شیکاگو (CBS) — Jussie Smollett التماس کرد گناه نیست دوشنبه به یک دور تازه از اتهامات متهم سابق “امپراتوری” بازیگر در مرحله یک ضد همجنس و نژادپرستانه حمله سال گذشته است.

Smollett, وکیل, تینا Glandian وارد این درخواست از طرف او در طول مختصری از جلسه صبح روز دوشنبه قبل از طبخ شهرستان قاضی جیمز Linn.

ویژه دادستان دن Webb درخواست $10,000 وثیقه برای Smollett – همان اوراق قرضه خود را از مورد اصلی – اما Linn گفت که او نمی بینم Smollett به عنوان یک پرواز خطر و داده او را یک تعهد باند که نیاز ندارد او را به ارسال هر گونه پول منتشر خواهد شد پیش از محاکمه. Smollett است که با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مارس 18.

ضمن وکلای خود را در زمینه حرکت به اخراج این مورد در برابر او.

کیفرخواست جدید ثبت اوایل این ماه شارژ Smollett با شش فقره از نظم و رفتار او را متهم به تشکیل پرونده کاذب پلیس گزارش می دهد که او مورد حمله قرار گرفت در راه خانه از مترو در وسط شب در Streeterville در ژانویه 2019.

Cook County, دادستان کاهش یافته اصلی پرونده Smollett رد 16 فقره از رفتار آشوبگرانه در برابر او در ماه مارس گذشته بدون نیاز به او اعتراف هر گونه تخلف در یک حرکت جنجالی تنها چند هفته پس از او می خواهم التماس کرد گناه نیست.

مرتبط: گرفتن CBS 2 را پوشش Smollett مورد

ویژه دادستان بعد اختصاص داده بود به نگاه به کل مورد پس از یک قاضی در بر داشت “بی سابقه بی نظمی” در چگونه کوک کانتی ایالت وکیل کیم فوکس به کار گرفته شده در این مورد به طور خاص توسط توزیع آن به او دوم در دستور پس از اعلام او recused خودش.

Smollett وکلای گفت: آنها باید در زمینه یک حرکت با ایلینوی دیوان عالی کشور به خلاص شدن از شر ویژه دادستان و رد اتهامات علیه Smollett.

مورد در حال حاضر بافندگی در طول مسابقه برای Cook County, وکیل دولت به عنوان کیم فوکس چهره سه رقبا برای انتخاب مجدد فوکس مخالفان همه از آن استفاده کرده اند برای به چالش کشیدن او را در تصمیم گیری – حداقل.

فوکس اذعان کرده او اشتباهات با Smollett مورد و در تلاش است تا آن را پشت سر او, اما او را مخالفان او را متهم به تخلف است.

مرتبط: چگونه خواهد Jussie Smollett, کیفرخواست تحت تاثیر قرار خارجه آمریکا کیم فوکس را گشتند پیشنهاد?

قاضی مایکل Toomin گفت Foxx تا به حال هیچ قدرت به تعیین کسی را بیش از این مورد برای او به طوری که هر تصمیم او ساخته شده — از شارژ Smollett به indicting او را به نهایت رد مورد نامعتبر بود.

در حکم ویژه دادستان در Smollett مورد Toomin گفت Foxx تا به حال هیچ قدرت به دست کردن این مورد به بالای او معاون پس از اعلام او recused خودش از این مورد به دلیل تماس با بستگان Smollett را قبل از او متهم شد.

Toomin گفت فوکس موثر منصوب دستیار اول دولت وکیل یوسف Magats به “ساختگی” به خدمت در خود جای.

به عنوان یک نتیجه Toomin وجود دارد گفت: به طور موثر بود و نه وکیل دولت که Smollett دستگیر شد متهم تحت تعقیب arraigned و در نهایت زمانی که اتهامات بعد از آن کاهش یافته است. بنابراین همه کسانی که تصمیم گیری های نامعتبر بودند.

قاضی منصوب سابق دادستان فدرال دن Webb به بررسی کل مورد مجاز و او را به تعقیب Smollett دوباره اگر او تلقی آن لازم است.

در اوایل این ماه یک ویژه Cook County هیئت منصفه برگزار شده توسط وب تحت تعقیب Smollett در اتهامات جدید.

مرتبط با: چه نوع از مجازات می تواند Jussie Smollett صورت اگر محکوم است ؟

Smollett, که سیاه و سفید است و آشکارا همجنسگرا گفته بود پلیس مورد حمله قرار گرفت و به او راه رفتن به خانه در حدود 2 a. m. Jan. 29, 2019. او ادعا کرد دو مرد نقاب دار – یکی از آنها نیز با پوشیدن یک کلاه قرمز – فریاد نژادپرستانه و ضد همجنس تهمت به آنها را ضرب و شتم قرار داده و یک طناب به دور گردن خود و ریخت و شیمیایی بر او.

پلیس گفت: در Smollett پرداخت کرده بود آن دو مرد Ola و آبل Osundairo, $3,500 توسط چک به مرحله حمله. Ola شده بود Smollett را مربی شخصی. اما هفته پس از Smollett, بازداشت, دادستان اتهامات او پس از توافق برای جریمه خود را $10,000 وثيقه و انجام 16 ساعت خدمات اجتماعی اما اعتراف نمی هر گونه گناه.

این Osundairo برادران بودند در دادگاه روز دوشنبه برای Smollett را تفهیم اتهام جدید به همراه وکیل خود را گلوریا اشمیت رودریگز گفت که آنها در حال حاضر شده است مورد سوال ویژه دادستان و همچنان به همکاری با پروب. اشمیت گفت: برادران در حال حاضر به شهادت علیه Smollett در دنباله اگر ویژه دادستان آنها را می پرسد.

“آنها در اینجا به دلیل آنها می خواهند حقیقت گفته شود. آنها در اینجا به دلیل آنها اعتماد به نفس در کار است که اداره پلیس شیکاگو و ویژه دادستانی قرار داده و به این تحقیقات” او گفت:. “به هر کسی وجود دارد که فکر می کند آنها نوعی مصونیت و یا به نوعی درخواست رسیدگی خارج از این که نادرست است.”

اشمیت گفت: Osundairo برادران همچنین می خواهم برای معذرت خواهی برای نقش آنها در جعل. برادران باید اذعان کرد آنها صحنه حمله در Smollett, درخواست, چرا که او به پرداخت آنها را به انجام آن.

“برادران می خواهم به می دانم که آنها صادقانه و باز پشيمان مورد رفتار خود در کل این رویداد است. آنها شده اند راستگو پس از یک روز” او گفت:.

روز یکشنبه شهردار لری Lightfoot گفت: Smollett باید پاسخگو برای دروغ گفتن به پلیس در مورد قربانی یک حمله.

“او نیاز به اتهامات عنوان شده علیه. او جرمی مرتکب شده و او باید برای محاکمه به حد کمال از قانون است و ما در حال رفتن به در ادامه به شدت او را مسئول تلف منابع پلیس که رفت و به بررسی آنچه که تبدیل به یک کل جعل” Lightfoot گفت.

این اتهامات جدید به مقدار کلاس چهارم جنایات – که پایین ترین سطح از جنایت در ایالت ایلینوی قانون است.

“او را به یک مربع” CBS 2 حقوقی تحلیلگر از Irv میلر گفت. “هر آنچه که او می تواند بدست یک سال پیش قبل از این مورد بود کاهش یافته است و او می تواند در حال حاضر و که شامل تعقیب معوق – اگر راه درست در این زمان است.”

مجازات می تواند طیف وسیعی از خدمات اجتماعی ،

“من فکر می کنم بزرگ معیارهای دادستان است که او اعتراف او این کار را کرد ؟ و نمی خواهد در نظر معوق دادستان اگر او نمی خواهد اعتراف او آن را” میلر گفت. “او همچنین می تواند مشروط و او نیز می تواند احتمالا یک به سه سال حبس در ایلینوی وزارت اصلاحات که من فکر نمی کنم اتفاق خواهد افتاد در این مورد است.”

میلر توضیح داد که شارژ Smollett دوباره نمی کند به مقدار مورد خطر مضاعف.

“او نه محکوم و نه تبرئه شد در اولین اقدام. مورد کاهش یافته بود” میلر گفت. “دادستان پس از آن است که قدرت تنها به آن را دوباره پس از دو خطر هرگز متصل به پرونده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de