لس آنجلس (CBSLA/AP) – پیش از این روز یکشنبه اسکار, مراسم از فعالان و مشاهیر پیوست بازیگر جین فوندا برای مرکز شهر لس آنجلس برای اولین بار تا کنون “آتش مته جمعه” رویداد یک تظاهرات مسالمت آمیز در برابر گرمایش جهانی.

جین فوندا و نورمن لیر شرکت در آتش مته جمعه در شهر لس آنجلس سالن در 7 فوریه سال 2020 است. (گتی ایماژ)

این تجمع که کشید یک جمعیت چند صد تا مراحل L. A. شهر بود 15th که 82 ساله فوندا برگزار شد از پاییز گذشته. اول 14 در واشنگتن جایی که او و دیگران دستگیر شده اند چندین بار.

“این است که در خط مقدم بحران آب و هوا در اینجا در کالیفرنیا” فوندا به جمعیت گفت. “و به معنای واقعی کلمه آنچه که در اینجا اتفاق می افتد می تواند تاثیر سایر نقاط کشور و سایر نقاط جهان.”

پس از تجمع در تالار شهر این جمعیت و سپس راهپیمایی به Pershing مربع که در آن افسانه ای تلویزیون و نویسنده و تهیه کننده نورمن لیر توضیح داد که چرا این موضوع تغییر آب و هوا بسیار مهم است به او.

(گتی ایماژ)

“من شش بچه ها از 25 تا 73,” لیر گفت. “و 25 ساله نیاز دارد به خوبی امریکا و به عنوان تمیز کردن یک سیاره به عنوان پدر خود لذت می برد از این همه سال.”

بازیگران دیگر در دست شامل Joaquin Phoenix, فوندا “فضل و فرانکی” costars Brooklyn Decker and June Diane Raphael, به عنوان به خوبی به عنوان بانی رایت.

ماه مارس ادامه به پل Hastings برج که در آن حدود 20 نفر برگزار شد نشستن در. تحصن به پایان رسید در حدود 3:30 بعد از ظهر با هیچ دستگیری.

خواکین فونیکس در شرکت جین فوندا آتش مته جمعه. (گتی ایماژ)

چارلی Prater و همسرش لورا اورنج کانتی گفت CBS2 آنها شده اند به نیم دوجین آتش مته جمعه.

“من و همسرم در اینجا به دلیل نگرانی های ما برای آب و هوا به خصوص برای ما نوه” Prater گفت.

فوندا برجسته فعال پس از او در اوایل دهه 1970 مخالفت با جنگ ویتنام خواسته جمعیت به تقاضا در میان چیزهای دیگر 50 درصد کاهش در سوخت های فسیلی تولید گازهای گلخانه ای بیش از 10 سال آینده. او می خواهد که به دنبال یک فاز از سوخت های فسیلی زیرساخت ها بیش از بقیه بود.

“ما با هم در راهپیمایی و ما اعتراض کردند و با هم شعار می دادند و سنگ با هم و ما رو دستگیر هم” فوندا گفت. “هدف این بود که به منظور بالا بردن آگاهی از ضرورت بحران آب و هوا.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de