون. در ماه ژوئن سال 2017 به Milliken ساکن شد و به طور رسمی متهم با درهم کوبیدن پانزده عاشقانه نویسندگان در همان زمان به لحن حدود $125,000. در زمان او محکوم شد برای آنچه که دادستان به عنوان استادانه درست شده پول شویی طرح که در مجموع افزایش یافته بود به حدود $200,000.

مانند بسیاری از نویسندگان نوشت که کتاب برای او کسب و کار, JK, چاپ و نشر, Koretko نوشت تحت چندین نام قلم از جمله براک لی هارلی McRide (های انجام وروم!) و جانا Leigh — واقعی او برای اولین بار و نام میانی. در اینجا یک مثال از هنری او به اشتراک گذاشته شده در زیر آخرین moniker به عنوان برگرفته از یک کتاب قطور با عنوان Hotshots (آتش سوزی Book 1):

او جمع آوری شده خود را بسته و شروع به سر به پایین تپه. آنچه مردان را در اوقات فراغت خود نبود کسب و کار خود و اگر او اعتراف کرد حقیقت به خود او کمی حسود است. او تمایل به سمت اش. او می خواهم در مورد آن فکر, مطمئن شوید که او تا به حال حتی شرکت با آنها از زمان به زمان هنگامی که آنها به ارمغان آورد در یک گروه است که می خواستم به تجربه انسان در هر سوراخ در یک بار. اولین بار او شده است می خواهم به نام به اتاق توسط Trys او خندید وقتی که او را دیدم آنچه آنها می خواستند. او می خواهم اجازه دهید زن خفه کردن جیغ او در دیک خود را و به پایان رسید تا به طور کامل لذت بردن از خود.

می تواند به شما احساس گرما ؟ ما نمی توانیم هر دو — اما متوسط تبدیل شده بود تا در Koretko شروع در ماه اوت 2015 زمانی که 19 قضایی دفتر دادستان منطقه برای اولین بار مطلع در مورد آنچه که مشخص شد به عنوان حق التالیف طرح. مدعی شد Brandie Birge یک JK انتشارات نویسنده تحت دسته مانند بید بروک و Shae شانون.

Jana Koretko also published under the pen name Harley McRide.

جانا Koretko نیز منتشر شده تحت نام قلم هارلی McRide.

با توجه به Koretko بازداشت استشهاد, Birge محققان گفت که او قرارداد موظف است که او دریافت 50 درصد از خالص حق امتیاز این شرکت جمع آوری شده از خرده فروشی سیستم عامل های مانند آمازون و Barnes & Noble Smashwords و تمام عاشقانه اما او و دیگر نویسندگان به حال متوجه اختلاف در مجموع گزارش شده توسط JK چاپ و نشر. و سوء ظن خود را به زودی تایید کرد.

را مورد گیل Soukop یکی از محبوب ترین کاتبان در JK انتشارات پایدار; او به دست آورده و بالاتر حق امتیاز از Birge — 60 درصد — برای آثار ارائه شده تحت نام مورد او alter ego اوری گیل. بین 1 ژانویه 2014 دسامبر 1, 2015, استشهاد متحده, او باید پرداخت شده است $240,546.83 ($228,957.45 ماهانه به علاوه حق امتیاز $13,115.78 فصلنامه حق امتیاز کمتر ویرایش هزینه های $1,878.50). اما او در مجموع غرامت صدر در $141,932.23 و در نتیجه از دست دادن $98,614.60.

محققان بر این باور بودند که حداقل چهارده نویسندگان در علاوه بر این به Soukop شد shorted. اما استشهاد نشان داد که Koretko در واقع بیش-گزارش خرید و فروش کتاب توسط برخی از نویسندگان. موجود در استشهاد به شرح زیر است مارس 8, 2015, Facebook تبادل پیام بین فیلم آموزش R. تکان داد (نام مستعار: لین سنت جیمز) و Koretko:

Koretko: من فقط یک به روز رسانی گزارش بیش از 750 در iTunes.
تکان داد: کتاب
Koretko: بله
تکان داد: holy shit!!!
Koretko: woot!!!

Jana Koretko's booking photo.

جانا Koretko رزرو photo.

19 قضایی منطقه DA دفتر

می رسد هر چند که در آیتونز به فروش تنها ده از را تکان داد کتاب برای کل ماه مارس 2015.

شد Koretko فقط نوع و یا buttering تا نوپای نویسندگان به طوری که آنها می تواند آسان تر به bilk در آینده ؟ دادستان قطعا نمی دهد را تکان داد به نفع شک. او ضربه با ده ها اتهام از جمله چندین فقره سرقت و جرایم رایانه ای و پول شویی و همچنین فرار از پرداخت مالیات: او ظاهرا نمی فایل بازگشت به مدت دو سال.

در دسامبر 2019 در دا را توافق به قبول Koretko را به جرم درخواست برای یک واحد گوشت گاو: پول شویی یک کلاس 3 جنایت. مناسب به اندازه کافی او صدور حکم شد و برنامه ریزی شده برای روز ولنتاین 14 فوریه زمانی که جوش قاضی دادگاه منطقه توماس Quammen دستور داد او را به خدمت دو سال در زندان و پس از ده سال تحت نظارت مشروط و همچنین برای جبران خسارات قربانیان خود را برای ضرر و زیان فقط خجالتی از $197,000.

19th قضایی منطقه آزاد سهام این نظر از Quammen به Koretko: “من قصد دارم برای نگه داشتن پاهای خود را به آتش. پرداخت جبران این است که یک شرایط خاص خود را مشروط. اگر شما نمی پرداخت این جبران در مشروط شدن شما قطعا نمی تواند پرداخت آن را در حالی که در زندان” که در آن او می تواند بازگشت اگر او نتواند به تسویه حساب کردن.

“این پیچیده یقه سفید طرح که در زمان سال به آشکار شدن” معاون دادستان منطقه
اندرو راجرز یادداشت, در بیانیه ای. “این نه یک اشتباه و یا یک حسابداری خطا; این بود که یک جرم جدی است. متهم در انجام مجروح شدن مردم بی گناه نه فقط در جامعه ما اینجا در کلرادو بلکه
در سطح بین المللی.”

به عبارت دیگر این خود نوعی داستان عشق. کلیک کنید به عنوان خوانده شده جانا Koretko بازداشت استشهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>