پکن-چین گزارش داد افزایش ویروس جدید موارد در دوشنبه احتمالا denting خوشبینی کنترل بیماری اقدامات است که باید جدا شهرهای بزرگ ممکن است کار در حالی که دولت وعده داده میلیاردها دلار وام به شرکت های درگیر در مبارزه با به طور فزاینده هزینه شیوع.

سرزمین اصلی مرگ و میر افزایش 97 به 908. دو مرگ و میر گزارش شده از خارج کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

یکی دیگر از 3,062 موارد گزارش شده در چین بیش از 24 ساعت از طریق نیمه شب یکشنبه. که تا 15% از شنبه و شکست یک رشته روزانه کاهش می یابد. یک سخنگوی دولت گفته بود جمعه آن کاهش نشان داد مهار اقدامات مشغول به کار بودند.

همچنین دوشنبه, هنگ کنگ گزارش هفت مورد بالا بردن مجموع آن به 36. دولت گفت تمام شد بخشی از یک جمع خانوادگی با حضور دو نفر از بستگان از سرزمین اصلی چین است. مالزی گزارش داد که 18 مورد.

در ضمن مادر یک پزشک که جان خود را در هفته گذشته در ووهان شهرستان در مرکز شیوع گفت که او می خواهد یک توضیح از مقامات که مواخذه پسرش برای هشدار در مورد ویروس.

چین ساخته شده است دو بیمارستان برای بیماران مبتلا به ویروس در ووهان و ارسال هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به شهرستان از 11 میلیون نفر است. بیشتر دسترسی به ووهان به حالت تعلیق در آمد Jan. 23 و محدودیت های گسترش یافته بودند پس از آن ave گسترش به شهرستانها با مجموع 60 میلیون نفر است.

                                                                                                                                                                                                                       

مرگ و میر گذشته 774 مردم اعتقاد به فوت در 2002-03 بیماری سندرم حاد تنفسی یکی دیگر از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته. مجموع 40,171 موارد تایید شده از ویروس جدید بسیار بیش از 8,098 بیمار توسط سارس.

بیش از 360 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین است.

بازارهای سهام آسیا تضعیف دوشنبه پس از هشدار که خوش بینی سرمایه گذاران در مورد این بیماری و تاثیر اقتصادی آن در آینده تحت کنترل ممکن است زودرس.

بانک مرکزی چین اعلام کرد که 300 میلیارد یوان ($43 میلیارد دلار) از صندوق به وام های کم بهره به تولید کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی و یا شرکت های دیگر درگیر در مبارزه با ویروس.

کسب و کار چینی reeling از ضد بیماری اقدامات است که بسته مغازه ها و رستوران ها و کارخانه ها و مختل سفر.

کسب و کار به تدریج بازگشایی زیر قمری تعطیلات سال جدید که تمدید شد برای تضعیف سفر اما آنها با تلفات سنگین.

                                                                                                                                                                                                                       

بیش از آخر هفته دولت وعده کاهش مالیات و یارانه به کشاورزان, سوپر مارکت ها, تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و شرکت های است که کمک به ضد بیماری کار می کنند.

رهبران چین در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل و سرکوب ترس از کمبود ممکن است و خوشه قیمت های زیر خرید و وحشت را پس دسترسی به ووهان و در نزدیکی شهر قطع شد.

ژاپن وزیر بهداشت گفت: دولت با در نظر گرفتن همه تست از بیش از 3,600 خدمه و مسافران از قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانم قبل از اجازه دادن به آنها برای پیاده. مقامات بهداشت در بر داشت 70 تایید موارد روی عرشه کشتی در یوکوهاما در جنوب توکیو.

پنج شش مورد جدید یکشنبه اعلام کرد روی عرشه کشتی در حال خدمه اختصاص داده شده به رستوران ها و یا خانه داری, با توجه به, وزیر Katsunobu کاتو. تست هر فرد روی نیاز همه آنها را به باقی می ماند در کشتی تا زمانی که نتایج در دسترس هستند.

ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان در حال تقلا برای تحویل دارو درخواست شده توسط بیش از 600 مسافر.

‘œWe در حال انجام بیشترین تلاش خود را برای نگه داشتن هر کس در سلامت خوب” کاتو گفت.

در روز یکشنبه دلار هنگ کنگ منتشر شد 3,600 مردم قرنطینه روی عرشه کشتی کروز جهان رویای پس از آزمون از خدمه هیچ عفونت. کشتی جدا شد و پس از قبلی مسافران بودند مبتلا به این ویروس است.

هنگ کنگ بسته همه اما دو نفر از آن زمین و دریا مرز امتیاز به سرزمین اصلی است. در روز شنبه آن آغاز اجرای 14 روز قرنطینه در ورود از سرزمین اصلی چین است.

مالزی تایید آن 18 مورد در مردی که با این نسخهها کار در ماکائو چین سرزمین های مجاور به هنگ هنگ و بازدید از سرزمین اصلی قبل از رفتن به مالزی در فوریه. 1. این مرد برای اولین بار مبتلا به سارس قبل از آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است.

مادر یک پزشک که جان خود را در هفته گذشته در ووهان گفت: در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه او می خواهد یک توضیح از مقامات که مواخذه او را برای هشدار در مورد ویروس در ماه دسامبر.

مرگ Li Wenliang, 34, باعث غلیان احساسات خشم عمومی. برخی از موارد در سمت چپ خود میکروبلاگ حساب گفت: مسئولان باید با عواقب mistreating Li.

‘œWe نمی دهد تا اگر آنها نمی به ما توضیح,’� گفت: Lu Shuyun در تصویری توزیع شده توسط گلابی ویدئو پخش آنلاین پلت فرم.

در این ویدئو گل ها در خانه خود با یک توجه داشته باشید که می گوید: “œHero جاودانه است. با تشکر از شما.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de