JoAnn کانینگهام محکوم به 35 سال برای قتل امیرحسین فروند پسرش

کریستال دریاچه مادر که التماس گناه به ضرب و شتم و قتل دختر 5 ساله پسر امیرحسین Freund جمعه محکوم شد به 35 سال زندان به خدمت در 100٪.

“خانم کانینگهام مسئول بود که زندگی و در حال حاضر باید مسئول مرگ او” McHenry County قاضی رابرت Wilbrandt گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

JoAnn D. Cunningham, 37, التماس کرد گناه در دسامبر. 5 به قتل درجه اول در ارتباط با امیرحسین آوریل 15 مرگ است. پدر پسر اندرو فروند, Sr. همچنین چهره اتهام قتل به امیرحسین مرگ و نادرست فرد از دست رفته گزارش او ظ روز پس از اتهام ضرب و شتم او به مرگ در خانواده دریاچه کریستال صفحه اصلی.

“این یک مرگ وحشتناک قبل از وحشتناک زندگی” Wilbrandt گفت.

کودک بستگان که در حال مراقبت از خود و دو خواهر و برادر جوان در بیانیه ای گفت: آنها “نا امید و غمگین” با این جمله.

در طول هفت ساعت جلسه در روز پنج شنبه دادستان ارائه گرافیک عکس ها و ویدئوها از سوء استفاده امیرحسین تحمل در دست پدر و مادر خود را.

کانینگهام رشد گریان هر زمان او شنیده کلیپ های صوتی که در آن او berated AJ که صدای خود را دقیق و ترسو به عنوان 5 ساله اقدام به ایستادن برای خود.

برای ماه کانینگهام رد هر گونه دخالت در AJ مرگ و علنا التماس کرد او را به بازگشت به خانه.

“بسیاری از سرخی وجود دارد. Oh my God” کانینگهام گفت: در طول ضبط شده پلیس مصاحبه که در دادگاه روز شنبه. “او احتمالا خیلی می ترسم.”

                                                                                                                                                                                                                       

در طول روز دوشنبه دادستان نشان داد عکس از کانینگهام و Freund را ویران که دریاچه کریستال افسران پلیس به عنوان “کثیف” و پر از زباله است. عکس از امیرحسین اتاق خواب ارائه یک نگاه اجمالی در شرایط زندگی در درون خانه است که پس از تخریب شده است.

سفید حروف هجی کردن “عشق” آراسته قاب درب در داخل AJ را teal-دیواری اتاق خواب که در آن او در یک تغییر گهواره. فوری از اتاق نشان نینجا, لاک پشت پرده و لباس پوشیدن و رنگ پوست و یک صندلی آموزش. افسران علاوه بر شهادت به دیدن یک توده خاکی, پوشک, قفل حلق آویز در خارج از اتاق خواب و درب گنجه و ناخن و قلاب تامین پسر پنجره های بسته.

“من تا به حال sensory overload” کریستال لیک افسر پلیس برایان با مته سوراخ کردن شهادت پنج شنبه.

اعضای AJ خانواده گوش ظاهری ناباوری پنج شنبه به عنوان دادستان بازی های ویدئویی و صوتی ضبط شده از کانینگهام جیغ در ع در ماه های منتهی به مرگ او.

هنگامی که آن زمان برای کانینگهام به خواندن دست نوشته بیانیه خود از طرف مادر از چهار صحبت در مورد اتهام عاطفی و سوء استفاده جنسی او با تجربه در طول زندگی خود.

مادران و فرزندان او بودند خدا “بزرگترین هدیه” را به او گفت.

“قلب من به طور کامل متعلق به آنها است. همه فرزندان من هستند, مقدس, گرانبها ترین گنجینه” کانینگهام گفت. “من دست همه آنها خیلی در کلمات نمی تواند آن را توصیف کنم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net