تعداد مدعیان بیکاری در ایالت ایلینوی شیب به عنوان کسب و کار بازگشایی

اسپرینگفیلد-تعداد ایلینوی کارگران از دریافت مزایای بیکاری دولت کاهش بیش از 29,000 در طول هفته گذشته ماه ژوئن به عنوان بسیاری از کسب و کار از سر گرفته و عملیات پس از 14 هفته تحت اقامت در خانه نظم در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت وجود دارد 676,338 مردم در ایلینویز دریافت در ادامه مزایای بیکاری در هفته منتهی به 27 ژوئن. که 29,511 کمتر از هفته گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

برای اولین بار نرخ بیکاری نیز کاهش یافت و به 45,249 یک کاهش 1,027 از هفته گذشته اما هنوز هم یک 463 درصد افزایش نسبت به همین هفته سال پیش هنگامی که تنها 8,038 مدعیان واصل شد.

در علاوه بر این به آن دسته از کارگران که واجد شرایط به صورت سنتی مزایای بیکاری یکی دیگر از 32,587 Illinoisans ظ برای اولین بار ادعا می کند برای همه گیر کمک های بیکاری, بیش از سه شماره از هفته قبل است. PUA یک برنامه بودجه به طور کامل توسط دولت فدرال تحت مراقبت در عمل به گسترش مزایای پیمانکاران مستقل که به طور معمول تحت پوشش سنتی دولت-بودجه بیکاری است.

وزارت کار همچنین گزارش داد آمار و ارقام برای این بیماری همه گیر اورژانس جبران بیکاری برنامه برای این هفته به پایان رسید که در ژوئن 13, دو هفته زودتر از دیگر بیکاری اعداد. PEUC یکی دیگر از بودجه فدرال برنامه است که گسترش منافع تا 13 هفته برای افرادی که خسته دولتی مزایای. که پایین بود 15 درصد از هفته قبل است.

برای اولین بار PEUC ادعا می کند که در طول هفته در اواسط ماه ژوئن بالغ بر 32,604 یک کاهش 14 درصد از هفته قبل.

در ژوئن 26, ایلینوی وارد فاز 4 از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را بازگشایی طرح است. اجازه داده است که بسیاری از موسسات خرده فروشی به بازگشایی شده است. کافه ها و رستوران ها نیز اجازه داده شد برای باز کردن برای داخل سالن ناهار خوری در حالی که مدارس اجازه داده شد به بازگشایی برای فرد در تابستان برنامه های آموزش همه موضوع به محدودیت ظرفیت و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در سراسر کشور فقط بیش از 1.4 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار ادعا می کند در طول هفته آخر ماه ژوئن یک 8.2 درصد کاهش از هفته قبل است. وزارت کار گزارش فصلی-تنظیم 19.3 میلیون آمریکایی دریافت در ادامه مزایای بیکاری افزایش 55,000 از هفته قبل در حالی که نرخ بیکاری در کشور برگزار ثابت در 13.2 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net