بویزی آیداهو — یک قاضی فدرال را لغو کرده است, بیش از 125 میلیون دلار در نفت و گاز اجاره در اراضی عمومی که به کاهش گونه های پرنده بیشتر حكيم باقرقره در یک حکم است که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور غیر قانونی محدود نظر عمومی.

حکم متوقف نمی شود حفاری در حال حاضر در جریان است در مناطق با حکیم باقرقره اما آن می تواند کمک به حفاظت از پرندگان از فعالیت های آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

ایالات متحده دادرس قاضی رونالد بوش حاکم از بویزی آیداهو را پوشش می دهد اجاره صادر شده توسط اداره فدرال مدیریت زمین در سال 2018 در بیش از 1 ، 300 مایل مربع (از 3400 کیلومتر مربع) در نوادا ایالت یوتا و وایومینگ

این مورد بخشی از یک تلاش گسترده توسط محیط زیست به چالش کشیدن دولت را نفت و گاز شیوه های لیزینگ در زیستگاه های زمین-مسکونی بیشتر حكيم باقرقره.

پرندگان که در سراسر طیف 11 کشورهای غربی دچار تیز کاهش جمعیت در دهه های اخیر با توجه به توسعه و بیماری و خشکسالی و آتش سوزی.

آینده اجاره در بیشتر sage-باقرقره زیستگاه باید اجازه می دهد تا 30 روز نظر عمومی و اداری در اعتراض به دوره بوش دستور داده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش داده بود اعتراض دوره فقط 10 روز است که منتقدان گفت: به آنها بیش از حد زمان کمی به معنی واکنش به پیشنهاد فروش.

                                                                                                                                                                                                                       

این حکم به معنی هر گونه فروش آینده در بیش از 100 ، 000 مایل مربع (270,000 کیلومتر مربع) از حکیم باقرقره زیستگاه نیز نیاز دیگر نظر عمومی دوره با توجه به Talasi بروکس با غرب حوضه پروژه یکی از گروه هایی که به چالش کشیده اجاره فروش با طرح دعوی در دادگاه فدرال.

‘œIt یک پیروزی برای فرایند و شفافیت در فدرال تصمیم گیری” بروکس گفت. ‘œIt می تواند تغییر نتیجه به طور بالقوه. دولت می تواند می گویند پس از شنیدن نظر عمومی ” این است که به طور بالقوه مهم زیستگاه.'”

ایالت وایومینگ صنعت نفت و دولت فدرال استدلال کرده بود در برابر لغو اجاره آشکار به دلیل مقدار زیادی از پول در خطر است. آنها می خواستند بوش صرفا آنها را به حالت تعلیق و یا می گویند که هیچ حفاری می تواند رخ دهد در حال بررسی بیشتر اظهار نظر عمومی.

لغو اجاره “نیاز به پل (دفتر مدیریت زمین) به بازپرداخت بیش از 125 میلیون دلار ارزش درآمد به خریداران” وکیل برای وایومینگ و غربی اتحاد انرژی گفت: در یک مشترک پر کردن دادگاه. ‘œThis نشان دهنده گسترده تخريبي نتیجه به دولت فدرال تحت تاثیر دولت های ایالتی و lessees.”

                                                                                                                                                                                                                       

بوش گفت که او در نظر گرفته شده “œundeniably مهم” اقتصادی اثرات دفع ادرار اجاره فروش. اما قاضی گفت: امکان اجاره به ایستادگی خواهد ارائه انگیزه ای برای دولت به تصویب بالقوه غیر قانونی پروژه های خارج از این امید که آنها خواهد بود ‘œtoo عظیم به باز کردن از پیچ.”

پل سخنگوی جرثقیل هنری گفت: در پاسخ به این حکم که آژانس پشتیبانی از ‘œcommon-حس تنظیمات’� به قوانین حاکم بر اجاره به عنوان یک راه برای خلاص شدن از شر ” œburdensome مقررات.’�

A U. s. وزارت دادگستری گفت: دولت با بررسی این حکم و کاهش یافته است به می گویند اگر یک تجدید نظر برنامه ریزی شده بود.

تحت سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, داخلی وزارت تاخیر بسیاری از اجاره فروش سال به دلیل گلی باقرقره نگرانی. در سال 2015 در آن به تصویب رسید مجموعه ای از گسترده قصد دارد به منظور محافظت از بهترین باقرقره زیستگاه و نگه داشتن پرنده خاموش لیست گونه های در معرض خطر.

تحت تهمت آژانس قرار داده است بیشتر اولویت در توسعه انرژی از جمله دستورات که نورد و یا کاهش محدودیت های اعمال شده توسط دولت اوباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de