عضویت در خون درایو, درایو مواد غذایی تاریخ 28 ژوئیه در گلن اللین

دولت Rep. ترا کاستاریکا Howard, D-گلن اللین است درخواست از ساکنان برای جلوگیری از Ackerman, ورزش و تناسب اندام مرکز در روز سه شنبه, جولای 28, برای یک ترکیب غذایی درایو و درایو خون توسط گلن اللین پارک منطقه و Versiti خون مرکز ایالت ایلینوی است.

“با کمتر برنامه ریزی شده خون درایوهای با توجه به COVID-19 گیر مراکز انتقال خون در سراسر کشور در حال مبارزه با خون تامین کمبود” کاستاریکا هوارد گفت. “در همان زمان کمک به ما مواد غذایی محلی pantries کاهش یافته است در حالی که تقاضا افزایش یافت. بنابراین ما می خواهیم هر کسی که قادر به اهدای خون و یا مواد غذایی به آمد در کمک به همسایگان ما و پر کردن این مهم اضطراری منابع است.”

                                                                                                                                                                                                                       

غذا و خون درایو برگزار خواهد شد از 1 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر روز سه شنبه, جولای 28, در Ackerman, ورزش و تناسب اندام, مرکز 800 سنت چارلز جاده در گلن اللین.

درایو غذایی اهدا کنندگان خواسته را کنسرو موارد nonperishables, پاستا و ماکارونی, سس, که توزیع خواهد شد به گلن اللین بانک مواد غذایی و میلتون شهرستان Food Pantry.

کسانی که علاقه مند به اهدای خون باید قبل از ثبت نام شکاف زمان آنلاین در donate.illinois.versiti.org/donor/schedules/city.

“Versiti طول می کشد همه از ایمنی لازم و فاضلاب اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی برای اهدا کنندگان و کارکنان بنابراین هیچ کس در معرض خطر قرار داده در طول اهدای خون فرایند” گفت: کاستاریکا Howard. “من تشویق ما ساکنان سالم برای اهدای خون به Versiti — و اگر شما می توانید, همراه برخی از اقلام مواد غذایی برای کمک به خانواده ها در جامعه ما که در حال مبارزه مالی.”

غذا درایو اسپانسر شده از طرف گلن اللین پارک, منطقه, دولت, Rep. ترا کاستاریکا هوارد و مرکزی DuPage Kiwanis.

در روز واقعه, لطفا, دنبال, نشانه های جهت دار برای منظقه افت کردن.

ضروری و اقلام مورد نیاز شامل: کاغذ توالت و حوله کاغذی و کنسرو میوه, روغن پخت و پز و قهوه ای یا برنج سفید دانه های خشک شده, کنسرو شده SpaghettiOs یا راویولی گوشت مرغ یا تن ماهی و کراکر و بلغور جو دوسر و سس اسپاگتی و بسته بندی ماکارونی. برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید miltontownship.net/foodpantry یا www.glenellynfoodpantry.org/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net