بیکاری پس از ویروس مستند هند فقیر در تلاش برای خوردن

دهلی نو-برخی از هند سپاه از فقیر و مردم به طور ناگهانی به پایین پرتاب از کار با سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش شروع به دریافت کمک های توزیع پنج شنبه به عنوان هر دو بخش دولتی و خصوصی به کار بلانت تاثیر تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هند به وزارت دارایی اعلام کرد 1.7 تریلیون (22 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی که شامل ارائه ماهانه غلات و عدس جیره های شگفت انگیز 800 میلیون نفر از مردم برخی از 60 درصد از مردم در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

در عین حال پلیس در یک دولت شدند دادن جیره غذایی برنج به کلبه نشينان در حالی که دولت دیگر دولت واریز نقدی به حساب های بانکی از تازگی کارگران بیکار. گروه های کمک و در عین حال کار به شدت گسترش تعداد وعده های غذایی آنها می تواند به دست.

بی سابقه ای به منظور نگه داشتن هند 1.3 میلیارد نفر در خانه برای همه اما ضروری سفر به مکان هایی مانند سوپر مارکت ها و یا داروخانه ها به معنای نگه داشتن ویروس موارد از صعودی بالاتر از 553 در حال حاضر ثبت و قریب به اتفاق در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

در عین حال این اقدامات است که به اثر رفت چهارشنبه – بزرگترین از نوع خود در جهان – خطر آید تپه بیشتر مشکلات در این سه ماهه از مردم که زیر خط فقر زندگی میکنند و 1.8 میلیون که بی خانمان هستند.

ریکشا رانندگان گرد تولید دستفروشان, خدمتکاران, روز کارگران و سایر کارگران رسمی شکل ستون فقرات اقتصاد هند متشکل از حدود 85 درصد از تمام اشتغال با توجه به داده های رسمی. بسیاری از آنها را به خرید مواد غذایی با پول آنها را هر روز و هیچ پس انداز به سقوط.

                                                                                                                                                                                                                       

تعداد بی حد و حصر آنها در حال حاضر از کار و بسیاری از خانواده ها گذاشته شده اند در تلاش برای خوردن.

‘œOur نگرانی اول است نه ویروس’� گفت سورش کومار 60 دوچرخه سوار ریکشا در دهلی نو.

او گفت که او در یک خانواده شش که تکیه بر درآمد روزانه فقط 300 روپیه ($4),

“من نمی دانم که چگونه من را مدیریت خواهد کرد’� او گفت:.

در شمال شرقی ایالت آسام پلیس آغاز توزیع برنج در برخی از فقیرترین مناطق غیر رسمی تلاش آنها گفت: امیدوارم که آنها را به سطح شیب دار تا در روزهای آینده.

در هند پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش دولت در حال حاضر فرستاده 1,000 روپیه (13 دلار) به 2 میلیون غیر رسمی کارگران که در حال ثبت در پایگاه داده دولت و حساب های بانکی. آن را توزیع رایگان مواد غذایی جیره به کسانی که ثبت نام نشده اند هر چند برخی در دولت سرمایه لکنو گفت: آنها آگاه بودند چنین جزوه.

در دهلی نو با مقامات همکاری با سازمان های خیریه محلی و گروه های کمک به نقشه از مکان های که در آن فقیر شهر تمایل به جمع توزیع 500 گرم وعده های غذایی پخته شده در مدارس دولتی و حزب سیاسی و مقر و پناهگاه آشپزخانه.

                                                                                                                                                                                                                       

جزئیات برنامه های از چگونه به خوبی تامین می شود آنها به چگونه بسیاری از مردم امیدوار بودند به کمک اندک باقی مانده ،

‘œThese فوق العاده ای هستند بار و اثبات غذا به فقیر یک ماموت وظیفه,’� گفت: Vinay K Stephen اجرا می شود که یک گروه غیر انتفاعی همکاری با دولت برای خوراک پایتخت بی خانمان. ‘œBut ما آن را انجام خواهد داد.’�

اقتصاددانان تا به حال از دولت خواست برای ایجاد یک بسته محرک اقتصادی به بلانت اثر مستند در ضعیف بسیاری از آنها مهاجرت به شهرهای بزرگ برای کار و در حال حاضر در حال حاضر خود را قادر به دست آوردن یک زندگی و یا رفتن به خانه به روستاهای خود پس از راه آهن هند به حالت تعلیق همه خدمات مسافر یا بار اول در آن 150 سال از عامل.

این 22 میلیارد دلار بسته پنج شنبه اعلام کرد که شامل توزیع پنج کیلو (11 پوند) از غلات و یک کیلو (2.2 پوند) از عدس و لوبیا در هر ماه از دولت سهام به 800 میلیون نفر است که در علاوه بر این به یک زودتر متعهد از 2 میلیارد دلار برای تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی.

آن نشده است و تنها فقیر گرفتار توسط lockdown. حتی کسانی که پول برای خرج کردن در مغازه ملاقات با صف های طولانی و گیج کننده مقررات است.

در شهر بنگلور مردم شلوغ فروشندگان کنار جاده ای خارج از یک بسته سبزی فروشی بازار. دیگران ایستاده در خط در خارج از فروشگاه های مواد غذایی پشت chalked نشانه گذاری اجتماعی را حفظ فاصله.

مردم نادیده گرفته جدید هند انزوای اجتماعی هنجارها به نگه داشتن حداقل یک متر (3.2 فوت) از هم جدا و کهنه به خرید مواد غذایی در یک فروشگاه در لکنو در طول دولت را محدود مجاز پنجره برای خرید.

‘œI می دانم که این خطرناک است و (یک می) آلوده” گفت: Kamlesh Saxena یک کارمند دولت خرید در فروشگاه. ‘œBut من هیچ انتخاب است.’�

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Biswajeet بانرجی در لکنو Dar یاسین در سرینگر Aijaz رهی در بنگلور و Wasbir حسین در Gauhati کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im