جیمز جوزف دی آنجلو پنجه نرم می کند گناه به قتل 13 و نزدیک به 150 جرایم مرتبط با گلدن استیت قاتل شرق تهران متجاوز

ساکرامنتو (CBSLA) — تشویق می تواند شنیده دوشنبه پس از 74 سال جوزف جیمز دی آنجلو pled به جرم ارتکاب قتل 13 و در زمان مسئولیت نزدیک به 150 دیگر جرائم مرتبط با موارد گلدن استیت قاتل و منطقه شرق متجاوز.

جیمز جوزف دی آنجلو مشکوک در حالت طلایی قاتل به نظر می رسد در دادگاه مارس 27 سال 2018 است. روز دوشنبه او pled گناه به قتل 13. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

با صدای گوش خراش دی آنجلو بستری بودن یکی از این کشور را بدترین سریال شکارچیان در مقابل قربانیان و خانواده های آنان است.

“ما خود نیست که شرم و ما در حال گرفتن آن دیگر” کریس Pedretti گفت.

Pedretti بود 15 هنگامی که او مورد تجاوز قرار گرفت.

این جلسه در محل موقت دادگاه در ساکرامنتو دانشگاه با تعدادی از اقدامات احتیاطی در برابر رمان coronavirus.

برای بیش از هفت ساعت دادستان دقیق چگونه DeAngelo sadistically نقض قربانیان خود را که شامل 18 ساله Janelle کروز که مورد تجاوز قرار گرفت و کشته در ارواین صفحه اصلی.

“من یک شوهر و پدر, هم,” تاد اسپیتزر اورنج کانتی دادستان منطقه گفت. “و اگر من نمی توانستم محافظت از خانواده و فرزندان من و یا همسرم که طرح خدا.”

طولانی جنایات حل نشده پوشا 45 سال و 11 شهرستان برداشت عناوین جدید در سال 2018 زمانی که اجرای قانون استفاده از DNA مرتبط از طریق یک درخت خانواده سایت به دستگیری و اتهام DeAngelo بود که یک افسر سابق پلیس.

شارلین و لیمان اسمیت کشته شدند در ونتورا صفحه اصلی.

برخی از وکلای منطقه درگیر گفت که آنها تا به حال به کنار خود نظرات شخصی مجازات اعدام به اعتصاب یک معامله برای حبس ابد بدون آزادی مشروط بنابراین قربانیان نیست باید صبر کنید یک روز بیشتر به دیدن DeAngelo رفتن از متهم به اعدام محکوم شده است.

“احتمال این که با توجه به سن متهم به احتمال زیاد قبل از محاکمه و قطعا قبل از هر گونه اعدام می تواند انجام” گرگ Totten Ventura County, دادستان منطقه گفت.

برخی از مردم می تواند دیده می شود, بغل کردن به عنوان دی آنجلو چرخ شد از دادگاه ضعیف ظاهر می شود.

“من فکر می کنم آن را یک عمل” مردیت Wardlow یک قربانی گفت. “من فکر نمی کنم او را به عنوان ضعیف به عنوان او به تصویر می کشد خود را به بود.”

دی آنجلو را به قربانیان و خانواده های آنها را فرصتی برای صحبت در دادگاه هنگامی که دی آنجلو محکوم در اواسط ماه اوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net