Jimenez بازگشت به White Sox صف اجتناب یکی دیگر از ‘مبارزه با دیوار’

الوی Jimenez در یک شوخی و خوی قبل از چهارشنبه شب White Sox بازی.

Jimenez بازگشت به ترکیب پس از از دست رفته روز سه شنبه doubleheader در کلیولند. او دچار ضربه مغزی در روز یکشنبه دست دادن به دوقلوها زمانی که او قضاوت نادرست که در آن او در رابطه با چپ-زمینه دیوار در حال اجرا به دیوار.

                                                                                                                                                                                                                       

او تا به حال مشابه misadventures در گذشته است.

“من تا به حال مبارزه با دیوار و دیوار ضرب و شتم من دو بار” Jimenez شوخی. “دیوار 2, الوی 0.”

Jimenez batted ششم شد و در سمت چپ میدان. او اجتناب شود بیشتر اجرا فهم با دیوار و رفت 0-برای-3 در صفحه با یک قربانی پرواز در بالای ninth inning که به ثمر رساند Yoan مونکادا به نمره 2-0.

جوراب سفید شکست کلیولند 4-0 برای جلوگیری از سری رفت و برگشت. آنها بازی در شهر کانزاس در شب جمعه.

اگر Jimenez نگران بود در مورد این تیم 2-4 شروع فصل او بود اجازه نمی روی.

“ما 55 بازی های بیشتر بنابراین هر چیزی می تواند اتفاق می افتد و ما یک تیم خوب است” Jimenez گفت: در طول یک pregame زوم جلسه با رسانه ها “… و من می دانم که ما در حال رفتن به گرفتن بهتر است.”

                                                                                                                                                                                                                       

او همچنین برای نگه داشتن در تلاش برای بهبود دفاع خود را. هیچ کس می خواهد از تکرار خود “مبارزه” با خود دیوار به خصوص به این دلیل که دیوار به دست آورد.

Jimenez تا به حال به خود را از روز یکشنبه بازی با توجه به دیوار ناشی از سرگیجه. او گفت که او “بی حوصله” سه شنبه که در خارج از ترکیب است.

اما او تا به حال هیچ تردیدی در مورد قصد بازگشت به میدان را ترک کرد.

“من احساس می کنم واقعا راحت” Jimenez گفت. “آن را فقط اتفاق افتاده است. این چیزی بود که من هرگز انتظار می رود. اما من کار نگه دارید و بهتر می دانید؟”

Jimenez گفت که او در تلاش بود تا زمان یک جهش برای گرفتن توپ قبل از آن رفت و بیش از نرده ها هنگامی که آن را قطع برنامه های خود را.

با وجود این بدبختی مدیر ریک alexandria pro uk معتقد است Jimenez می تواند یک کار بسیار خوب در سمت چپ صحرا نورد.

                                                                                                                                                                                                                       

“او بسیار قوی و قد بلند و مرد قرار داده و خود را در نیروی کامل از وزن بدن را که اقدام به جهش” alexandria pro uk گفت. “اما آن چیزهایی هستند که ما می توانیم کار در آره. من فکر می کنم او از آن تجربه یاد بگیرند. ما قطعا در مورد آن صحبت کردیم تقریبا بلافاصله پس از آن اتفاق افتاده است.”

Jimenez نیز حفظ خواهد شد کار با rookie مرکز fielder رابرت لوئیس. این outfielders باید مطمئن شوید که آنها در برقراری ارتباط در flyballs چون رابرت به نظر می رسد به اندازه کافی سریع و تهاجمی به اندازه کافی برای رسیدن به همه چیز است.

“او بازی می کند و او بسیاری از محدوده” Jimenez گفت. “این برای من اتفاق افتاده روز دیگر. من گفتم: من آن را کردم و او گفت: از اینجا دریافت کنید. پس از آن رفتن به اتفاق می افتد, اما من فکر می کنم او به یاد بگیرند که ما در بیرون از محیط بیش از حد. او نه تنها outfielder بازگشت وجود دارد.”

صدمه اخبار

جوراب سفید قرار داده شده راست دست پارچ جیمی لمبرت در 10 روز مجروح لیست با یک ساعد راست فشار آورده و تا پارچ مت پرورش از Schaumburg امکانات آموزشی است. آن است که فاستر اولین بار در عمده-لیگ فهرستی.

فهرستی تهیه کردند در 20 دور از 2016 پیش نویس توسط White Sox.

“این عالی است. منظورم این است که من کار کرده ام تمام زندگی من به امید شانس و من در نهایت آن را کردم. آن را نامشخص شرایطی اما من خوشحال و هیجان زده می شود در اینجا و من آماده هستم به خارج وجود دارد و بر روی تپه” فاستر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر