ژاپن دادگاه پشت Karpeles محکومیت برای دستکاری داده ها

توکیو — یک دادگاه عالی در روز پنجشنبه را تایید کرد پایین تر تصمیم دادگاه که سر از تن. Gox یک توکیو مبتنی بر بیت کوین ارز که ورشکست پس از هک گسترده حمله به جرم دستکاری داده های الکترونیکی, اما نه اختلاس.

دادگاه منطقه توکیو در سال گذشته محکوم شده را علامت Karpeles به دو سال و شش ماه را در زندان به حالت تعلیق به مدت چهار سال.

                                                                                                                                                                                                                       

این حکم به حالت تعلیق در معنی Karpeles یک شهروند فرانسوی را به خدمت زمان زندان. او می گوید: او بی گناه است و به دادگاه تجدید نظر برای پاک کردن نام خود را.

Karpeles اصرار او نمی جیب بودجه مشتری که رفت از دست رفته زمانی که Mt. Gox سقوط در سال 2014. او گفت که او هنوز مطمئن شوید که آنچه که او انجام خواهد داد.

‘œToday این حکم مایه تاسف بود و من با بررسی محتویات آن را در کنار من وکلا و تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه از وجود دارد در روزهای آینده,’� او گفت: اواخر پنج شنبه.

Karpeles دستگیر شد و در آگوست 2015 و صرف 11 ماه در بازداشت در حالی که در انتظار محاکمه در یک مورد است که جلب توجه جهانی به عنوان cryptocurrencies شد و پس از آن نسبتا جدید است.

دادستان تا به حال خواستار 10 سال زندان برای اتهامات اولیه که شامل نقض اعتماد.

در سال گذشته حکم دادگاه منطقه گفت: Karpeles تا به حال دستکاری داده ها برای آسیب رساندن به مشتریان خود است. Karpeles’ دفاع تیم استدلال کرد که دادستان را درک نمی کنند چگونه cryptocurrency مبادلات مشغول به کار و تلاش بودند به پین سرزنش عظیم cybercrime در Karpeles بود که فقط یک قربانی در تلاش برای محافظت از مشتریان خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

Karpeles یک نابغه کامپیوتر با علاقه در انیمیشن ها و بازی ها به ژاپن نقل مکان کرد در سال 2009.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net