عدالت Ginsburg بستری با سنگ کیسه صفرا عفونتدیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg نیز در بیمارستان بستری شده است در ناشناخته بیماری است.

Casa وگا ارائه Drive-Thru Margaritas برای Cinco De Mayoشما نمی توانید خوردن داخل دیرین San Fernando Valley, رستوران, اما شما هنوز هم می تواند با گرفتن یک نوشیدنی برای جشن.

در تلاش کسب و کار امید بستن به استفاده از خدمات تحویل بیش آسمان بالا تحویل هزینهبرای برخی از صاحبان دادن بخش زیادی از آنها سخت مبارزه فروش به شخص ثالث تحویل برنامه های مانند Grubhub, حال بارگذاری می خورد و DoorDash فقط به ارزش آن است و آنها در حال حمایت کردن.

Facebook, گروه کمک می کند تا دریافت پاسخ از بیکاری کالیفرنیا دفترگروه پردازد ده ها تن از موضوعات از مزایای خسته به مجازات هفته و ID تایید اما شاید این سوال متداول است چگونه می توانید أد در تلفن.

هانتینگتون بیچ, مهر و موم ساحل و دانا پوینت دریافت کنید OK برای بازگشایی سواحلکالیفرنیا منابع ملی آژانس گزارش داد که آن را تایید بازگشایی برنامه های ارائه شده توسط هر یک از سه شهرستانها.

دیزنی لند شانگهای به بازگشایی مارس 11 با کنترل ظرفیتشانگهای توچال دیزنی اعلام کرد که دیزنی لند شانگهای را دوباره به روی عموم باز در مارس 11 با برخی از دستورالعمل های ایمنی. کتی جانستون ،

Talia Balsam در “جنوب کوه” “مردان دیوانه” کار کردن با شوهر جان اسلاتریاین بازیگر در گفتگو با CBS محلی DJ Strainge درباره فیلم جدید خود “در جنوب کوه” چرا “مردان دیوانه” یکی از بهترین تجربیات زندگی حرفه ای خود و زمان خود را در “میهن.” #مصاحبه #TaliaBalsam

باراک و میشل اوباما به سلام کلاس 2020سابق زن و شوهر اول خواهد بود بخشی از دو سلام به این سال دبیرستان فارغ التحصیلی کلاس. DeMarco مورگان و سوزان Marques گزارش.

2 OC سواحل بازگشایی با جدید ساعت محدود فعالیت هایلاگونا و سن کلمنت سواحل را هنوز هم به طور کامل بسته و در تعطیلات آخر هفته تحت مقابله با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. کارا Finnstrom گزارش.

ساکنان محتاط در چشم انداز کسب و کار بازگشاییمردم می خواهند این بازگشایی در حالی که هنوز مبارزه با کروناویروس به یک اندازه گيري و متوجه روند. Kandiss کرون گزارش.

گاو که در آن? در سراسر کشور کمبود گوشت نیروهای وندی به مقیاس منوبا شیوع کروناویروس منجر به تعطیلی گوشت فرآوری گیاهان در سراسر کشور, فست فود, زنجیره ای, وندی شده است مجبور به کشیدن آیتم های خاصی از منوی آن است. تینا پاتل گزارش.

LA County استاد راهنما تماس در مترو نیاز به همه مسافران به سایش پوشش صورتیک county سرپرست جمعه خواست مترو نیاز به پوشش صورت برای همه اتوبوس و قطار مسافران در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. جف Petrulis گزارش.

تام کروز با تیم های ایلان SpaceX و ناسا به ساقه فیلم در فضاییهر چند این صدا ممکن است مانند یک ماموریت غیر ممکن تام کروز بازیگر نیز تیمی با ایلان SpaceX و ناسا به ساقه یک فیلم در فضای بیرونی است. جف Petrulis گزارش.

ناتاشا گرکسون Wagner & لوران Bouzereau در HBO است “ناتالی وود: آنچه باقی مانده در پشت”ناتالی وود بود یک بار برنده از بزرگترین ستاره های هالیوود. دختر او و مدیر لوران Bouzereau صحبت با CBS محلی DJ Strainge در مورد زندگی حرفه ای اش زندگی جدید HBO doc “ناتالی وود: آنچه باقی مانده است.” #مصاحبه #NatalieWood

Kroger به ارائه رایگان Coronavirus تست به Southland فروشگاه خواروبار کارگراناتحادیه است که نشان دهنده حدود 22,000 خواروبار کارگران در Ralphs و مواد غذایی 4 کمتر در کالیفرنیای جنوبی روز دوشنبه اعلام کرد که Kroger موافقت کرده است برای ارائه دسترسی به رایگان COVID-19 تست برای کارگران است. جف Petrulis گزارش.

پسر کشتی کروز مسافری که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 شکایت کروز خطپسر 74-سال-پیر مردی که پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از سفر کروز به هاوایی ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر شاهزاده خانم و کارناوال کروز دریایی با خطوط دوشنبه. جف Petrulis گزارش.

Dylan McDermott در Netflix بکشد “هالیوود” رایان مورفی “Steel Magnolias”بازیگر در گفتگو با CBS محلی DJ Strainge در مورد نقش خود در Netflix بکشد سری در مورد هالیوود در دوره بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم کار خود را در ارتباط با رایان مورفی و فیلم های مورد علاقه خود تجربه است.

اضافی پلیس لس آنجلس کارکنان تست مثبت برای COVID-19اضافی Los Angeles Police Department کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن این اداره کل به 94. جف Petrulis گزارش.

لاگونا بیچ بازگشایی به استفاده فعال تنهاورزشکاران بودند و در مورد در لاگونا بیچ به عنوان به زودی به عنوان آن را باز کرد ساعت 6 صبح کارا Finnstrom گزارش.

پدر و مادر کار به برجسته 2020 فارغ التحصیلانMarcie و تراویس Geiger به صحبت سوزان Marques مورد تجلیل کلاس 2020 در زمان coronavirus.

خارج از وظیفه افسران پلیس لس آنجلس تیراندازی اسلحه در کویر قبل از 1 بود ضربهاسماعیل تمیو بود به اتهام اقدام به قتل در ارتباط با تیراندازی. DeMarco مورگان ،

60 آزادراه بازگشایی پس از مرگبار افسر-درگیر تیراندازی در مونتری پارکراننده بود به ضرب گلوله پس از کشیده شدن بیش در وسط رو به مشرق خطوط. تینا پاتل گزارش.

برخی از فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی پنج شنبههای خرده فروشی و مغازه ها و کتابفروشی ها و مغازه های گل می تواند بازگشایی فقط در زمان برای روز مادر در روز یکشنبه. Kandiss کرون گزارش.

ویدئو: شیر دریایی گرفتار Frolicking در Bioluminescent آبقرمز جزر و مد اتحاد جنوب کالیفرنیا آبهای درخشان آبی که آشفته در شب. سوزان Marques گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de