Kanye West ایجاد صندوق کالج جورج فلوید را اهدا $2M به موسسات خیریه

لس آنجلس (CBSLA) — رپ Kanye West نشان داد او ایجاد یک صندوق برای جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna و همچنین اهدا 2 میلیون دلار به سازمان های مختلف مرتبط با مرگ و میر ناشی از فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور یک نماینده گفت: تنوع پنج شنبه.

با توجه به تنوع غرب متعهد شده است برای پوشش هزینه های قانونی برای خانواده های Arbery و تیلور به عنوان به خوبی به عنوان کمک های سیاه و سفید متعلق به کسب و کار خود را در شهر شیکاگو.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

غرب, 41, شده است شگفت انگیزی آرام در سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان تظاهرات علیه خشونت های پلیس همچنان برای دومین هفته در سراسر کشور است.

همسرش, کیم کارداشیان غرب در زمان به توییتر یکشنبه گفت: در بخش “سالها با هر وحشتناک قتل یک بی گناه, سیاه, مرد زن و یا فرزند من همیشه سعی کردم برای پیدا کردن کلمات مناسب برای ابراز تسلیت و خشم اما امتیاز من فراهم شده توسط رنگ پوست من است اغلب در سمت چپ من احساس مثل این است که یک مبارزه است که من را واقعا می تواند به عنوان خود من است. امروز نه دیگر. مانند بسیاری از شما عصبانی هستم. من بیشتر از عصبانی است. من خشم و من بیزارند.”

در روز پنج شنبه او به اشتراک گذاشته یک پیام حاکی از این است که او مارک های مختلف نیز خواهد بود “اهدا سراسر سازمان ها متمرکز بر روی ساخت تغییر و مبارزه نژادی و بی عدالتی است.”

به عنوان بنیانگذار SKIMS, KKW زیبایی و KKW عطر تنوع برابری و شمول در هسته کسب و کار من و جامعه ما است. تیم من و من ایستاده در همبستگی با کسانی که صدای خود را شنیده و در مبارزه با سیستمیک نژادپرستی” Kardashian West گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de