دنور خواننده و ترانه سرا جان رایج می خواستم برای انجام کاری متفاوت برای آخرین نسخه پایین شراب Vol. 1.

قبلی خود را ضبط سبک معمولا درگیر انجام یک زن و شوهر از طول می کشد و پس از آن waltzing به اتاق کنترل به گوش دادن به آنها. اما نه دیگر. که رویکرد یادداشت مشترک باعث فشار-کشش بین نیمکره مغز است. آن را گیج کننده است. او در بر داشت یک راه بهتر است.

“من آن را در زمان زمان طولانی برای تحقق بخشیدن به این” او می گوید. “وجود ذهنی و عاطفی فضا شما باید در زمانی که شما در حال ضبط. و وجود دارد کاملا متفاوت فضا زمانی که شما در حال گوش دادن است که باعث حساس خود را در مغز خود ویرایشگر مغز است.”

فقط به امن او نمی گوش دادن به هر یک از این طول می کشد در پایین شراب Vol. 1 برای حداقل یک ماه پس از ضبط. این یک کمی ترسناک است اما به طور کلی این روند ضبط خیلی بیشتر سرگرم کننده است. و مشترک که دارای خوی انواع باند از جمله alt-کشور ساز و برگ Rainville و جان رایج و خیره کننده چشمک می زند از نور را دوست دارد محصول نهایی. این آکوستیک ضبط است که مردم درخواست شده است او را برای سال.

مرتب کردن بر اساس.

EP ارائه می دهد سه stripped-down آهنگ ها که شامل رایج آواز و گیتار آکوستیک بیشتر خواننده ها توسط همکار دیرین جس DeNicola و اسپیسی جوی گیتار کار تحویل داده شده توسط جو Mazza. تولید بسیار بیشتر پراکنده تر از کار قبلی خود را, اما آن را هرگز احساس نازک است. اشعار خام و شخصی بیش از هر چیز مشترک است و قرار است قبل از.

“این آهنگ واقعا می تواند در اتصال به مردم و کمک به آنها را کمی,” او می گوید. “نه این که من برای کمک به مردم با موسیقی اما آنچه من شنیدن از مردم است که این طنین با آنها.”

کم شراب Vol. 1 همچنین شامل یک جلد Ramones’ “I Wanna Be Sedated.” اگر چه در ابتدا ممکن است به نظر می رسد خارج از محل با آهنگ های دیگر مشترک فکر می کند که آثار آن را در مخلوط.

“من دوست دارم با قرار دادن در پوشش یک بار در در حالی که,” او می گوید. “این رو به ترانه من واقعا دوست دارم و آن را به یک آهنگ که من می توانید انجام دهید چیزی متفاوت با.”

مشترک می گوید او می افتد در عشق با حرفه موسیقی خود را هر چند نوشتن و موسیقی خود اسیاب تولید و سپس ترویج یک رکورد می تواند طاقت فرسا است. کم شراب Vol. 1 شامل برخی از مهم ترین و آسیب پذیر موسیقی او تا کنون تولید شده است. او ساخته شده آن را به خاطر هنر ساخت و او را بیش از حد در رابطه با اینکه آیا یا نه آن را به فروش می رساند. این موسیقی از قلب است.

“وجود دارد هیچ پنهان شده در پشت هر چیزی,” او می گوید. “این متفکر و نوشته شده است اما آن را پنهان شده در پشت بسیاری از تولید و ابزار. آن را ترسناک برای قرار دادن یک رکورد می خواهم که به این شود صاف و پوست کنده.”

کم شراب ساخته شده بود در تابستان سال 2018; سه نوازندگان مشترک جمع آوری شده در خانه با یک تولید کننده و یک خدمه فیلم و صرف تعطیلات آخر هفته ضبط آهنگ و نوشیدن کوکتل. فرایند ضبط شد نیز متفاوت تر از سال های گذشته به دلیل همه چیز ضبط شده زندگی می کنند با هیچ جداگانه از هر یک از نوازندگان.

“من هرگز یک کل رکورد بود که در آن همه ما در همان اتاق در همان زمان با خونریزی. آنچه که شما در حال شنیدن یکی را زندگی می کنند در یک اتاق” مشترک می گوید. “شما دریافت آنچه شما دریافت کنید. شما باید برای ثبت لحظه ها. اگر کسی اشتباه کند خیلی بد است.”

او می گوید که طرفداران متصل شده است با ویدئوها از جلسات که آنلاین در دسترس هستند. بنابراین حداقل برای آینده نزدیک سه نفر می خواهد به انجام کوچک, راز کنسرتهایی در خانه و به دور از سنتی زنده-سالن های موسیقی. به عنوان مشترک آن قرار می دهد: “ما نمی برخی از سالمندان-گروه راک در تلاش برای فروش بیشتر Budweiser. برو که.”

یکی از کسانی که غیر سنتی را نشان می دهد EP حزب آزادی اتفاق افتاد مارس 29 در خانه که در آن آلبوم ثبت شد.

“این چنین بزرگ موسیقی محیط زیست” مشترک می گوید. “و مردم لعنتی آن را دوست دارم. ما شده ایم این بازی کوچکتر و مرموز نشان می دهد. مردم مانند ‘این است که خیلی بیشتر سرگرم کننده تر از تنها به شما در محل بزرگتر.'”

سه دوست فرایند ضبط به طوری که آنها reconvened در اوایل سال جاری و ثبت هشت یا نه بیشتر آهنگ های بیش از چند روز که برخی از آنها را تا جلد دوم از پایین شراب. مشترک می بیند وینیل انتشار گرد هم آوردن هر دو EPs در آینده نزدیک. او در حال حاضر نوشته شده است بیشتر آهنگ ها و می خواهد برای اضافه کردن یک بخش ریتم به صف فعلی و تولید یکی دیگر از رکورد.

“شما باید برای حفظ مخلوط کردن آن را,” او می گوید.

اطلاعات در مورد چگونه به شرکت آینده مجلس نشان می دهد در دسترس خواهد بود در johncommon.com. ثبت نام به صورت مشترک لیست ایمیل در سایت و یا او را دنبال کنید Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im