رالی N. C. — نهم-رتبه لویی به کار گرفته sellout جاده جمعیت و نادر دو بازی از دست دادن رگه با خفقان دفاعی عملکرد.

این کمک کرد که کاردینالز شد به ضربه زدن به پایین عکس بیش از حد.

                                                                                                                                                                                                                       

Jazmine جونز به حال 19 امتیاز و لویی قفل شده است و دفاعی به ضرب و شتم چهارم-رتبه ایالتی کارولینای شمالی 66-59 پنج شنبه شب در یک matchup از سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس دو تیم است.

Kylee را تکان داد تا به حال 10 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و هفت بلوک برای کاردینالز (22-3, 11-2 ACC) که وارد نشستن یک بازی عقب Wolfpack و آینده خود را پشت به پشت ضرر و زیان در سه سال است.

لویی نیز مواجه احتمال اول آن سه بازی ترمز ماشین در هشت سال است. جونز گفت: او جمع شده بودند تکان داد و دید زدن Dunham به عنوان همکار سالمندان و همچنین تاریخ و گارد نقطه دانا ایوانز به بحث قبل از عمل در مورد آن.

‘œThe ارشد کلاس نشده از دست داده و دو بازی در یک ردیف از آنجا که ما سال اول’� جونز گفت. ‘œDana نشده از دست دو در یک ردیف از او شده است در اینجا. بنابراین ما می دانستیم که این بازی باید برنده.’�

                                                                                                                                                                                                                       

لویی دفاع در زمان Wolfpack و گلزن برجسته الیسا Cunane به طور کامل از ریتم و جرم شات 48% پس از تیراندازی 34.7% همراه در ضرر و زیان به شماره 14 ایالتی فلوریدا و سیراکیوز.

‘œWe به دنبال گزارش ارزیابی و دقیقا آنچه که ما نیاز به انجام� لویی مربی جف Walz گفت. ‘œDefense شده است مشکل ما گذشته (دو) بازی. ما به انجام یک کار بزرگ دفاعی در ایالت فلوریدا در سیراکیوز. ما فقط نمی تواند با قرار دادن توپ در سبد.’�

N. C. دولت (22-2, 11-2) وارد شب با این برنامه بالاترین رتبه بندی از ژانویه 2000 اما Wolfpack شات فقط 32 درصد از جمله 5 از 20 از 3 نقطه محدوده پس از ورود به شب در بالای رتبه بندی 20 سراسر کشور در 3 نقطه در صد.

‘œThey آمد آماده به بازی گرفت و آن را به ما و ما حفر یک سوراخ,’� Wolfpack مربی وس مور گفت. ‘œI فکر ما در زمان برخی از عکس های بد در سه ماهه اول به طور خاص مجبور برخی از چیزهایی که. شاید ما کمی عصبی و یا هر چیز دیگری. ما نیست در حمله به حالت.’�

                                                                                                                                                                                                                       

بسیاری از Wolfpack موفقیت آمده بود در یک œfour یکی در’� سیستم است که طرفداران بازیکنان را به خارج از محیط برای ایجاد فضا برای Cunane در داخل در حالی که همچنین تنظیم مقدار زیادی از 3 نقطه به نظر می رسد.

اما کاردینالز استفاده را تکان داد – 6-پا-4 ارشد و ACC شات-مسدود کردن رهبر — به خنثی Cunane. این 6-5 سال دوم در آمد به طور متوسط 17 امتیاز و 10.5 ریباند اما به پایان رسید و با 10 امتیاز در 1-برای-12 تیر اندازی. او تنها سبد 3-اشاره گر.

لویی نیز کارهای دشوار در Wolfpack گارد نقطه Aislinn Konig. ارشد در آمد و به این تیم شماره 2 گلزن (11.1 امتیاز) به پایان رسید اما تنها با چهار امتیاز در 2-برای-9 تیر اندازی.

Kayla جونز به حال 17 امتیاز به رهبری N. C. دولت است.

تصویر بزرگ

لویی: کاردینالز بودند آمدن ضرر و زیان در خانه شماره 14 ایالت فلوریدا و در جاده سیراکیوز مارک خود را اولین بار متوالی با ضرر و زیان از فوریه 2017. و آنها تا به حال از دست داده و سه مستقیم پس از فصل 2011-12. آنها به خوبی پاسخ داده است که به چالش پنج شنبه.

N. C. دولت: Wolfpack تا به حال شانس خود را به کشش ACC منجر به دو بازی در حالی که همچنین ادعا سر-به-سر tiebreaker با کاردینالها به عنوان آنها به دنبال برنامه لیگ به طور منظم فصل تاج پس از سال 1989-90 فصل است. اما N. C. دولت ساخته شده فقط 3 16 عکس در هشت نقطه باز سه ماهه که تا به حال مور تیم ملی بازی گرفتن تا بقیه شب.

‘œWe در زمان برخی از عکس های دشوار’� جونز گفت. ‘œThey می تواند اجرا شود. آنها یک تیم هستیم که نمرات کردن انتقال و ما سخت عکس های اساسا مانند گردش.’�

BALOGUN بازگشت

لویی الیزابت Balogun بود نه امتیاز و هفت ریباند در بازگشت او به ترکیب گم شده و پس از دو ماه گذشته در حالی که بازی برای نیجریه در زنان المپیک مقدماتی مسابقات در صربستان.

فشار نهایی

N. C. دولت trailed 14 در نیمه اول و به عنوان نزدیک که سه بار در سه ماهه چهارم اما کاردینالز فرود آمد معلوم شد چه ضربه اتمام زمانی که جونز زدم 3-اشاره گر و Balogun به دنبال با یک لیآپ در آینده در اختیار داشتن.

تکان داد و به دنبال با یک لیآپ لحظه بعد دربندی هفت نقطه پشت سر هم است که به لویی یک 60-48 سرب با 4:09 چپ.

بعدی

لویی: کاردینالز میزبان نوتردام در روز یکشنبه.

N. C. دولت: Georgia Tech بازديد Wolfpack در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP زنان کالج بسکتبال: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

___

دنبال هارون ریش در توییتر در http://www.twitter.com/aaronbeardap

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su