لس آنجلس (CBSLA) — داجرز و فرشتگان بازیکنان گزارش برای بهار, آموزش, اما آنها به ماندن آرام در مورد Houston Astros’ ثبت نام-سرقت رسوایی.

خشم همچنان به دریافت بلندتر بعد از لیگ اصلی بیس بال یافت که Astros تا به حال درگیر در یک طرح به سرقت علائم با استفاده از تکنولوژی دوربین در سال 2017 و 2018. آستروس مدیر کل جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch هر دو حالت تعلیق برای یک سال توسط MLB در حالی که متس مدیر کارلوس Beltran استعفا داد و برای نقش خود در این طرح که او برای آستروس.

MLB کمیسر راب مانفرد می گوید او نمی تواند مجازات بازیکنان درگیر زیرا آنها اعطا ایمنی در حالی که آنها مورد سوال در تحقیقات. نظر خود را که وجود دارد هیچ برنامه ای به نوار Astros از 201 عنوان دلیل “درخواست یک قطعه فلز به عقب به نظر می رسد مانند یک عمل بیهوده” درو گسترده تمسخر.

“شما می دانید تماس با جهان سری تروفی یک قطعه فلز – آه من نمی دانم اگر این کمیسیون تا کنون برنده هر چیزی در زندگی خود را. شاید او نیست. اما دلیل هر مرد در این اتاق به همین دلیل هر مرد در حال کار کردن و تمام کردن فصل و به اردوگاه های اولیه و قرار دادن در زمان و تلاش است که برای جایزه” داجرز سوم baseman جاستین ترنر گفت. “که در راه است به نام کمیساریای جایزه. در این مرحله تنها چیزی که بی که جایزه این است که آن را می گوید کمیسر در آن است. این خیلی برای من آشکار است که آن را به دست آورده است.”

فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا همچنین با انتقاد از عبور آزاد برای بازیکنان دخیل در تقلب و رسوایی.

“اگر شما می دانید چه آینده آن جاوا قطعا رفتن به شما کمک کند” ماهی قزل آلا گفت. “من فکر می کنم که آن را سخت گرفتن جایزه دور گرفتن حلقه دور. من فکر می کنم آنها قطعا باید کاری انجام دهد.”

هفته گذشته داجرز اول baseman کودی Bellinger نیز به هر طریقی خود را به خشم در Astros و گفت آنها “به سرقت برده حلقه از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im