قاضی رود به رد اتهامات علیه LA County اجتماعی کارگران در مرگ گابریل فرناندز

لس آنجلس (CBSLA) – دادستان ها می گویند کودک آزاری و دیگر اتهامات چهار لس آنجلس اجتماعی کارگران متهم در مرگ 8 ساله گابریل فرناندز انتظار می رود به اخراج پنج شنبه.

بیانیه ای از دادستان منطقه جکی Lacey دفتر گفت: مددکاران اجتماعی استفانی رودریگز 35 و پاتریشیا کلمنت 69 و مربوطه می باشند و سرپرستان و 41 ساله کوین Bom و گرگوری مریت, 64 هر صورت یک جنایت تعداد از کودک آزاری یک جرم تعداد جعل سوابق عمومی در ماه مه سال 2013 کشته شدن فرناندز.

دادگاه عالی جورج Lomeli است که انتظار می رود به رد اتهامات فردا در ساعت 8:30 صبح Lacey گفت.

بازگشت در ماه فوریه Laceey گفت که “دولت قانون است نه در کنار ما” در مورد چهار متهمان پس از یک دادگستری, پنل از کالیفرنیا 2nd District دادگاه تجدید نظر حکم داد که Lomeli باید اعطا دفاع حرکت به اخراج این مورد.

پس از دادگاه استیناف پنل خودداری Jan. 23 به تجدید نظر در حکم خود به دفتر دادستان منطقه تصمیم گرفتند به درخواست دادگاه عالی کالیفرنیا به بررسی این مورد است.

در پالم دیل پسر مرده از ماه سوء استفاده از پرداخت توسط مادرش و دوست پسر او را زیرا آنها معتقد بودند او, گی, دادستان گفت.

در 2018, Lomeli محکوم پسر با مادر مروارید Sinthia به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط و صدور حکم اعدام برای Isauro آگور تماس با سوء استفاده “وحشتناک و ضد انسانی و هیچ چیز کوتاه از شر است.”

گابریل بود که بارها و بارها مورد ضرب و شتم گرسنگی, بسته کردگی, قفل در کابینه شات با BB gun و تا به حال یک بار دندان های خود را زدم با یک خفاش قاضی گفت. پسر نیز تا به حال شکسته جمجمه, دنده شکسته و سوختگی در سراسر بدن خود را.

(کپی رایت© 2020 CBS Corp. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net