‘معرض خطر!” و “چرخ از فورچون” به نوار sans مخاطبان

لس آنجلس — “خطر!’� و ‘œWheel از ثروت’� خواهد نوار بدون studio مخاطبان در پاسخ به جریان شیوع ویروس.

یک فرد نزدیک به نشان می دهد می گوید آسوشیتد پرس روز شنبه که این حرکت است که گرفته شده از فراوانی احتیاط با توجه به گسترش جدید کروناویروس در جوامع متعدد در ایالات متحده و خارج از کشور. منبع صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف این تصمیم است.

                                                                                                                                                                                                                       

محبوب gameshows جدیدترین پروژه تلویزیونی به تغییر برنامه با توجه به جدید کروناویروس. هفته گذشته CBS اعلام کرد که آن را تعلیق تولید در ‘œThe مسابقه شگفت انگیز’� در پاسخ به شیوع بیماری است.

این نشان می دهد نوار ماه در پیشبرد بنابراین احتمالا ساکت تر نشان می دهد که نمی خواهد بلافاصله قابل توجه برای بینندگان در خانه. هر دو در حال فیلم برداری در یک استودیو در کالور سیتی, کالیفرنیا.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im