قاضی رد داکوتای درخواست دسترسی اضطراری به منظور

فارگو, N. D.-یک قاضی فدرال روز سه شنبه رد یک درخواست اضطراری برای به تاخیر انداختن روند خاموش کردن داکوتای دسترسی به خط لوله در حالی که وکلای مدافع دادگاه تجدید نظر حکم به شاتر این خط لوله در طول این دوره از یک بررسی های زیست محیطی.

خط لوله وکلای ثبت حرکت – همراه با اطلاع از درخواست تجدید نظر – در اواخر روز دوشنبه پس از ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Boasberg حکم به توقف جریان نفت توسط Aug. 5. در انکار درخواست برای تسریع حکم Boasberg گفت: برای برنامه ریزی یک وضعیت شنوایی به بحث در مورد برنامه ریزی هنگامی که او دریافت داکوتای دسترسی به حرکت به نگه داشتن این خط لوله در حال اجرا است.

                                                                                                                                                                                                                       

Boasberg دستور خط لوله توقیف در حالی که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برآورده کردن تقاضای خود را برای انجام گسترده تر بررسی های زیست محیطی از یک اجازه داده است که این خط لوله برای شروع حرکت نفت در نزدیکی ایستاده راک رزرو هند سه سال پیش. Boasberg اشاره به ‘œpotential آسیب’� که این خط لوله می تواند قبل از سپاه خود را پس از اتمام نظرسنجی

داکوتای دسترسی به وکیل ویلیام Scherman گفت: در حرکت ظ روز شنبه که تعطیل این خط لوله نیاز به تعدادی از وقت گیر و گران مراحل است که می تواند ‘�خوب بیشتر� از 30 روز.

Jan Hasselman این EarthJustice وکیل به نمایندگی ایستاده سنگ و دیگر قبایل که امضا کرده اند بر روی طرح دعوی در دادگاه گفت: در یک دادگاه پرونده که پیشنهاد ‘œrushed جلسه توجیهی برنامه’� مناسب نبود چرا که این امر داده نشده وکلای فرصتی برای استدلال می کنند که حرکت در دادگاه.

دلار 3.8 میلیارد 1,172 مایل (1,886 کیلومتر) خط لوله و عبور از زیر رودخانه میسوری فقط در شمال رزرو. قبیله تساوی آب آن از رودخانه و ترس آلودگی است. حامیان این خط لوله می گویند این دولت از هنر تجهیزات است که تابع به مدت سه سال و بدون هر گونه مسائل.

___

تصحیح داستان به نمایش نقد و بررسی مجاز خط لوله شروع به حرکت نفت ‘œnear’� ایستاده راک هندی, رزرو, نه ‘œon” آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de