قوانین قاضی جان بولتون می تواند انتشار کتاب با وجود تهمت و دولت تلاش برای جلوگیری از آن

یک قاضی فدرال حکم داد شنبه که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می تواند حرکت رو به جلو در انتشارات خود را بگویید-تمام کتاب با وجود تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از انتشار به دلیل نگرانی که اطلاعات طبقه بندی شده در معرض می تواند.

این تصمیم از ایالات متحده در منطقه قاضی رویس Lamberth یک پیروزی برای بولتون در مورد دادگاه که درگیر هسته متمم اول قانون اساسی و نگرانی های امنیت ملی. اما قاضی نیز روشن ساخته نگرانی های خود را که بولتون بود “قمار با امنیت ملی ایالات متحده” با انصراف از prepublication روند بررسی به منظور جلوگیری از مقامات دولتی از ریختن اسرار طبقه بندی شده در خاطرات آنها منتشر شده است.

حکم تخلیه مسیر به صورت گسترده تر در انتخابات سال های خوانندگان و توزیع یک کتاب خاطرات به دلیل سهشنبه که رنگ unflattering پرتره از رئیس جمهور تهمت سیاست خارجی تصمیم گیری در پرتلاطم سال و نیم است که بولتون صرف در کاخ سفید است.

Nonethless, Lamberth ناپسند راه بولتون رفت و در مورد انتشار این کتاب است. بولتون آن را در زمان “بر خود برای انتشار کتاب بدون تامین امنیت تصویب نهایی از اطلاعات ملی مقامات” و شاید باعث آسیب های جبران ناپذیر به امنیت ملی Lamberth گفت.

اما با 200,000 نسخه در حال حاضر توزیع به کتابفروشان سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از انتشار آن خواهد بود بیهوده قاضی نوشت.

“تنها فردی اختصاص داده شده با یک کتاب در دست می تواند به انتشار محتویات آن را دور و گسترده ای از خود محلی کافی شاپ” Lamberth نوشت. “با صدها نفر از هزاران نسخه در سراسر جهان — در بسیاری از اتاق های خبر — آسیب انجام می شود. هیچ بازگرداندن وضعیت موجود است.”

در یک بیانیه بولتون وکلا گفت: آنها با استقبال از تصمیم گیری است.

“ما خوش آمدید امروز تصمیم توسط دادگاه انکار تلاش دولت برای سرکوب سفیر بولتون کتاب. ما با احترام به موضوع با دادگاه و نتیجه گیری مقدماتی در این مرحله اولیه از این مورد است که سفیر بولتون منطبق نیست به طور کامل با او قراردادی prepublication تعهد به دولت و پرونده در حال حاضر اقدام به توسعه کامل رکورد در آن موضوع است. داستان کامل از این وقایع هنوز به بود گفت: — اما از آن خواهد شد” وکیل چارلز کوپر گفت.

آقای ترامپ توییتی شنبه که بولتون “شکست قانون با انتشار اطلاعات طبقه بندی شده (در مقادیر عظیم).”

“او باید پرداخت یک قیمت برای این که دیگران قبل از او. این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد!!!” آقای ترامپ نوشت.

در یکی دیگر از صدای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام “دادگاه بزرگ پیروزی” برای بولتون.

“بولتون را شکست و قانون نامیده شده است و سرزنش برای انجام این کار واقعا بزرگ قیمت به پرداخت. او دوست دارد با انداختن بمب بر مردم و کشتن آنها. در حال حاضر او را مجبور بمب کاهش یافته است بر او!” آقای ترامپ نوشت.

بولتون باعث می شود چندین اتهامات در کتاب خود که آقای ترامپ عمل نادرست و یا مقابله به منافع آمریکا در سیاست خارجی است. در میان داستان های دیگر این کتاب مدعی است که آقای تهمت قرار دادند و رئیس جمهور چین در مذاکرات تجاری به توافق برای خرید American محصولات کشاورزی به منظور تقویت آقای تهمت سیاسی ایستاده با آمریکا کشاورزان و کمک به او برنده گشتند.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال جمعه شب رئیس جمهور به نام بولتون “دروغگو” و گفت: “همه در کاخ سفید منفور” بولتون. او همچنین رد بولتون ادعا می کنند که به عنوان مجله قرار می دهد آن او “به برکت” به یازدهم برای ساخت اردوگاه های بازداشت چین اویغوری مسلمانان است. این مجله می گوید: Bolton سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

بولتون حاضر به شهادت به عنوان بخشی از خانه استیضاح پرس و جو در سال گذشته بود به نام شهادت در پس از آن استیضاح محاکمه. دموکرات ها را متهم به او طلبانه خودداری مربوط به دانش از رئیس جمهور اقدامات به افزایش خود فروش کتاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de