سانتا آنا (CBSLA) – یک قاضی فدرال روز شنبه مسدود شده برای یک هفته دیگر تلاش های دولت ایالات متحده به حرکت می کند به عنوان بسیاری از 50 coronavirus بیماران به سابق فرویو توسعه مرکز در کوستا مسا.

ایالات متحده منطقه قاضی Joseph L. Staton اعطا اضطراری و موقت سفارش ضابط روز شنبه هنگامی که مسئولان شهرستان در زمینه مدارک دادگاه گفت: آنها مطلع نمی شد در پیشبرد برنامه ها و می خواستم اطمینان داد که یک مطالعه کافی انجام شده بود تعیین اگر سایت امن به خانه بیماران.

Staton تمدید منظور روز شنبه برای یکی دیگر از هفت روز و در خواست وکیل برای هر دو طرف به ملاقات کنید و سعی کنید برای رسیدن به یک توافق است.

این حرکت پس از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب که پایگاه نیروی دریایی شهرستان ونتورا Point Mugu ممکن است دریافت آمریکایی مسافران آینده را از طریق سهل انگاری خواهد بود که قرنطینه به نظارت برای علائم کروناویروس.

Coronavirus در حال حاضر در ایالات متحده و جوامع با توجه به این بیانیه. هر دو CDC و HHS باید گفت که فرد به فرد گسترش کروناویروس در آمریکا شده است دیده می شود در میان تماس نزدیک از بازگشت مسافران از ووهان.

“فوری خطر ابتلا به این ویروس جدید به مردم آمریکا اعتقاد بر این است به پایین در این زمان” این گروه در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im