هوستون — Kawhi Leonard گل 25 امتیاز و لس آنجلس کلیپرز نورد بیش از Houston Rockets 120-105 در پنج شنبه شب ششم خود را مستقیما پیروزی.

این راکت انجام می شود توسط خود تیراندازی گلایه در یک بازی است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک رقابت دو تیم های برتر در کنفرانس غرب بود اما تار و مار تقریبا از شروع. هوستون تا به حال فرصتی برای فصل سری و امن tiebreaker بیش از کلیپرز اما دست چپ تیم گره خورده 2-2.

                                                                                                                                                                                                                       

هوستون ساخته شده فقط 7 42 3-اشاره گر به رها کردن آن و دوم مستقیم بازی شرم آور در مد پس از از دست دادن به پست نیویورک نیکز در شب دوشنبه. راکت ها به پایان رسید خود را به خط 18 مستقیم بازی با 10 یا بیشتر 3-اشاره گر قدمت Jan. 20.

راسل وستبروک led راکت با 29 امتیاز و 15 ریباند. جیمز هاردن بود 4 از 17 و از دست رفته تمام هشت 3-اشاره گر او اقدام را به پایان برساند با 16 امتیاز. دو ستاره و بسیاری از دیگر استارت در هر دو تیم بازی نمی کند برای خیلی از سه ماهه چهارم با بازی خارج از دسترس است.

کلیپرز ساخته شده 67-44 از سرب حاصل کار دو تیم پس از یک نیمه اول که در آن موشک های ساخته شده فقط 2 22 3-نقطه تلاش است. Ivica Zubac اضافه شده 17 امتیاز و 12 کمک برای لس آنجلس و Montrezl Harrell اضافه شده 19 امتیاز و 10 پرتاب ریباند کردن نیمکت.

هوستون تیراندازی گلایه پایان ندارد پس از استراحت و راکت از دست رفته 11 12 3-اشاره گرها در سه ماهه سوم از جمله یک زن و شوهر از توپ (گلوله) هوا. اما راکت نه تنها از مبارزه دوربرد به عنوان آنها نیز از دست رفته چند layups در سه ماهه به ترک لس آنجلس تا 90-65 ورود به چهارم.

                                                                                                                                                                                                                       

نکته-INS

کلیپرز: پاتریک بورلی دریافت یک آشکار 1 ناپاک برای گرفتن سخت با دو دست از پشت در سریع شکستن در سه ماهه سوم. … پل جورج تا به حال 13 امتیاز نه ریباند و هفت پاس گل.

راکت: Eric Gordon چپ بازی در سه ماهه چهارم با زانو درد و بازگشت نیست. … وستبروک تمدید حرفه ای-بهترین رگه هایی از بازی با 20 امتیاز یا بیشتر به 32. … Danuel خانه جونیور تا به حال 14 امتیاز.

FACE-OFF

کلیپرز ناراضی بودند در اوایل سه ماهه چهارم زمانی که Harrell دریافت ناپاک در غوطه دادن تلاش وستبروک. تکرار نشان داد که وستبروک فشرده دست چپ خود را به Harrell را به عنوان او بالا برای شات. اما یک چالش کلیپرز مربی Doc Rivers ناموفق بود و ناپاک تماس ایستاده بود.

Harrell ساخته شده dunk به زودی پس از آن و تماسهای مکرر سر خود را با هر دو دست به او زد و برگشت پایین دادگاه.

بعدی

کلیپرز: میزبان لس آنجلس لیکرز در شب شنبه.

راکت: در شارلوت در شب شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im