خروج سنجی نشان می دهد یک حاشیه بزرگ پیروزی برای بایدن در کارولینای جنوبی

یک لبخند بایدن خطاب به جمعیت تشویق مدت کوتاهی قبل از 9 p. m. ضمن تشکر از رای دهندگان برای حمایت از مبارزات انتخاباتی خود که رسانه ها و کارشناسان سیاسی اعلام کرده بود تلاش خود را “مرده است.”

“ما فقط برنده شد و ما برنده, بزرگ, به خاطر تو” بایدن گفت: پوزخند. “و ما بسیار زنده است.”

بایدن با تاکید بر توانایی های خود را برای شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او به نمایندگی از بازگشت به ثبات است.

“این لحظه ای است برای انتخاب مسیر رو به جلو برای ما دموکراسی می شود.” “اگر دموکرات ها نامزد من اعتقاد دارم که من می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ نانسی پلوسی در مجلس نمایندگان به عنوان سخنران و بازگشت این کشور ایالات متحده آمریکا.”

بایدن همچنین در زمان شات در بلومبرگ که قبلا یک جمهوری خواه و ساندرز مستقل و گفت که او یک “نامزد که یک دموکرات مادام العمر دموکرات افتخار دموکرات اوباما-بایدن دموکرات.”

“بحث در مورد انقلاب نیست و در حال تغییر زندگی هر کسی است. ما نیاز به تغییرات واقعی در حال حاضر می شود.”

معاون سابق رئیس جمهور اذعان کرد که نقش کارولینای جنوبی, Congressman Jim Clyburn را تایید کرده بود در این اولیه, اعلام Clyburn “من به ارمغان آورد!”

او همچنین از صحبت های عمیق عاطفی روابط او با دولت است. بایدن تجربه در اینجا به زودی پس از 2015 تیراندازی و کشتار در چارلستون که صورت گرفت در زمان پسرش کمال مرگ از سرطان مغز هر دو به او کمک کرد تا درمان, او گفت:, و الهام بخش او را به اجرا برای ریاست جمهوری. او به یاد آورد که او و همسرش جیل بایدن آمد برای خدمات روز یکشنبه در مادر Emanuel AME پس از مراسم تشییع جنازه قربانیان. شش هفته قبل از آن, او گفت:, “ما در حال از دست پسر ما کمال. و ما نیاز به شفا شود بیش از حد.”

Democratic Presidential Candidate Joe Biden Holds South Carolina Primary Night Event In Columbia
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت اولیه او در شب رویداد در دانشگاه کارولینای جنوبی در فوریه 29, 2020 در کلمبیا, کارولینای جنوبی. اسکات اولسون / گتی ایماژ

“ما نیاز به هر آنچه که آنها زخم. و با هر فصل که گذشت آنها بدست یافت و هدف به زندگی شایسته آنهایی که آنها را از دست داد. شایسته از این نعمت به زندگی در این کشور قابل توجه می شود.” “ما در اینجا سمت چپ وارد در قریب به اتفاق درد تفکر” ما می توانید انجام دهید این است. ما می توانیم از این طریق دریافت کنید.’ بنابراین من می خواستم به شما بگویم آن را به هیچ دلیل که چرا من در این مسابقه است. مردم مثل همه شما در اینجا امشب در سراسر کشور است. روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه به زودی خواهد شد.”

 
امریکا او گفت: “نمی تواند زنده بماند مگر اینکه ما تمرکز بر ما خوبی است.”

این اولین بار است که اولیه بایدن تا به حال برنده پس از در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 1988 سال 2008 و در حال حاضر در سال 2020 است.

“ما می توانیم بدون ترس از تناقض: این Bidens love you, man” بایدن گفت: در پایان سخنرانی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im