عدالت خواسته های اصلاحات

این شده است یک ماه شبیه هیچ دیگر است. این تظاهرات اخیر گذاشته اند سر اعماق نا امیدی و عصبانیت و ناامیدی از مردم که رنج می برند بسیار به دلیل رنگ پوست خود را. ما نمی توانیم بازگشت به حالت عادی پس از این. ما باید بهتر انجام دهید.

ما نیروهای پلیس باید بازسازی و به راستی در خدمت و محافظت از جوامع خود. ما نیاز به جذب افراد از مناطق مختلف جامعه نه تنها از ارتش. ما باید افراد آموزش دیده برای کمک به حل مشکلات در یک تولیدی راه نه با تخلیه افراد به زندان است. ما باید اصلاحات سیستم قضایی ما به طوری که جوان مردان سیاه و سفید خود را هدر ندهید زندگی چرخش در داخل و خارج از زندان به جای گرفتن یک آموزش و پرورش مناسب و معقول به طوری که آنها می توانید شغل مناسب و معقول.

                                                                                                                                                                                                                       

این به معنی سرمایه گذاری در آموزش و پرورش برای همه کودکان ما. این به معنی سرمایه گذاری در جوامع ما در یک راه بزرگ است. ما نیاز به اصلاحات ما سیستم مراقبت های بهداشتی به طوری که هر فرد در کشور ما می توانید دریافت مراقبت های پزشکی بدون نیاز به نگرانی در مورد چگونه به پرداخت هزینه برای آن. بسیار وجود دارد که باید انجام شود. ما با تاخیر بیش از حد طولانی در حال حاضر.

بالاتر از همه ما نیاز به رهبران که مراقبت در مورد خدمت به مردم است. می گویند “هیچ” به مانند تهمت و مک کانل و دیگران که مراقبت از هیچ چیز برای این کشور تنها خود را pocketbooks. رای گیری ماه نوامبر برای داوطلبانی که دارای دانش و تخصص را به دنبال بسیاری از اصلاحات نیاز داریم. ما شده ایم یک کشور بزرگ اما ما عمیقا ناقص. بیایید حل این مشکل است.

شهردار لری Lightfoot گفت: چیزی که مهم است این هفته: “مخالف خشونت است و نه امنیتی. مخالف خشونت است عدالت است.” لطفا اجازه دهید ما رای برای عدالت در ماه نوامبر.

باربارا Lipkin

نپرویلل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de