هیئت داوران تصمیم می گیرد Tavis Smiley باید پرداخت PBS در #MeToo اختلاف

واشنگتن — یک هیئت منصفه تصمیم گرفت روز شنبه که سابق تلویزیون نشان می دهد بحث میزبان Tavis Smiley که اخراج شد در میان اتهامات محل کار سوء رفتار جنسی در ارتفاع #MeToo جنبش باید پرداخت حدود 1.5 میلیون دلار به کارفرمای سابق خود به پخش عمومی خدمات.

لبخند به حالت تعلیق در آمد در دسامبر 2017 و بعد از اخراج از PBS پس از این شبکه گفت: آن را تا به حال دریافت متعدد و معتبر اتهامات سوء رفتار توسط لبخند در اواخر شب مصاحبه نشان می دهد. او در هوا با PBS برای بیش از یک دهه پخش به بیش از 200 ایستگاه در سراسر کشور. لبخند که سیاه و سفید بود و تنها اقلیت به عنوان انفرادی میزبان در تاریخ این شبکه با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

                                                                                                                                                                                                                       

او از کار اخراج شد در میان موج #MeToo گزارش از سوء رفتار جنسی در محل کار توسط قدرتمند آمار و ارقام در رسانه ها و سیاست آغاز شد که با اتهامات علیه Harvey Weinstein و همچنین منجر به خروج از لبخند همکار PBS نشان می دهد بحث میزبان چارلی رز. Weinstein محکوم شده است در شهر نیویورک از تجاوز و حمله جنسی علیه زنان و محکوم خواهد شد در هفته آینده.

لبخند اولین شکایت کرد PBS در سی برتر دادگاه رقیب که تعصب نژادی منجر به اخراج او شد و او به اشتباه فسخ بدون اثبات. او اذعان داشتن روابط عاشقانه با همکاران خود حرفه ای اما می گوید آنها با رضایت طرفین. او به دنبال $1 میلیون نفر است. شبکه ضد شکایت کرد و ادعا کرد در بخشی که لبخند بدهکار شبکه برای یک فصل است که نمی air.

در موضوع شبکه ‘œmorals’� بند که میله های روابط عاشقانه در دفتر و همچنین disallows کارکنان از عمل در راه است که می تاثیر کارمند و یا شبکه را در راه منفی.

هیئت منصفه شنیده شهادت از شش کارمندان زن که توصیف سوء ادعا می کند. لبخند رد اتهامات. هیئت داوران بررسی برای حدود یک روز قبل از رسیدن حکم در پرونده های مدنی. لبخند وکلای نمی بلافاصله پس از بازگشت پیام به دنبال نظر.

PBS بعد در بیانیه ای گفت: این شبکه با تصمیم هیئت داوران است.

‘œPBS انتظار ما تولید همکاران به ارائه یک محل که در آن مردم احساس امنیت و تحت درمان با عزت و احترام” شبکه گفت. “این برای ما مهم است برای اطمینان حاصل شود که زنان شجاع که جلو آمد قادر به اشتراک گذاشتن داستان خود را و است که ما همچنان به حمایت از ارزش ها و استانداردهای سازمان ما است.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im