جان Hersey دبیرستان

فارغ التحصیلان در کلاس 2020: 506

فارغ التحصیلی سخنران: جک Aiello

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس شورای دانشجویی: ناتالیا Lesak

ملی شایستگی فینالیست: جسیکا Bek, Karolina Groszewska سیدنی Hemenway, آملی Smithson و Patryk Szczepaniak.

ملی اسپانیایی به رسمیت شناختن برنامه: کامیلا کروز و ایزابل هان.

• 17 سالمندان به ثمر رساند 1500 یا بالاتر در آزمون نشسته قرار دادن آنها در 97 درصد در کشور و Hersey به عنوان رتبه 8 بهترین مدرسه در کشور توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی.

بشردوستانه دستاوردها: درایو غذایی جمع آوری بیش از 49,000 قوطی از مواد غذایی است که توزیع شد به سه منطقه pantries غذایی. همچنین تحویل 65 خانواده سبد غذایی به خطر Hersey خانواده; ارشد رویداد بازی های المپیک با آرلینگتون ارشد مرکز برگزار شد 15 سالانه ارشد بازی های المپیک; رقص ماراتن افزایش نزدیک به 10 ، 000 دلار برای حمایت از باز شدن جری کافه که استخدام افراد با معلولیت های فکری و توسعه.

ورزشی دستاوردها:

• فوتبال: با یک رکورد کلی از 9-2 پیشرفته به دور دوم پلی آف برای سومین سال متوالی. اردن هانسن شد سومین مستقیم همه دولت کارفرمایی از Hersey در سال متوالی به عنوان به خوبی به عنوان MSL شرق توهین آمیز بازیکن سال. Huskies تا به حال هفت, همه, کنفرانس, انتخاب, از جمله سه, ورزش, ورزشکار, Austin کربا و دو همه منطقه انتخاب اردن هانسن و بلیک Vonderlippe.

                                                                                                                                                                                                                       

• شنا: هر دو دختران و پسران شنا و شیرجه تیم برنده MSL شرق (پنجم متوالی, برای سومین روز متوالی برای پسران) به پایان رسید و با شکست نخوردگان فصل به طور منظم ثبت شده است. ترکیب 19-0 در duals و ترکیب برنده پنج دعوت می کند. دختران را شکست پنج مدرسه سوابق و پسران شکست چهار مدرسه سوابق; NISCA همه آمریکایی 200 Medley Relay (مارتین Papanicholas, Lumsden, Salm); NISCA همه امریکایی Smithson و Blumenfeld برای غواصی; NISCA همه امریکایی سوم دولت Papanicholas در شنای 100; Spencer Burkhalter کنفرانس مدال مقطعی مدال, دولت, مقدماتی; Gavin تپه کنفرانس مدال مقطعی قهرمانان اروپا, دولت, مقدماتی 19 در 100 آزاد و 29 در 50 آزاد; اتان Marunde کنفرانس مدال مقطعی مدال, دولت, مقدماتی, 23 در 100 رایگان و 46 در 50 رایگان; Misha Nikiforov, کنفرانس مدال مقطعی مدال, دولت, مقدماتی; Kevin Pollina دنی Pollina و جک Troyer مقطعی مدال آوران; نوح توماس مقطعی قهرمان, قهرمان دولتی 50 Freestyle (دولت ضبط) دولت قهرمان 100, آزاد, دولتی قهرمان 200 Freestyle, دولت, قهرمان شنای 100 (دولت ضبط).

• پسران گلف: وارد یک رکورد از 13-1 برنده MSL شرق را بدست آورد و برنده منطقه ای; شات 297 تیم نمره 18-سوراخ دوم پایین ترین نمره تیم در تاریخچه دانشکده; مجموعه مدرسه 9-سوراخ رکورد با 143 تیم نمره; هنری کوین نقل مکان کرد در دولت نهایی.

• پسران کراس کانتری: برنده MSL شرق بخش MSL کنفرانس دولت های منطقه ای و مقطعی; قرار داده شده 7 در دولت است. جاش Methner شد دولت قهرمان برای سال دوم در یک ردیف در حالی که شکستن یک زن 47 ساله دولت رکورد با زمان 13:49.86. او در حال حاضر دارای ایلینوی کمترین زمان تا کنون برای دبیرستان پسران صلیب کشور و دوم پایین ترین از همه زمان در کشور است.

• دختران صلیب کشور: دانشجوی سال اول آنا سخت به پایان رسید 23rd, در, دولت, درآمد تمام دولت افتخارات در حالی که همچنین شکستن مدرسه رکورد.

• دختران والیبال: به 30-8, MSL شرق بخش شانزه منطقه ای و قهرمانان; کتی Kaburov شکست Hersey سوابق به صورت تمام وقت حرفه ای می کشد با 1,391 و حرفه مطلب با 211. او به رسمیت شناخته شد به عنوان تیم اول همه دولت محترم ذکر است تمام آمریکایی هرالد روزانه همه-منطقه کاپیتان, مطبوعات پیشگام, بازیکن سال و MSL شرق بازیکن سال.

                                                                                                                                                                                                                       

• بسکتبال: MSL شرق در لیگ منطقه ای قهرمانی, 26 برنده; مدرسه رکورد برای دانشجویان سال اول کتی Eidle در 3 نقطه تیراندازی درصد در یک فصل همه کنفرانس و تمام منطقه — مری کیت Fahey, مریم McGrath, کتی Eidle; IBCA همه-دولت — مری کیت Fahey, کتی Eidle

• ژیمناستیک: اما Hupp سوم پایان محل در sectionals. واجد شرایط برای دولت در طبقه معمول.

• بولینگ: اواسط حومه شرقی بخش قهرمانان; MSL کنفرانس مدال آوران — Morgan Breden و Maddie Ritter; تیم مقدماتی برای IHSA دولت, دیدار, پایان 22nd به طور کلی.

• کشتی: Austin کوربا بود MSL قهرمان سنگین وزن کشتی گیر; Austin کربا و بیلی Spassov شد منطقه ای قهرمان شدند و دو نفر از شش مقطعی مقدماتی; ژاک جویس و آستین کوربا شد و دولت مقدماتی; Austin کوربا قرار داده شده 8 در دولت است.

• رقابتی Cheerleading: IHSA دولت ملی.

• رقابتی رقص: IHSA دولت ملی.

• ویژه بازی های المپیک: دولت قهرمانان در زمین هاکی; دولت مقدماتی در بسکتبال

فوق دستاوردها:

• CyberPatriot امنیت رقابت در ترکیب تیم از شش نفر از دانشجويان را هرسی و Wheeling دوم قرار داده در ایالت ایلینوی و در 100 بالا در کشور;\.

• دکا باشگاه کسب و کار بود و نه دانش آموزان واجد شرایط برای دولت رقابت است.

• تیم شطرنج واجد شرایط برای IHSA دولت نهایی, قرار دادن 29th از 126 تیم در رقابت.

• خانواده و رهبران جامعه آمریکا باشگاه واجد شرایط 11 دانش آموزان برای دولت رقابت است.

• ناشنوا علمی کاسه تیم برنده میانه منطقه ای در مینه سوتا مدرسه برای ناشنوایان و برنامه ریزی شده بود به رقابت در ملی نهایی در دانشگاه گالودت در واشنگتن ،

• Orchesis رقص “مترو آهنگ” طراحی توسط ارشد آریسا Kulkarni انتخاب شد و به عنوان یکی از 13 رقص انجام شود در ایالت ایلینوی جشنواره رقص.

• ارشد, Olivia Bell واجد شرایط برای ملی سخنرانی و بحث در انجمن مسابقات است.

• آنا Gorrill به دست آورده ریچارد Calisch تعالی در جایزه هنر.

• دومینیک Borrelli نینا Gillespie برنده Jun لی و لوک Podvrsan انتخاب شدند برای ILMEA همه امور خارجه گروه است.

• ریاضی تیم واجد شرایط برای ICTM دولت ریاضی رقابت است.

• علم المپیاد تیم های واجد شرایط برای دولت رقابت است.

• گروه راهپیمایی بودند کلاس 4A قهرمانان در دانشگاه ایالتی ایلینوی گروه راهپیمایی جشنواره است.

• سمفونیک گروه انتخاب شد خیمه عملکرد در ایلینوی موسیقی مربیان کنفرانس و به عنوان افتخارات گروه برای سال دانشگاه ایلینوی Superstate جشنواره است.

• Hersey گروههای همچنین یک کنسرت در مشهور کندی مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن ،

تئاتر تولیدات: “ماتیلدا,” (سقوط موسیقی); “این درخشان زندگی” (زمستان بازی)

بازگشت پادشاه و ملکه: Frank Karigan و ساناز Chung

بازگشت موضوع: هالیوود مراجعت به وطن یامحل تحصیل

آنچه که جدید بود برای کلاس 2020: جدید نام تجاری آرم. چندین اتاق بازسازی شده است مطابق با برنامه shift به جای تعریف دوباره آماده, مسیرهای شغلی و دوگانه اعتباری ترم: ارتباطات چند رسانه ای, اتاق, قانون و عدالت اتاق, سلامت, علوم, اتاق AP اتاق سمینار و امنیت سایبر ،

قابل توجه بازدید کنندگان: Mike Smith, بندر تلویزیون

اصلی را بازتاب در کلاس 2020: کلاس 2020 به دنبال سنت به طور سنت از برتری در دانشگاهیان خدمت به دیگران و فعالیت های شرکت برنامه. آنها تا به حال تمایز مشکوک بودن در کلاس فارغ التحصیل که تجربه COVID-19 بیماری همه گیر. این باور نکردنی اختلال به هنجارهای هر دانش آموز مواجه شد قوی و انعطاف پذیر در پاسخ از کلاس 2020. آنها در آنجا ماند مثبت و مترقی پیشگام این مسیر از راه دور آموزش و فیزیکی فاصله. آنها نشان داد جمعی خود را شخصیت برجسته نمایش “می توانید” نگرش بود که به سادگی شگفت انگیز است.

– اصلی گوردون سیسون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de