قاضی: دولت می تواند در بررسی بر روی حیوانات در ایندیانا تسهیلات

CHARLESTOWN, Ind. — ایندیانا قاضی صادر منظور اجازه می دهد دولت به بازرسی از یک مرکز حیات وحش آن است که به دنبال به بیش از اتهام سوء استفاده از حیوانات.

ماریون برتر قاضی دادگاه دیوید Dreyer صدور دستور مقدماتی دوشنبه پس از یک جمعه شنیدن اخبار تریبیون گزارش داد. دادستان کل Curtis تپه واصل طرح دعوی در دادگاه و درخواست دستور on Feb. 11 در تلاش برای تعطیل چارلستون حیات وحش در نیاز و حرکت حیوانات خود را به دادگاه تایید پناهگاه.

                                                                                                                                                                                                                       

تیم Stark که صاحب این مرکز با Melisa لین به این روزنامه گفت که این حکم نیست ،

‘œLike من به آنها گفتم در دادگاه, من لازم نیست که چیزی برای پنهان کردن’œ استارک گفت. او اشاره کرد که او با قبول نمی کند یک œarmy” آمدن به مرکز به دلیل آن باعث می شود حیوانات به ‘œfreak کردن” که در برابر این دولت دغدغه اصلی است که حیوانات’ خوب بودن.

غیر انتفاعی می گوید در وب سایت خود را که در آن نجات و بازپروری حیوانات و اتحاد قرار دارد ترکیبی از گونه های عجیب و غریب از جمله شیرها و ببرها و خرس lemurs, تنبل و prairie dogs.

در آن طرح دعوی در دادگاه اگر چه دولت معتقد است که استارک دارای سابقه سوء استفاده و غفلت از حیوانات قاچاق آنها از مقامات دولتی و تلاش برای انتقال آنها از دولت است. آن را می گوید یک رفاه بازرسی مورد نیاز است در حالی که این مورد در حال انجام است تا تعیین کند آیا حیوانات در معرض خطر هستند.

این دستور مقدماتی اجازه می دهد تا دولت به بازرسی تاسیسات و حیوانات خود را از طریق عکس ها و ویدئو. دولت دامپزشکان نیز می تواند در درمان هر گونه حیوانات یافت می شود در پریشانی یا نیاز به توجه پزشکی است.

صاحبان نمی تواند حرکت حیوانات و یا دارایی های شرکت بدون نیاز به تایید و آنها باید همچنان به مراقبت از حیوانات و ارائه دولت با سوابق و اطلاعات در مورد حیوانات نگهداری با توجه به دستور. آنها همچنین باید هشدار دادگاه به هر تولد مرگ و میر و یا خرید جدید.

طرح دعوی در دادگاه واصل شد و پس از وزارت کشاورزی ایالات متحده لغو این مرکز رفاه حیوانات عمل می کنند مجوز و دستور داد آن را به پرداخت $340,000 جریمه از جمله $40,000 است که باید پرداخت شود به طور مستقیم توسط Stark. او درخواست کرد که در تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>