جوی Bosa, شارژر به توافق برسند به شرایط 135 میلیون دلار تمدید قرارداد

(CBSLA) — لس آنجلس شارژر قفل شده اند در ستاره دفاعی پایان جوی Bosa برای پنج سال دیگر. مورد توافق طرفین برای تمدید قرارداد به ارزش 135 میلیون دلار بیش از این مدت است. این قرارداد شامل $78 میلیون تضمین شده در ثبت و 102 میلیون دلار تضمین شده به طور کلی یک NFL رکورد برای یک بازیکن دفاعی.

معامله را Bosa بالاترین پرداخت بازیکن دفاعی به عنوان اندازه گیری توسط حقوق و دستمزد سالانه. دلار خود را به 27 میلیون نفر در سال فراتر از 25 میلیون دلار در هر فصل کلیولند براونز پایان دفاعی Myles گرت را از اخیر خود پنج سال 125 میلیون دلار فرمت.

خلیل ماک مقابله با خرس شیکاگو که در مجموع $141 میلیون دلار باقی مانده بزرگترین کلی برای یک بازیکن دفاعی. اما اخیر Bosa و گرت معاملات را منتقل بازار برای دفاعی پایان می رسد در NFL.

Bosa انتخاب با سومین کلی انتخاب در سال 2016 پیش نویس NFL خارج از ایالت اوهایو تبدیل به یکی از بازی سازنده ترین مدافعان. او به دست آورده AP Rookie از سال افتخارات است, فصل اول, با تشکر از, در بخشی به 10.5 کیسه و 17 پردازد برای از دست دادن. پس خود را تازه کار, مبارزات انتخاباتی, Bosa به دست آورده دو نرم افزار کاسه انتخاب. در حرفه خود به تاریخ او را بریده 40 کیسه و 53 پردازد برای از دست دادن در 51 بازی بیش از چهار فصل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر