بتسی لیتون و جیل چای می خواهم به شما می آیند آواز خواندن با آنها.

“ما در آغاز حدود پنج سال پیش با بیست و افراد به آواز خواندن در یک نوار می گوید:” لیتون مدیر خلاق از صدای سنگ!, مجموعه ای از فیلم کر با تمرکز در درجه اول در دنور. “ما در حال حاضر به بیش از 400 خوانندگان. من یک استاد در کار اجتماعی و آنچه که من پیدا کردن است که ساختمان جامعه از طریق آواز راک آهنگ با هم نوع بهتر از هر چیز من سعی کردم قبل از.”

صدای راک! در حال حاضر دارای هشت فیلم کر — و یکی بشود نسبت به کودکان از کلاس سوم ابتدایی به کلاس هشتم — از جمله گروه های جدید به تازگی در Littleton, Louisville, Vail و استاپلتون. کر که در عمل ده سال در جلسات نیز تاسیس در اطراف منطقه دنور. مختلف کر بازی خواهد کرد در اطراف شهر و صدای راک! انجام شده است در مکانهای مانند سنگ قرمز آمفی تئاتر و نیومن مرکز هنرهای نمایشی.

“این غیر استماع می آیند-as-you-are بالغ جامعه راک گروه کر” می گوید: مدیر موسیقی چای. “ما هر کس خوش آمدید. هیچ مجموعه ای از مهارت های مورد نیاز است. ما واقعا یک گروه کر برای مردم و ما رو باور نکردنی گروهی از افراد که گرد هم می آیند یک بار در هفته.”

لیتون می گوید که او در لندن زندگی می کردند چند سال پیش و سنگ در یکی از بسیاری از این شهر فیلم کر. او لذت می بردند و می گوید: کر خوب برای مردم و سلامت روان کمک می کند با احساس انزوا بسیاری از مردم مبارزه با این روز است. هیچ کس صحبت کردن در سیاست است. همه چیز در مورد داشتن یک لیوان شراب و آواز برخی از آهنگ های راک.

“من در یک گروه کر است که مانند احساس, کلاس یوگا,” او می گوید. “این احساس مانند رفتن به CorePower. من می توانم چیزی را که خوب بود برای من قلب و ذهن من اما اگر من می توانم آن را یک هفته بود که خوب بیش از حد.”

هیچ کس می تواند تبدیل دور به دلیل عدم تجربه با آواز. برخی از افراد ممکن است در گروه کر به عنوان کودکان و با توجه به آواز خواندن در بزرگسالی و برخی ممکن است هرگز آواز در همه. کر کشیده اند هر کس از تجار به handymen به بازنشستگان به مردم فقط در خارج از دانشگاه و در همه جا در میان است.

“ما هرگز به نوبه خود به دور یک خواننده مهم نیست که چه” لیتون می گوید. “هر کسی که می خواهد به آواز می خوانم. ما یک صندوق کمک هزینه تحصیلی به مطمئن شوید که هر کسی که می خواهد به آواز می خوانم.”

لیتون و چای می گویند مردم لذت بردن از ده جلسه در هفته که اوج رسیدن در یک عملکرد به دلیل آن را می دهد کر بیشتر احساس گاه به گاه. هیچ کس به ارتکاب برای یک سال تمام و برخی از مردم ممکن است آواز خواندن در یک سقوط جلسه و بهار خاموش. آن را نیز خوب اگر شما از دست یک یا دو جلسه.

Voices Rock! choirs run ten-week sessions, so no long-term commitment is needed.گسترش

صدای راک! کر اجرا ده هفته جلسات بنابراین هیچ تعهد دراز مدت مورد نیاز است.

کریس مارینو

“این یک فرار برای بسیاری از مردم” چای می گوید. “این یک شب آنها نگاه به جلو به هر هفته چرا که آنها ساخته شده است این جامعه و آنها در حال انجام کاری برای خود.”

چای اضافه می کند که برخی از کسانی که پیوست شده است رفتن را از طریق زمان تاریک در زندگی خود چه می شود که یک مرگ در خانواده یا طلاق. آواز می تواند کمک به مردم کار خود را از طریق غم و اندوه است.

“این آزادی که شما با هم دریافت کنید و sing,” او می گوید. “آن را انتشار بسیاری از اندورفین. آن را کاملا یک تجربه قوی.”

کر سوئیچ کردن آهنگ ها هر ده هفته اما لیتون و چای می گویند موسیقی انجام شده شامل کلاسیک از امثال التون جان ملکه تصور کنید اژدها Fleetwood Mac Mamas و Papas, Styx, سفر جیمز تیلور و برف گشت و همچنین معاصر موسیقی تئاتر مثل همیلتون و پیشخدمت.

“من باید این غول چسب در خانه من,” او می گوید. “این همه ترتیب حروف الفبا مرتب. چیزی برای همه وجود دارد.”

لیتون و چای می گویند که در وجود برخی از افراد داشتن تجربه با آواز بیشترین بهبود را فقط با آمدن و آواز در یک گروه.

“ما باید افرادی که هرگز آواز در هماهنگی هرگز آواز در بخش” چای می گوید. “که ممکن است به چالش کشیدن در ابتدا, اما این شگفت انگیز است که این افراد انجام. برخی از ما خوانندگان با ما بوده است برای مدت پنج سال.”

“این شگفت انگیز است برای دیدن افرادی که هرگز انجام داده ام انفرادی قبل از ایستادن و انجام یک” لیتون می افزاید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در صدای راک! و برنامه های مختلف کر رفتن به voicesrockdenver.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im