سابق کلرادو فرماندار shive می گوید که تغییر آب و هوا یکی از اولویت های. اما او هنوز هم نمی خواهید به صحبت کردن با یک ائتلاف از فعالان محیط زیست و دیگر مردمی مترقی گروه مورد او چگونه خواهد آدرس آن را به عنوان یک سناتور ایالات متحده.

Hickenlooper نمی خواهد در آینده سیاره در خطر فروم برنامه ریزی شده در دنور در روز شنبه, مارس 15; این خواهد بود که برای بار دوم او را قلم آب و هوا متمرکز بر بحث پس از اعلام خود سنا نامزدی سال گذشته است. اسپانسر شده از طرف KGNU ملی و حمایت از گروه نوسان به چپ و شامل طیف گسترده ای از گروه های شریک از جمله تفکیک دنور 350 کلرادو و GreenLatinos این رویداد را شامل میزگرد و تصویری نمایش فیلم به دنبال بحران آب و هوا همراه با یک مناظره بین نامزدهای سنا.

“این سخت است نه به احساس می کنم مثل او نمی خواهید به صحبت در مورد آب و هوا می گوید:” دانا میلر مترقی فعال که به سازماندهی این رویداد است. “او به نظر نمی رسد به بحث در مورد نفت و گاز, او به نظر نمی رسد می خواهم به بحث در مورد fracking او به نظر نمی رسد می خواهم به بحث در مورد آب و هوا و عدالت است. و اینها چیزهایی هستند که واقعا در این نقطه مهم و با عرض پوزش او را برای رفتن به آنجا برای عضویت در گفتگو.”

پس از Hickenlooper کمپین ادعا می کنند که یک “برنامه ریزی جنگ” مانع او را از حضور در اولین سیاره در خطر فروم در کلرادو اسپرینگز در ماه اکتبر برگزار و اعضای این رویداد شریک گروه ماه را صرف رسیدن به کارکنان خود را به دعوت نامزد به نظر می رسد در یک ثانیه فروم. این کمپین بود, noncommittal, آنها می گویند قبل از اینکه در نهایت گفتن دهندگان چند هفته پیش که فرماندار خواهد بود در جای دیگر خود را در تاریخ انتخاب شده.

در بیانیه ای به Westwordاما Hickenlooper انتخاباتی نمی استناد خاص برنامه ریزی جنگ و پس از آن نمی پاسخ به پرسش در مورد که در آن فرماندار سابق خواهد بود در فوریه 15.

“جان خود را به صورت مستقیم به رای دهندگان در همه کلرادو 64 شهرستانهای مورد اینکه چرا او بهترین نامزد به ضرب و شتم کوری گاردنر و تغییر واشنگتن گفت:” عمار موسی یک کمپین سخنگوی. “او در حال حاضر شرکت در بسیاری از انجمن ها در سراسر کشور — از جمله تغییرات آب و هوایی متمرکز بر یک در دنور — ادامه خواهد داد و به صحبت با Coloradans در مورد برنامه های خود را برای مبارزه با تغییر آب و هوا, کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و واشنگتن کار برای کلرادو است.”

Hickenlooper ورود به سنا نژاد پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد باعث سریع خروجی توسط بسیاری از رقبای اصلی و نظرسنجی ها نشان داده اند او را با یک فرمانده سرب بیش از بقیه نامزدهای دموکرات. اما او خیلی تلاش کرد برای ارتباط با یکی از خاص بلوک از رای دهندگان: آب و هوا و فعالان محیط زیست که باقی می ماند به تلخی انتقاد از Hickenlooper رکورد در نفت و گاز توسعه در طول دو دوره به عنوان فرماندار.

تولید نفت در کلرادو یافت بیش از پنج برابر طول Hickenlooper هشت سال در کنگره خرد سوابق تقریبا هر سال حتی به عنوان دانشمندان آب و هوا صادر شده به طور فزاینده فوری هشدارهای مورد نیاز برای جلوگیری از استخراج و احتراق سوخت های فسیلی است. جبهه محدوده جوامع محاصره توسط حفاری بوم جنگیدند برای کنترل بیشتر بر اجازه و مقررات و اغلب خود را خنثی توسط Hickenlooper دولت که در دو مورد شکایت کلرادو شهرداری بیش محلی تلاش برای محدود کردن fracking.

Ean Tafoya یک فعال سیاسی با GreenLatinos که نسیم روز شنبه در بحث آب و هوا می گوید: این به ویژه مهم برای جوامع از رنگ به شنیدن چگونه Hickenlooper برنامه ای برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و مسائل مربوط به انرژی. از بحث پروژه حفاری در راه نزدیکی گریلی را بلا رومرو آکادمی به خشکسالی و بیابان زایی مواجه کشاورزان در جنوب کلرادو, Latinos و دیگر مردم رنگ کرده اند که اغلب بیشتر در معرض خطر کلرادو fracking بوم به عنوان به خوبی به عنوان آن به سرعت در حال تغییر آب و هوا.

“مردم بومی Latinos مردم از رنگ ما در خط مقدم از آب و هوا و عدالت” Tafoya می گوید. “اجتناب از این گفتگو این است که اجتناب از Latinos. به عنوان یک روشن frontrunner در این مسابقه برای او به چشم پوشی ترین intersectional موضوع زمان ما — این مهم است که او وجود دارد.”

Hickenlooper که جمع آوری اعانه به رسمیت شناختن نام و ایجاد روابط او قدرتمند لبه در سنا اولیه, دارای قلم بیش از یک دوجین بحث و نامزد مرجع تخصصی پس از ورود به مسابقه رقیب مبارزات می گویند. برای منتقدان و مقايسه آن با شدت غیر قابل دسترس سناتور کوری گاردنر که دموکرات ها به امید سرنگون در ماه نوامبر است که سخت برای جلوگیری از.

“ما در حال حاضر یک سناتور که نشان نمی دهد و یا پاسخ به سوالات: کوری گاردنر می گوید:” سابق کلرادو مجلس اندرو Romanoff, یکی از Hickenlooper اصلی مخالفان که می خواهید در فوریه 15 رویداد.

شک و تردید در مورد Hickenlooper نامزدی بخشی از ظهور شکاف در درون حزب دموکرات و بیش از سیاست های جدید را با نسل جوان جسارت فعالان در به چالش کشیدن تاسیس حزب رهبران بیش از آنچه آنها می گویند که کافی بلند پروازانه به روش برش از سوخت های فسیلی و انتقال به انرژی پاک. مدت کوتاهی پس از ورود به انتخابات ریاست جمهوری در 2019, Hickenlooper نوشت: واشنگتن پست op-ed هجوم ترقی خواهان’ پیشنهاد برای سبز “معامله جدید” گرچه نقد او بارها و بارها mischaracterized رزولوشن واقعی مطالب.

اکثر فعالان پیشرو همراه با Romanoff و دیگر دموکراتیک اولیه امیدوار می گویند که شکست گاردنر که flirted با آشکار انکار آب و هوا در گذشته و نه منتشر شده و یا تایید شده هر طرح جامع برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای — باقی مانده در اولویت قرار داده و خود را متعهد به حمایت از Hickenlooper اگر او برنده نامزدی. اما آنها پیدا سابق فرماندار تمایل به تعامل با حزب مردمی خود را در مورد رکورد و پلت فرم نگران کننده به عنوان دولت ایالات متحده همراه با دیگران در سراسر جهان وارد یک برنامه به طور بالقوه ساختن یا شکستن دهه تلاش جهانی برای مهار انتشار کربن قبل از آنها آمار فاجعه بار نقطه اوج.

“من می خواهم برای شنیدن دیدگاه های خود را برای آب و هوا عدالت” Tafoya می گوید. “او اذعان می کند که آب و هوا مشکل واقعی است. آن زمان برای ما به بحث راه حل است.”

دومین سیاره در خطر رویداد برگزار خواهد شد در این روز شنبه, مارس 15 Turnhalle سالن در تیولی. آمریکا نامزد فروم برنامه ریزی شده است برای ساعت 2 بعد از ظهر; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im