ژاپن: میتسوبیشی موتورز قفسه جوهر قرمز در همه گیر درد

توکیو — Mitsubishi Motors Corp. گزارش روز دوشنبه یک 176 میلیارد ین ($1.7 میلیارد دلار) از دست دادن از ماه آوریل تا ژوئن و هوا بیشتر جوهر قرمز برای سال مالی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان خودکار تقاضا در سراسر جهان است.

این خودروساز ژاپنی نوشته شده بود سود از 9.3 میلیارد ین برای سه ماهه اول سال مالی به سال قبل است. فروش سه ماهه کاهش 57 درصد به 229.5 میلیارد ین ($2.2 میلیارد دلار).

                                                                                                                                                                                                                       

این ساز از Outlander وسیله نقلیه سودمند ورزش و I-MiEV ماشین الکتریکی انتظار گچ تا 360 میلیارد ین ($3.4 میلیارد دلار) زیان برای سال مالی تا مارس سال 2021 به دلیل خرید اینترنتی از وقوع.

لرزان نتایج آمده به عنوان میتسوبیشی موتورز ” اتحاد شرکای Nissan Motor Co. و رنو از فرانسه کار برای بهبود یافتن از سقوط خود رئیس سابق, Carlos Ghosn.

Ghosn بود به قید وثیقه و در انتظار محاکمه در مالی مختلف سوء رفتار اتهامات در توکیو زمانی که او فرار کرد و در اواخر سال گذشته به لبنان. او گفت که او بی گناه است از ادعاهای زیر گزارش آینده جبران خسارت و نقض اعتماد.

میتسوبیشی موتورز را محکوم کرده Ghosn.

میتسوبیشی مقامات در یک کنفرانس خبری رله در یک تماس را به خبرنگاران وعده داده شده یک چرخش به دنبال رشد در جنوب شرق آسیا بازار که در آن سودآوری آن است که نسبتا قوی و ساختمان در قدرت خود را در چهار چرخ دیسک و ‘œoff جاده عملکرد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

آنها گفتند که انتظار می رود این شرکت نتایج جستجو برای بازیابی سال مالی آینده یک بار COVID-19 تحت کنترل در آورده است. توسعه محصول را اهرم ‘œsynergies’� با شرکای ائتلاف و هزینه های نیروی کار قطع خواهد شد از طریق کاهش دستمزد, استخدام انجماد و داوطلبانه بازنشستگی این خودروساز گفت.

توکیو-بر اساس میتسوبیشی نیز گفت: این کار بر روی فن آوری های نوآورانه مانند بهبود موتورهای دیزل خودروهای برقی و خودمختار رانندگی. آن وسایل نقلیه الکتریکی یک مقاومت به عنوان استانداردهای زیست محیطی همچنان به تشدید به خصوص در بازارهای عمده مانند چین آن را گفت.

اما هشدار داد شیوع و تاثیر آن بر خودرو تقاضا بدتر از آنچه در بازار خودرو رنج می برد در طول بحران مالی 2008 و پس از بهبود زمان خواهد بود. آن را تایید آن را پایان دادن به تولید پاجرو ورزشی شهرداری تحت بازسازی استراتژی مجموعه ای قبل از وقوع ضربه.

Nissan Motor Co. گزارش نتایج مالی سه شنبه.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر